Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Prostějovsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So15.9.2018V Zeleném Prostějov17:1Zetko ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel35:7Šedivý Antonín
1.So15.9.2018Hamerské kladivo12:6Hanácká trefa ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Kazlepka Radek29:18Hacura Pavel
1.So15.9.2018U Anděla Prostějov18:0No Men ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk36:7Mičková Monika
1.So15.9.2018Twister Kroměříž14:4Imotep Ivanovice na HanéHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka28:18Špaček Josef
1.So22.9.2018Capa Čechovice2:16Sokol PlumlovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr9:33Staněk Michal
1.So22.9.2018Kulturák Čehovice9:10O tečku ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš20:20Dopita Pavel
2.So29.9.2018Imotep Ivanovice na Hané8:10Zetko ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef20:23Šedivý Antonín
2.So29.9.2018O tečku Prostějov8:10U Anděla ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel20:24Lošťák Zbyněk
2.So29.9.2018No Men Prostějov10:9Capa ČechoviceHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Malíšková Veronika23:22Hloch Petr
2.So29.9.2018Hanácká trefa Prostějov11:7V Zeleném ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel26:21Hampl Pavel
2.So29.9.2018Twister Kroměříž11:7Kulturák ČehoviceHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr26:19Novický Tomáš
3.5.10.2018U Anděla Prostějov11:7Twister KroměřížHostinec u Anděla, Prostějov 
18:00Lošťák Zbyněk25:16Horská Lenka
3.So6.10.2018Zetko Prostějov4:14Hanácká trefa ProstějovHostinec Na Zastávce, Prostějov 
14:00Šedivý Antonín13:29Hacura Pavel
3.So6.10.2018V Zeleném Prostějov8:10Sokol PlumlovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Hampl Pavel20:22Staněk Michal
3.So6.10.2018Hamerské kladivo13:5No Men ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Stodola Petr29:15Mičková Monika
3.So6.10.2018Capa Čechovice3:15O tečku ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr12:32Dopita Pavel
3.So6.10.2018Kulturák Čehovice7:11Imotep Ivanovice na HanéKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš20:24Holba Jiří
2.Ne14.10.2018Sokol Plumlov8:10Hamerské kladivoOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal20:25Kazlepka Radek
5.Ne14.10.2018Imotep Ivanovice na Hané10:9U Anděla ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef21:21Lošťák Zbyněk
4.So20.10.2018Imotep Ivanovice na Hané8:10Hanácká trefa ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Holba Jiří21:22Hacura Pavel
4.So20.10.2018O tečku Prostějov11:7Hamerské kladivoHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel26:21Klásek David
4.So20.10.2018No Men Prostějov5:13V Zeleném ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Malíšková Veronika15:30Hampl Pavel
4.So20.10.2018Sokol Plumlov11:7Zetko ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staňková Markéta26:19Šedivý Antonín
4.So20.10.2018Kulturák Čehovice5:13U Anděla ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš15:30Lošťák Zbyněk
4.So20.10.2018Twister Kroměříž17:1Capa ČechoviceHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka35:6Hloch Petr
5.So27.10.2018Hanácká trefa Prostějov8:10Sokol PlumlovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel22:24Staněk Michal
5.So27.10.2018Zetko Prostějov17:1No Men ProstějovHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín34:7Hladká Lucie
5.So27.10.2018V Zeleném Prostějov6:12O tečku ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Hampl Pavel19:26Korytar Martin
5.So27.10.2018Capa Čechovice2:16Kulturák ČehoviceHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr7:33Novický Tomáš
6.So3.11.2018Imotep Ivanovice na Hané11:7Sokol PlumlovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Špaček Josef27:17Staněk Michal
6.So3.11.2018O tečku Prostějov11:7Zetko ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel23:15Šedivý Antonín
6.So3.11.2018U Anděla Prostějov15:3Capa ČechoviceHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk32:7Paprota David
6.So3.11.2018Kulturák Čehovice9:10Hamerské kladivoKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš23:25Šmudla Roman
6.So3.11.2018Twister Kroměříž13:5V Zeleném ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka30:16Hampl Pavel
7.So17.11.2018Sokol Plumlov14:4No Men ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal29:11Mičková Monika
7.So17.11.2018Hanácká trefa Prostějov13:5O tečku ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Julinek Radek29:11Dopita Pavel
7.So17.11.2018Zetko Prostějov4:14Twister KroměřížHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín13:29Horská Lenka
7.So17.11.2018V Zeleném Prostějov14:4Kulturák ČehoviceKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel31:14Novický Tomáš
7.So17.11.2018Capa Čechovice2:16Imotep Ivanovice na HanéHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr8:32Špaček Josef
7.Ne18.11.2018Hamerské kladivo10:8U Anděla ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
10:00Kazlepka Radek25:20Lošťák Zbyněk
5.Ne18.11.2018Hamerské kladivo13:5Twister KroměřížHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman28:13Horská Lenka
6.23.11.2018No Men Prostějov3:15Hanácká trefa ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšková Veronika10:30Hacura Pavel
8.So24.11.2018Imotep Ivanovice na Hané13:5No Men ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Holba Jiří29:15Paprotová Michaela
8.So24.11.2018O tečku Prostějov8:10Sokol PlumlovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel19:24Vysloužil Ondřej
8.So24.11.2018Capa Čechovice5:13Hamerské kladivoHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr14:29Kazlepka Radek
8.So24.11.2018U Anděla Prostějov15:3V Zeleném ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk32:13Horna Karel
8.So24.11.2018Kulturák Čehovice13:5Zetko ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš29:13Šedivý Antonín
9.So1.12.2018No Men Prostějov2:16O tečku ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Malíšková Veronika8:34Dopita Pavel
9.So1.12.2018Sokol Plumlov4:14Twister KroměřížOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal11:29Šťastný Luděk
9.So1.12.2018Hanácká trefa Prostějov12:6Kulturák ČehoviceBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel27:17Novický Tomáš
9.So1.12.2018Zetko Prostějov5:13U Anděla ProstějovHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín15:30Lošťák Zbyněk
9.Ne2.12.2018Hamerské kladivo15:3Imotep Ivanovice na HanéHostinec Hamry, Hamry 
13:00Kazlepka Radek32:10Vybíral Karel
10.7.12.2018Twister Kroměříž16:2No Men ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
18:00Horská Lenka33:8Mičková Monika
10.So8.12.2018Imotep Ivanovice na Hané10:9O tečku ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Vybíral Karel25:20Dopita Pavel
10.So8.12.2018Capa Čechovice8:10Zetko ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr18:23Šedivý Antonín
10.So8.12.2018U Anděla Prostějov12:6Hanácká trefa ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Tomeček Jakub29:16Hacura Pavel
10.So8.12.2018Kulturák Čehovice8:10Sokol PlumlovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš22:25Staněk Michal
8.So5.1.2019Twister Kroměříž13:5Hanácká trefa ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr27:13Hacura Pavel
9.So5.1.2019V Zeleném Prostějov16:2Capa ČechoviceKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel33:10Fojtík Michal
11.So12.1.2019O tečku Prostějov5:13Twister KroměřížHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel17:29Horská Lenka
11.So12.1.2019No Men Prostějov5:13Kulturák ČehoviceHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika15:30Ošťádal Pavel
11.So12.1.2019Hanácká trefa Prostějov15:3Capa ČechoviceBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel32:11Paprota David
11.So12.1.2019Zetko Prostějov5:13Hamerské kladivoHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín12:29Šmudla Roman
11.So12.1.2019V Zeleném Prostějov5:13Imotep Ivanovice na HanéKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel20:27Vybíral Karel
10.18.1.2019Hamerské kladivo12:6V Zeleném ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
18:00Kazlepka Radek27:18Horna Karel
11.So19.1.2019Sokol Plumlov8:10U Anděla ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal20:22Lošťák Zbyněk
12.So26.1.2019Zetko Prostějov6:12V Zeleném ProstějovHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín16:27Hampl Pavel
12.So26.1.2019Hanácká trefa Prostějov4:14Hamerské kladivoBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel14:32Šejnoha Robin
12.So26.1.2019Sokol Plumlov15:3Capa ČechoviceOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal32:10Paprota David
12.So26.1.2019No Men Prostějov0:18U Anděla ProstějovHostinec U Anděla, Prostějov 
15:00Veruňáková Veronika2:36Lošťák Zbyněk
12.So26.1.2019O tečku Prostějov9:10Kulturák ČehoviceHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel22:23Novický Tomáš
12.So26.1.2019Imotep Ivanovice na Hané6:12Twister KroměřížKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Vybíral Karel17:28Horská Lenka
13.1.2.2019Capa Čechovice8:10No Men ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Paprota David19:25Malíšková Veronika
13.1.2.2019V Zeleném Prostějov7:11Hanácká trefa ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
18:00Horna Karel21:26Hacura Pavel
13.So2.2.2019Zetko Prostějov8:10Imotep Ivanovice na HanéHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Kvíčala Pavel21:22Holba Jiří
13.So2.2.2019U Anděla Prostějov11:7O tečku ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk28:20Dopita Pavel
13.So2.2.2019Hamerské kladivo17:1Sokol PlumlovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Kazlepka Radek34:13Dvořák Petr
13.So2.2.2019Kulturák Čehovice4:14Twister KroměřížKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel12:30Horská Lenka
14.So9.2.2019Hanácká trefa Prostějov12:6Zetko ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel29:15Šedivý Antonín
14.So9.2.2019Sokol Plumlov11:7V Zeleném ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal26:19Hampl Pavel
14.So9.2.2019No Men Prostějov5:13Hamerské kladivoHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika12:29Šmudla Roman
14.So9.2.2019O tečku Prostějov13:5Capa ČechoviceHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Korytar Martin28:14Paprota David
14.So9.2.2019Twister Kroměříž7:11U Anděla ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr21:24Lošťák Zbyněk
14.So9.2.2019Imotep Ivanovice na Hané13:5Kulturák ČehoviceKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Vybíral Karel28:17Novický Tomáš
16.15.2.2019Twister Kroměříž8:10Hamerské kladivoHostinec U Klimešů, Kroměříž 
18:00Horská Lenka20:21Kazlepka Radek
15.So23.2.2019Hanácká trefa Prostějov11:7Imotep Ivanovice na HanéBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel26:20Vybíral Karel
15.So23.2.2019Hamerské kladivo13:5O tečku ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman29:14Dopita Pavel
15.So23.2.2019V Zeleném Prostějov17:1No Men ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel34:7Veruňáková Veronika
15.So23.2.2019Zetko Prostějov4:14Sokol PlumlovHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín18:29Staněk Michal
15.So23.2.2019U Anděla Prostějov12:6Kulturák ČehoviceHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk28:15Novický Tomáš
16.So2.3.2019Sokol Plumlov10:8Hanácká trefa ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal26:20Hacura Pavel
16.So2.3.2019No Men Prostějov6:12Zetko ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Malíšková Veronika20:29Božíková Helena
16.So2.3.2019O tečku Prostějov9:10V Zeleném ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel25:23Hampl Pavel
16.So2.3.2019Kulturák Čehovice14:4Capa ČechoviceKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš28:14Fojtík Michal
16.So2.3.2019U Anděla Prostějov11:7Imotep Ivanovice na HanéHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk24:20Vybíral Karel
17.8.3.2019Hanácká trefa Prostějov14:4No Men ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Hacura Pavel31:13Mičková Monika
17.So9.3.2019Sokol Plumlov7:11Imotep Ivanovice na HanéOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal21:25Holba Jiří
17.So9.3.2019Zetko Prostějov4:14O tečku ProstějovHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Šedivý Antonín14:31Dopita Pavel
17.So9.3.2019Capa Čechovice1:17U Anděla ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Paprota David4:35Lošťák Zbyněk
17.So9.3.2019Hamerské kladivo18:0Kulturák ČehoviceHostinec Hamry, Hamry 
15:00Kazlepka Radek36:0Novický Tomáš
17.So9.3.2019V Zeleném Prostějov4:14Twister KroměřížKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel12:30Horská Lenka
15.15.3.2019Capa Čechovice0:18Twister KroměřížHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Hloch Petr0:36Šťastný Petr
18.So23.3.2019No Men Prostějov4:14Sokol PlumlovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Mičková Monika14:31Staněk Michal
18.So23.3.2019O tečku Prostějov11:7Hanácká trefa ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel22:20Pekárek Marek
18.So23.3.2019Twister Kroměříž15:3Zetko ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Luděk32:10Kvíčala Pavel
18.So23.3.2019Kulturák Čehovice7:11V Zeleném ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš21:26Horna Karel
18.So23.3.2019U Anděla Prostějov9:10Hamerské kladivoHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Lošťák Zbyněk19:25Klásek David
18.So23.3.2019Imotep Ivanovice na Hané14:4Capa ČechoviceKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Vybíral Karel29:12Paprota David
19.So30.3.2019No Men Prostějov8:10Imotep Ivanovice na HanéHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Malíšková Veronika20:25Vybíral Karel
19.So30.3.2019Sokol Plumlov12:6O tečku ProstějovOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal27:19Korytar Martin
19.So30.3.2019Hamerské kladivo15:3Capa ČechoviceHostinec Hamry, Hamry 
15:00Kazlepka Radek33:12Fojtík Michal
19.So30.3.2019V Zeleném Prostějov5:13U Anděla ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel13:27Lošťák Zbyněk
19.So30.3.2019Zetko Prostějov7:11Kulturák ČehoviceHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Božíková Helena20:25Ošťádal Pavel
19.So30.3.2019Hanácká trefa Prostějov3:15Twister KroměřížBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel6:33Šťastný Petr
20.5.4.2019Twister Kroměříž14:4Sokol PlumlovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
18:00Šťastný Petr29:13Staňková Markéta
20.So6.4.2019O tečku Prostějov13:5No Men ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel31:12Mičková Monika
20.So6.4.2019Kulturák Čehovice6:12Hanácká trefa ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel17:28Hacura Pavel
20.So6.4.2019U Anděla Prostějov14:4Zetko ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Vymlátil Robert30:10Božíková Helena
20.So6.4.2019Capa Čechovice8:10V Zeleném ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr19:26Hampl Pavel
20.So6.4.2019Imotep Ivanovice na Hané5:13Hamerské kladivoKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Vybíral Karel14:27Šmudla Roman
21.12.4.2019V Zeleném Prostějov6:12Hamerské kladivoKrušovická Pivnice, Prostějov 
18:00Horna Karel19:28Kazlepka Radek
21.So13.4.2019O tečku Prostějov7:11Imotep Ivanovice na HanéHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel17:28Vybíral Karel
21.So13.4.2019Zetko Prostějov10:8Capa ČechoviceHostinec Na Zastávce, Prostějov 
15:00Božíková Helena25:21Paprota David
21.So13.4.2019Hanácká trefa Prostějov5:13U Anděla ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel14:28Lošťák Zbyněk
21.So13.4.2019Sokol Plumlov9:10Kulturák ČehoviceOaza Bar, Plumlov 
15:00Staněk Michal24:21Ošťádal Pavel
21.So13.4.2019No Men Prostějov1:17Twister KroměřížHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Veruňáková Veronika6:35Šťastný Petr
22.So20.4.2019Twister Kroměříž12:6O tečku ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr28:14Dopita Pavel
22.So20.4.2019Kulturák Čehovice15:3No Men ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Ošťádal Pavel32:12Mičková Monika
22.So20.4.2019U Anděla Prostějov15:3Sokol PlumlovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Tomeček Jakub31:9Staněk Michal
22.So20.4.2019Capa Čechovice3:15Hanácká trefa ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
15:00Hloch Petr8:32Hacura Pavel
22.So20.4.2019Hamerské kladivo12:6Zetko ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman25:18Božíková Helena
22.So20.4.2019Imotep Ivanovice na Hané12:6V Zeleném ProstějovKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
15:00Vybíral Karel26:19Hampl Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 7.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.5.2021 06:47:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement