Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Jesenicko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.30.9.2022Fenix Stará Červená Voda15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal32:11Kuběna Lubomír
2.7.10.2022U Mě dobrý Česká Ves B10:8Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír25:19Kuběna Lubomír
3.21.10.2022Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou1:17TJ Zlaté Hory MJTJŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír6:35Kalaš David
4.28.10.2022Dravci Supíkovice12:6Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek28:14Kuběna Lubomír
5.11.11.2022Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou4:14Syslíci Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav13:29Kuběna Jaroslav
7.25.11.2022Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou7:11Sniper Nová Červená vodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav16:28Plášek Vlastimil
8.2.12.2022Nealko Černá Voda15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav32:12Kuběna Lubomír
9.9.12.2022Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou9:10Křemílci MikuloviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav23:21Hradil Michal
10.6.1.2023Big Crash Velká Kraš17:1Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela35:4Švec Jaroslav
11.13.1.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou0:18U Mě dobrý Česká VesŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav4:36Pelikán Jaroslav
12.20.1.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou4:14Fenix Stará Červená VodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav16:31Burďák Jan
13.3.2.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou5:13U Mě dobrý Česká Ves BŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír13:28Palík Vladimír
14.10.2.2023TJ Zlaté Hory MJTJ17:1Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Kalaš David34:8Kuběna Lubomír
15.17.2.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou2:16Dravci SupíkoviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav5:33Malaník Marek
16.3.3.2023Syslíci Velká Kraš12:6Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav29:14Kuběna Lubomír
18.17.3.2023Sniper Nová Červená voda10:8Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil27:19Kuběna Lubomír
19.31.3.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou2:16Nealko Černá VodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír7:32Nečesal Lukáš
20.14.4.2023Křemílci Mikulovice8:10Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal22:24Švec Jaroslav
21.21.4.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou1:17Big Crash Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav7:35Kuběnová Marcela
22.5.5.2023U Mě dobrý Česká Ves15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk33:12Švec Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 17:10:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement