Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.23.9.2022Darts Prostějov4:14Jedlička ProstějovPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan16:30Julinek Radek
2.30.9.2022Žabaři Olomouc5:13Jedlička ProstějovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman13:27Julinek Radek
3.7.10.2022Jedlička Prostějov4:14Machine ŠumperkHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří13:31Markovský Daniel
9.14.10.2022Jedlička Prostějov5:13Dobří bobři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří16:29Janků Jiří
4.21.10.2022Buldok Unčovice4:14Jedlička ProstějovPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Soukup Ivo12:30Malíšek Jiří
5.28.10.2022Jedlička Prostějov10:8Panteři HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek23:21Heger Jakub
6.11.11.2022Sharks Olomouc12:6Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Turoň Jaroslav29:21Julinek Radek
8.25.11.2022SemSex Přerov10:9Jedlička ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel23:22Malíšek Jiří
11.6.1.2023Jedlička Prostějov7:11Pomatenci HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek20:26Vavřík Ondřej
12.13.1.2023Olomoučtí orli11:7Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David27:19Nakládal Jiří
13.20.1.2023Jedlička Prostějov11:7Miagi MohelniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří26:19Gruss Radovan
14.3.2.2023Jedlička Prostějov11:7Darts ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek26:20Vidmuch Dušan
15.10.2.2023Jedlička Prostějov7:11Žabaři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Navrátil Jiří16:22Klimša Roman
16.17.2.2023Machine Šumperk11:7Jedlička ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel25:19Julinek Radek
10.24.2.2023Camel Atláč Přerov7:11Jedlička ProstějovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman18:26Malíšek Jiří
17.3.3.2023Jedlička Prostějov16:2Buldok UnčoviceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek34:12Soukup Ivo
18.10.3.2023Panteři Hranice7:11Jedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Heger Jakub20:27Julinek Radek
19.17.3.2023Jedlička Prostějov8:10Sharks OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek22:25Novotný Martin
26.24.3.2023Miagi Mohelnice8:10Jedlička ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Kuba Ondřej20:24Julinek Radek
21.Čt6.4.2023Jedlička Prostějov13:5SemSex PřerovSport bar Prostějov, Prostějov 
18:00Julinek Radek30:16Šťastný Karel
22.14.4.2023Dobří bobři Olomouc15:3Jedlička ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří32:11Julinek Radek
23.21.4.2023Jedlička Prostějov10:8Camel Atláč PřerovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří23:19Pánek Roman
24.5.5.2023Pomatenci Hranice13:5Jedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej28:17Malíšek Jiří
25.12.5.2023Jedlička Prostějov11:7Olomoučtí orliHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří24:19Chytil Ctibor
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:23:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement