Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C liga Skupina II. Olomoucko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So1.10.2022Šipkaři Střeň13:5Sherwood Mariánské Údolí BStřeňská hospoda, Střeň 
15:00Uvízl Roman28:13Fiala Michal
2.So8.10.2022Sherwood Mariánské Údolí B10:9Poslanci Bělkovice-LašťanyRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal22:24Suchyňa Radomír
3.So22.10.2022Křepeláci z Mladče8:10Sherwood Mariánské Údolí BHospoda U Zlaté Křepelky, Litovel 
15:00Mlčoch Miroslav21:22Fiala Michal
4.So5.11.2022Sherwood Mariánské Údolí B9:10Moravans LitovelRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal20:23Coufal Roman
5.So12.11.2022Sherwood Mariánské Údolí B10:8Pitbull Senice na HanéRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal24:20Zdřálek Ladislav
6.So19.11.2022Sherwood Mariánské Údolí B10:8DC ŠumperkRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal24:23Vlha Tomáš
7.So26.11.2022Chmelaři z Knihovny Olomouc10:8Sherwood Mariánské Údolí BPivnice Knihovna, Olomouc 
15:00Sádecký Branislav24:18Fiala Michal
8.So3.12.2022Sherwood Mariánské Údolí B10:8Komáři KomárovRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal21:21Vachutka Martin
9.So10.12.2022Miagi Kobra Mohelnice12:6Sherwood Mariánské Údolí BHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Koželoužek Pavel27:18Fiala Michal
10.So7.1.2023Sherwood Mariánské Údolí B8:10Klikaři LitovelRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal19:25Hladinec Jiří
11.So14.1.2023Sherwood Mariánské Údolí B7:11Tygři OlomoucRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal19:28Bartošek Kamil
12.So21.1.2023Sherwood Mariánské Údolí B8:10Šipkaři StřeňRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal19:24Uvízl Roman
13.So4.2.2023Poslanci Bělkovice-Lašťany7:11Sherwood Mariánské Údolí BTankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany 
15:00Suchyňa Radomír18:25Fiala Michal
14.So11.2.2023Sherwood Mariánské Údolí B10:8Křepeláci z MladčeRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal24:18Kristek David
15.So18.2.2023Moravans Litovel10:8Sherwood Mariánské Údolí BPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Coufal Roman24:21Fiala Michal
16.So4.3.2023Pitbull Senice na Hané11:7Sherwood Mariánské Údolí BSportcentrum Panav, Senice na Hané 
15:00Zdřálek Ladislav24:20Fiala Michal
17.So11.3.2023DC Šumperk10:8Sherwood Mariánské Údolí BŠipkový klub Šumperk, Šumperk 
15:00Vlha Tomáš24:22Fiala Michal
19.So1.4.2023Komáři Komárov6:12Sherwood Mariánské Údolí BHostinec Na Rychtě, Komárov 
15:00Vachutka Martin16:26Fiala Michal
20.So15.4.2023Sherwood Mariánské Údolí B10:8Miagi Kobra MohelniceRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal23:21Koželoužek Pavel
21.So22.4.2023Klikaři Litovel16:2Sherwood Mariánské Údolí BPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
15:00Hladinec Jiří32:10Jirák Milan
22.So6.5.2023Tygři Olomouc7:11Sherwood Mariánské Údolí BSport Bar Sigma, Olomouc 
15:00Bartošek Kamil19:25Fiala Michal
18.So13.5.2023Sherwood Mariánské Údolí B4:14Chmelaři z Knihovny OlomoucRestaurace v Údolí, Mariánské údolí 
15:00Fiala Michal13:31Sádecký Branislav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 14:38:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement