Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Jesenicko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023Syslíci Velká Kraš6:12TJ Zlaté Hory MJTJHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Šturma Rostislav19:25Lukáč Kamil
2.29.9.2023Nealko Černá Voda9:10Syslíci Velká KrašPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Martin22:24Kuběna Jaroslav
4.20.10.2023Big Crash Velká Kraš12:6Syslíci Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.26:17Kuběna Jaroslav
5.27.10.2023Syslíci Velká Kraš11:7U Mě dobrý Česká Ves BHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav24:18Šesták Libor
6.10.11.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou11:7Syslíci Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběnová Pavla25:19Kuběna Jaroslav
7.17.11.2023Syslíci Velká Kraš6:12Dravci SupíkoviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav15:25Malaník Marek
9.8.12.2023Syslíci Velká Kraš11:7Fenix Stará Červená VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav26:20Frencl Martin
10.12.1.2024Syslíci Velká Kraš14:4Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav31:14Hradil Michal
11.26.1.2024U Mě dobrý Česká Ves12:6Syslíci Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk26:18Ondrušík Jaroslav
13.9.2.2024Syslíci Velká Kraš8:10Nealko Černá VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav20:23Juřík Jaroslav
15.1.3.2024Syslíci Velká Kraš8:10Big Crash Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav20:24Janošťák Jaroslav ml.
16.8.3.2024U Mě dobrý Česká Ves B12:6Syslíci Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír26:18Kuběna Jaroslav
17.15.3.2024Syslíci Velká Kraš8:10Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav19:25Kuběna Lubomír
12.22.3.2024TJ Zlaté Hory MJTJ10:9Syslíci Velká KrašStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil25:23Kuběna Jaroslav
18.5.4.2024Dravci Supíkovice9:10Syslíci Velká KrašHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek19:23Kuběna Jaroslav
20.26.4.2024Fenix Stará Červená Voda10:8Syslíci Velká KrašHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin23:20Kuběna Jaroslav
21.3.5.2024Křemílci Mikulovice12:6Syslíci Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal30:17Kuběna Jaroslav
22.10.5.2024Syslíci Velká Kraš14:4U Mě dobrý Česká VesHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav29:18Šoltys Zdeněk
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 09:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 10:18:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement