Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga Skupina II. Olomoucko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So1.10.2022Moravans Litovel11:7Chmelaři z Knihovny OlomoucPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman23:16Sádecký Branislav
2.So8.10.2022Komáři Komárov12:6Moravans LitovelHostinec Na Rychtě, Komárov 
15:00Vachutka Martin28:16Coufal Roman
3.So22.10.2022Moravans Litovel6:12Miagi Kobra MohelnicePivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman18:26Koželoužek Pavel
4.So5.11.2022Sherwood Mariánské Údolí B9:10Moravans LitovelRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal20:23Coufal Roman
5.So12.11.2022Moravans Litovel8:10Tygři OlomoucPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman23:24Bartošek Kamil
6.So19.11.2022Šipkaři Střeň12:6Moravans LitovelPivnice Gambrinus, Střeň 
15:00Uvízl Roman27:19Coufal Roman
7.So26.11.2022Moravans Litovel7:11Poslanci Bělkovice-LašťanyPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman18:23Kamarád Jan
8.So3.12.2022Křepeláci z Mladče10:8Moravans LitovelHospoda U Zlaté Křepelky, Litovel 
15:00Koubek Lukáš22:23Coufal Roman
9.So10.12.2022Moravans Litovel7:11Klikaři LitovelPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman18:26Vydržel Michal
10.So7.1.2023Moravans Litovel10:9Pitbull Senice na HanéPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman21:21Zdřálek Ladislav
11.So14.1.2023Moravans Litovel8:10DC ŠumperkPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman19:25Vlha Tomáš
12.So21.1.2023Chmelaři z Knihovny Olomouc12:6Moravans LitovelPivnice Knihovna, Olomouc 
15:00Sádecký Branislav26:20Coufal Roman
13.So4.2.2023Moravans Litovel11:7Komáři KomárovPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman25:18Vachutka Martin
14.So11.2.2023Miagi Kobra Mohelnice10:8Moravans LitovelHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Dvořák Karel23:21Coufal Roman
15.So18.2.2023Moravans Litovel10:8Sherwood Mariánské Údolí BPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman24:21Fiala Michal
16.So4.3.2023Tygři Olomouc8:10Moravans LitovelSport Bar Sigma, Olomouc 
15:00Bartošek Kamil21:26Coufal Roman
17.So11.3.2023Moravans Litovel10:8Šipkaři StřeňPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman22:21Uvízl Roman
18.So18.3.2023Poslanci Bělkovice-Lašťany14:4Moravans LitovelTankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany 
15:00Suchyňa Lukáš30:15Šmoldas Ladislav
19.So1.4.2023Moravans Litovel10:8Křepeláci z MladčePivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman23:19Kristek David
20.So15.4.2023Klikaři Litovel12:6Moravans LitovelPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Vydržel Michal26:17Coufal Roman
21.So22.4.2023Pitbull Senice na Hané10:9Moravans LitovelSportcentrum Panav, Senice na Hané 
15:00Zdřálek Ladislav21:24Coufal Roman
22.So6.5.2023DC Šumperk14:4Moravans LitovelŠipkový klub Šumperk, Šumperk 
15:00Vlha Tomáš30:14Coufal Roman
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 11.6.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 11.6.2023 03:55:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement