Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
B liga Prostějovsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So9.9.2017Fe-MAT Čehovice4:14Brablenci KojetínKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš16:28Lasovský Tomáš
1.So9.9.2017O tečku Prostějov11:7Moštárna KojetínHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel25:19Hybner Jaroslav
2.So16.9.2017Hamerské kladivo7:11Fe-MAT ČehoviceHostinec Hamry, Hamry 
15:00Zapletal Martin19:24Novický Tomáš
2.So16.9.2017O tečku Prostějov10:8Twister KroměřížHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel21:19Horská Lenka
2.So16.9.2017Hanácká trefa Prostějov15:3Moštárna KojetínBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel32:14Prokeš Zbyněk
2.So16.9.2017Brablenci Kojetín13:5U Anděla ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan28:11Tomeček Jakub
2.So16.9.2017V Zeleném Prostějov10:9Rafani ČelčiceKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Hampl Pavel24:24Miler Michal
3.So23.9.2017Fe-MAT Čehovice9:10V Zeleném ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš21:23Horna Karel
3.So23.9.2017U Anděla Prostějov9:10Hamerské kladivoHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin22:21Šmudla Roman
3.So23.9.2017Twister Kroměříž7:11Hanácká trefa ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka19:27Hacura Pavel
3.So23.9.2017Rafani Čelčice8:10O tečku ProstějovHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Černý Karel23:24Dopita Pavel
1.29.9.2017Hamerské kladivo5:13V Zeleném ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
19:00Šmudla Roman14:27Hampl Pavel
4.So7.10.2017Fe-MAT Čehovice11:7U Anděla ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš27:16Kratochvill Martin
4.So7.10.2017Hanácká trefa Prostějov11:7Rafani ČelčiceBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel23:18Černý Karel
4.So7.10.2017Brablenci Kojetín12:6Moštárna KojetínMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan29:16Řihošek Vratislav
4.So7.10.2017V Zeleném Prostějov9:10O tečku ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel23:23Dopita Pavel
5.So14.10.2017U Anděla Prostějov10:8V Zeleném ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin23:22Hampl Pavel
5.So14.10.2017Twister Kroměříž3:15Brablenci KojetínHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka10:32Studený Jan
6.So28.10.2017Fe-MAT Čehovice12:6Moštárna KojetínKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš26:17Řihošek Vratislav
6.So28.10.2017Brablenci Kojetín12:6Rafani ČelčiceMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan26:18Miler David
6.So28.10.2017V Zeleném Prostějov11:7Hanácká trefa ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel23:20Hacura Pavel
6.3.11.2017Hamerské kladivo10:9Twister KroměřížHostinec Hamry, Hamry 
18:00Stodola Petr26:23Horská Lenka
7.So4.11.2017Moštárna Kojetín10:9U Anděla ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav26:23Kratochvill Martin
7.So4.11.2017Twister Kroměříž9:10Fe-MAT ČehoviceHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka24:23Novický Tomáš
7.So4.11.2017Rafani Čelčice10:8Hamerské kladivoHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler Michal24:18Stodola Petr
7.So4.11.2017O tečku Prostějov5:13Brablenci KojetínHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel14:29Studený Jan
8.So11.11.2017Hamerské kladivo11:7O tečku ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman24:19Dopita Pavel
8.So11.11.2017Fe-MAT Čehovice9:10Rafani ČelčiceKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš24:23Miler Michal
8.So11.11.2017U Anděla Prostějov12:6Twister KroměřížHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin29:20Horská Lenka
8.So11.11.2017Brablenci Kojetín11:7Hanácká trefa ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan25:20Hacura Pavel
1.So18.11.2017Twister Kroměříž9:10Rafani ČelčiceHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka22:24Černý Karel
5.So18.11.2017O tečku Prostějov10:9Hanácká trefa ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel21:21Hacura Pavel
5.So25.11.2017Moštárna Kojetín15:3Hamerské kladivoMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav32:11Šmudla Roman
9.So2.12.2017Moštárna Kojetín11:7V Zeleném ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav27:21Horna Karel
9.So2.12.2017Rafani Čelčice7:11U Anděla ProstějovHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler Michal18:25Kratochvill Martin
9.So2.12.2017O tečku Prostějov11:7Fe-MAT ČehoviceHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel27:17Novický Tomáš
9.So2.12.2017Hanácká trefa Prostějov13:5Hamerské kladivoBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel28:13Stodola Petr
10.So16.12.2017U Anděla Prostějov8:10O tečku ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin21:22Dopita Pavel
10.So16.12.2017Moštárna Kojetín8:10Twister KroměřížMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav21:26Horská Lenka
10.So16.12.2017V Zeleném Prostějov8:10Brablenci KojetínKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel19:25Studený Jan
11.12.1.2018Twister Kroměříž9:10V Zeleném ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
18:00Horská Lenka22:23Horna Karel
11.So13.1.2018Rafani Čelčice10:9Moštárna KojetínHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler Michal25:23Pluhař Zdeněk
11.So13.1.2018Hanácká trefa Prostějov11:7U Anděla ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel25:19Kratochvill Martin
11.So13.1.2018Brablenci Kojetín15:3Hamerské kladivoMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan33:11Šmudlová Romana
10.So20.1.2018Fe-MAT Čehovice7:11Hanácká trefa ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš19:25Julinek Radek
12.So27.1.2018V Zeleném Prostějov13:5Hamerské kladivoKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel28:12Šmudlová Romana
12.So27.1.2018Brablenci Kojetín12:6Fe-MAT ČehoviceMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan28:17Novický Tomáš
12.So27.1.2018Moštárna Kojetín4:14O tečku ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav14:29Dopita Pavel
13.So3.2.2018Fe-MAT Čehovice10:8Hamerské kladivoKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš22:23Šmudla Roman
13.So3.2.2018Twister Kroměříž8:10O tečku ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Horská Lenka20:21Dopita Pavel
13.So3.2.2018Moštárna Kojetín7:11Hanácká trefa ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Řihošek Vratislav14:25Hacura Pavel
13.So3.2.2018U Anděla Prostějov6:12Brablenci KojetínHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin16:28Studený Jan
13.So3.2.2018Rafani Čelčice10:8V Zeleném ProstějovHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Černý Karel25:22Horna Karel
14.So10.2.2018V Zeleném Prostějov8:10Fe-MAT ČehoviceKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel19:23Novický Tomáš
14.So10.2.2018Hamerské kladivo10:8U Anděla ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman20:20Kratochvill Martin
15.So24.2.2018U Anděla Prostějov10:8Fe-MAT ČehoviceHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin26:22Novický Tomáš
15.So24.2.2018Rafani Čelčice5:13Hanácká trefa ProstějovHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler David19:29Losík Ivo
15.So24.2.2018Moštárna Kojetín3:15Brablenci KojetínMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav8:30Studený Jan
15.So24.2.2018O tečku Prostějov9:10V Zeleném ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel22:21Hampl Pavel
16.So3.3.2018V Zeleném Prostějov7:11U Anděla ProstějovKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Horna Karel20:27Kratochvill Martin
16.So3.3.2018Hamerské kladivo6:12Moštárna KojetínHostinec Hamry, Hamry 
15:00Stodola Petr16:25Řihošek Vratislav
16.So3.3.2018Brablenci Kojetín14:4Twister KroměřížMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan30:13Horská Lenka
16.So3.3.2018Hanácká trefa Prostějov8:10O tečku ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel25:22Dopita Pavel
17.So10.3.2018Twister Kroměříž13:5Hamerské kladivoHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr28:14Šmudlová Romana
17.So10.3.2018Moštárna Kojetín3:15Fe-MAT ČehoviceMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav12:32Ošťádal Pavel
17.So10.3.2018Rafani Čelčice4:14Brablenci KojetínHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler Michal14:30Studený Jan
12.So17.3.2018Rafani Čelčice5:13Twister KroměřížHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler Michal16:27Šťastný Petr
17.So17.3.2018Hanácká trefa Prostějov12:6V Zeleném ProstějovBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel26:17Hampl Pavel
18.So24.3.2018U Anděla Prostějov11:7Moštárna KojetínHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin26:14Řihošek Vratislav
18.So24.3.2018Fe-MAT Čehovice10:8Twister KroměřížKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš24:21Šťastný Luděk
18.So24.3.2018Hamerské kladivo11:7Rafani ČelčiceHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman27:20Černý Karel
18.So24.3.2018Brablenci Kojetín12:6O tečku ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:0025:16
14.Ne25.3.2018Hanácká trefa Prostějov9:10Twister KroměřížBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel21:25Horská Lenka
14.So31.3.2018O tečku Prostějov8:10Rafani ČelčiceHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel21:24Černý Karel
19.So7.4.2018O tečku Prostějov9:10Hamerské kladivoHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel25:23Šmudla Pavel
19.So7.4.2018Rafani Čelčice11:7Fe-MAT ČehoviceHostinec Čelčice, Čelčice 
15:00Miler Michal25:18Novický Tomáš
19.So7.4.2018Twister Kroměříž10:9U Anděla ProstějovHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr22:23Kratochvill Martin
19.So7.4.2018Hanácká trefa Prostějov6:12Brablenci KojetínBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel17:26Studený Jan
20.So14.4.2018V Zeleném Prostějov17:1Moštárna KojetínKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Hampl Pavel34:7Řihošek Vratislav
20.So14.4.2018U Anděla Prostějov8:10Rafani ČelčiceHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin18:24Miler Michal
20.So14.4.2018Fe-MAT Čehovice9:10O tečku ProstějovKulturák Čehovice, Čehovice 
15:00Novický Tomáš23:23Dopita Pavel
20.So14.4.2018Hamerské kladivo8:10Hanácká trefa ProstějovHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman19:25Hacura Pavel
21.So28.4.2018Hanácká trefa Prostějov11:7Fe-MAT ČehoviceBar La Putica, Prostějov 
15:00Hacura Pavel24:17Novický Tomáš
21.So28.4.2018O tečku Prostějov9:10U Anděla ProstějovHospoda na schůdkách, Prostějov 
15:00Dopita Pavel25:21Kratochvill Martin
21.So28.4.2018Twister Kroměříž10:8Moštárna KojetínHostinec U Klimešů, Kroměříž 
15:00Šťastný Petr26:20Řihošek Vratislav
21.So28.4.2018Brablenci Kojetín13:5V Zeleném ProstějovMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Studený Jan29:14Horna Karel
22.So5.5.2018V Zeleném Prostějov8:10Twister KroměřížKrušovická Pivnice, Prostějov 
15:00Hampl Pavel19:25Šťastný Petr
22.So5.5.2018Moštárna Kojetín10:8Rafani ČelčiceMoštárna Kojetín, Kojetín 
15:00Řihošek Vratislav23:21Miler David
22.So5.5.2018U Anděla Prostějov11:7Hanácká trefa ProstějovHostinec u Anděla, Prostějov 
15:00Kratochvill Martin24:20Hacura Pavel
22.So5.5.2018Hamerské kladivo4:14Brablenci KojetínHostinec Hamry, Hamry 
15:00Šmudla Roman14:30Studený Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 11:50:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement