Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 13.9.2019 Sharks Olomouc 7 : 11 Darts La Putica Prostějov Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Novotný Martin 18 : 25 Vidmuch Dušan
1. 13.9.2019 Dobří bobři Olomouc 13 : 5 Hamerské kladivo Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 27 : 17 Kazlepka Radek
1. 13.9.2019 Panteři Hranice 10 : 8 Žabaři Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 23 : 21 Klimša Roman
1. 13.9.2019 Miagi Mohelnice 11 : 7 Pomatenci Hranice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Gruss Radovan 25 : 21 Bačík Radek
1. 13.9.2019 Kupec Tážaly 8 : 10 Machine Šumperk Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 19 : 22 Kopp Radek
1. 13.9.2019 Arnošt Hranice 10 : 8 Jedlička Prostějov Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Koláček Vladimír 23 : 20 Julinek Radek
2. 20.9.2019 Sharks Olomouc 7 : 11 Dobří bobři Olomouc Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Krejzlík Dalibor 17 : 25 Janků Jiří
2. 20.9.2019 Pomatenci Hranice 12 : 6 Kupec Tážaly Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Vavřík Ondřej 26 : 18 Špunda Michal
2. 20.9.2019 Žabaři Olomouc 9 : 10 Miagi Mohelnice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 23 : 24 Hanich Vladimír
2. 20.9.2019 Hamerské kladivo 14 : 4 Panteři Hranice Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Vémola Dominik 30 : 18 Heger Jakub
2. 20.9.2019 Darts La Putica Prostějov 10 : 8 Jedlička Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 25 : 21 Julinek Radek
3. 4.10.2019 Dobří bobři Olomouc 13 : 5 Darts La Putica Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 27 : 18 Vidmuch Dušan
3. 4.10.2019 Panteři Hranice 5 : 13 Sharks Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 17 : 27 Lindner Hynek
3. 4.10.2019 Miagi Mohelnice 4 : 14 Hamerské kladivo Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Gruss Radovan 12 : 28 Kazlepka Radek
3. 4.10.2019 Kupec Tážaly 12 : 6 Žabaři Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 30 : 20 Klimša Roman
3. 4.10.2019 Arnošt Hranice 7 : 11 Pomatenci Hranice Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Ondruch Martin 21 : 23 Vavřík Ondřej
3. 4.10.2019 Jedlička Prostějov 9 : 10 Machine Šumperk Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 23 : 23 Kopp Radek
4. 11.10.2019 Sharks Olomouc 10 : 8 Miagi Mohelnice Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Turoň Jaroslav 26 : 23 Gruss Radovan
4. 11.10.2019 Dobří bobři Olomouc 14 : 4 Panteři Hranice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 31 : 14 Heger Jakub
4. 11.10.2019 Pomatenci Hranice 8 : 10 Jedlička Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Vavřík Ondřej 22 : 23 Julinek Radek
4. 11.10.2019 Hamerské kladivo 12 : 6 Kupec Tážaly Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Kazlepka Radek 26 : 18 Špunda Michal
4. 11.10.2019 Darts La Putica Prostějov 11 : 7 Machine Šumperk Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 24 : 17 Viktorin Josef
2. 18.10.2019 Machine Šumperk 10 : 8 Arnošt Hranice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Kopp Radek 25 : 20 Řehák Jiří
5. 18.10.2019 Jedlička Prostějov 13 : 5 Žabaři Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 28 : 18 Klimša Roman
5. 25.10.2019 Panteři Hranice 6 : 12 Darts La Putica Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 16 : 28 Vidmuch Dušan
5. 25.10.2019 Miagi Mohelnice 8 : 10 Dobří bobři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Gruss Radovan 22 : 22 Janků Jiří
5. 25.10.2019 Kupec Tážaly 14 : 4 Sharks Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 29 : 13 Novotný Martin
5. 25.10.2019 Arnošt Hranice 9 : 10 Hamerské kladivo Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Ondruch Martin 21 : 23 Černošek Ondřej
5. 25.10.2019 Machine Šumperk 14 : 4 Pomatenci Hranice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Kopp Radek 32 : 14 Bačík Radek
6. 1.11.2019 Sharks Olomouc 11 : 7 Arnošt Hranice Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Turoň Jaroslav 25 : 22 Ondruch Martin
6. 1.11.2019 Dobří bobři Olomouc 7 : 11 Kupec Tážaly Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 23 : 25 Špunda Michal
6. 1.11.2019 Miagi Mohelnice 10 : 8 Panteři Hranice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Gruss Radovan 26 : 20 Heger Jakub
6. 1.11.2019 Žabaři Olomouc 7 : 11 Machine Šumperk Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 18 : 23 Markovský Daniel
6. 1.11.2019 Hamerské kladivo 8 : 10 Jedlička Prostějov Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Kazlepka Radek 21 : 23 Julinek Radek
6. 1.11.2019 Pomatenci Hranice 7 : 11 Darts La Putica Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Vavřík Ondřej 21 : 24 Vidmuch Dušan
7. 8.11.2019 Darts La Putica Prostějov 10 : 8 Miagi Mohelnice Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 23 : 19 Hanich Vladimír
7. 8.11.2019 Kupec Tážaly 11 : 7 Panteři Hranice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 27 : 20 Heger Jakub
7. 8.11.2019 Arnošt Hranice 10 : 8 Dobří bobři Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Řehák Jiří 22 : 20 Beníšek Karel
7. 8.11.2019 Jedlička Prostějov 12 : 6 Sharks Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 28 : 18 Rédl Ondřej
7. 8.11.2019 Pomatenci Hranice 10 : 8 Žabaři Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Bačík Martin 26 : 21 Klimša Roman
8. 15.11.2019 Sharks Olomouc 7 : 11 Machine Šumperk Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Novotný Martin 18 : 26 Kopp Radek
8. 15.11.2019 Dobří bobři Olomouc 10 : 9 Jedlička Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 20 : 21 Julinek Radek
8. 15.11.2019 Panteři Hranice 2 : 16 Arnošt Hranice Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 10 : 34 Kučera Lukáš
8. 15.11.2019 Miagi Mohelnice 7 : 11 Kupec Tážaly Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 19 : 28 Špunda Michal
8. 15.11.2019 Hamerské kladivo 10 : 8 Pomatenci Hranice Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Kazlepka Radek 23 : 19 Vavřík Ondřej
8. 15.11.2019 Darts La Putica Prostějov 8 : 10 Žabaři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 20 : 25 Klimša Roman
9. 29.11.2019 Kupec Tážaly 17 : 1 Darts La Putica Prostějov Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 35 : 10 Vidmuch Dušan
9. 29.11.2019 Arnošt Hranice 11 : 7 Miagi Mohelnice Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Kučera Lukáš 27 : 20 Hanich Vladimír
9. 29.11.2019 Machine Šumperk 7 : 11 Dobří bobři Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Kopp Radek 14 : 25 Janků Jiří
9. 29.11.2019 Pomatenci Hranice 6 : 12 Sharks Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Vavřík Ondřej 18 : 28 Novotný Martin
9. 29.11.2019 Žabaři Olomouc 6 : 12 Hamerské kladivo Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
19:00 Klimša Roman 17 : 26 Kazlepková Jiřina
10. 6.12.2019 Sharks Olomouc 11 : 7 Žabaři Olomouc Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Novotný Martin 25 : 21 Klimša Roman
10. 6.12.2019 Dobří bobři Olomouc 13 : 5 Pomatenci Hranice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 29 : 11 Vavřík Ondřej
10. 6.12.2019 Panteři Hranice 6 : 12 Machine Šumperk Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 18 : 27 Kopp Radek
10. 6.12.2019 Miagi Mohelnice 5 : 13 Jedlička Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 14 : 30 Julinek Radek
10. 6.12.2019 Kupec Tážaly 8 : 10 Arnošt Hranice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 21 : 24 Kučera Lukáš
10. 6.12.2019 Darts La Putica Prostějov 3 : 15 Hamerské kladivo Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 13 : 32 Kazlepková Jiřina
9. 3.1.2020 Jedlička Prostějov 14 : 4 Panteři Hranice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 32 : 10 Kuchšová Lucie
11. 10.1.2020 Arnošt Hranice 5 : 13 Darts La Putica Prostějov Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Kučera Lukáš 15 : 29 Vidmuch Dušan
11. 10.1.2020 Jedlička Prostějov 12 : 6 Kupec Tážaly Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 27 : 19 Špunda Michal
11. 10.1.2020 Machine Šumperk 10 : 8 Miagi Mohelnice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Kopp Radek 24 : 20 Hanich Vladimír
11. 10.1.2020 Pomatenci Hranice 10 : 9 Panteři Hranice Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Bačík Radek 23 : 22 Kuchšová Lucie
11. 10.1.2020 Žabaři Olomouc 3 : 15 Dobří bobři Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 10 : 31 Janků Jiří
11. 10.1.2020 Hamerské kladivo 12 : 6 Sharks Olomouc Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Kazlepková Jiřina 28 : 14 Novotný Martin
4. 17.1.2020 Žabaři Olomouc 6 : 12 Arnošt Hranice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 16 : 27 Kučera Lukáš
7. 17.1.2020 Machine Šumperk 8 : 10 Hamerské kladivo Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Daniel 19 : 23 Kazlepková Jiřina
12. 24.1.2020 Darts La Putica Prostějov 7 : 11 Sharks Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 18 : 26 Novotný Martin
12. 24.1.2020 Hamerské kladivo 7 : 11 Dobří bobři Olomouc Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Kazlepková Jiřina 17 : 25 Janků Jiří
12. 24.1.2020 Žabaři Olomouc 6 : 12 Panteři Hranice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 17 : 27 Heger Jakub
12. 24.1.2020 Pomatenci Hranice 10 : 8 Miagi Mohelnice Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Bačík Radek 23 : 22 Hanich Vladimír
12. 24.1.2020 Machine Šumperk 6 : 12 Kupec Tážaly Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Daniel 18 : 26 Špunda Michal
12. 24.1.2020 Jedlička Prostějov 11 : 7 Arnošt Hranice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 25 : 17 Kučera Lukáš
13. 31.1.2020 Dobří bobři Olomouc 12 : 6 Sharks Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 29 : 16 Novotný Martin
13. 31.1.2020 Arnošt Hranice 11 : 7 Machine Šumperk Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Kučera Lukáš 24 : 22 Markovský Daniel
13. 31.1.2020 Kupec Tážaly 10 : 8 Pomatenci Hranice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 24 : 20 Bačík Radek
13. 31.1.2020 Miagi Mohelnice 11 : 7 Žabaři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 25 : 18 Klimša Roman
13. 31.1.2020 Panteři Hranice 10 : 8 Hamerské kladivo Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 24 : 23 Kazlepka Radek
13. 31.1.2020 Jedlička Prostějov 10 : 8 Darts La Putica Prostějov Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 25 : 21 Vidmuch Dušan
14. 7.2.2020 Sharks Olomouc 12 : 6 Panteři Hranice Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00 Novotný Martin 28 : 15 Heger Jakub
14. 7.2.2020 Hamerské kladivo 14 : 4 Miagi Mohelnice Hostinec Hamry, Hamry
18:00 Kazlepka Radek 30 : 13 Hanich Vladimír
14. 7.2.2020 Žabaři Olomouc 11 : 7 Kupec Tážaly Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 24 : 19 Špunda Michal
14. 7.2.2020 Pomatenci Hranice 6 : 12 Arnošt Hranice Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Bačík Radek 14 : 28 Kučera Lukáš
14. 7.2.2020 Machine Šumperk 7 : 11 Jedlička Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Daniel 17 : 24 Malíšek Jiří
15. 21.2.2020 Miagi Mohelnice 10 : 9 Sharks Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 22 : 21 Novotný Martin
15. 21.2.2020 Panteři Hranice 4 : 14 Dobří bobři Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 15 : 31 Janků Jiří
15. 21.2.2020 Arnošt Hranice 10 : 8 Žabaři Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Kučera Lukáš 24 : 21 Klimša Roman
15. 21.2.2020 Kupec Tážaly 10 : 9 Hamerské kladivo Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 25 : 20 Kazlepka Radek
15. 21.2.2020 Machine Šumperk 10 : 8 Darts La Putica Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Daniel 25 : 21 Vidmuch Dušan
16. 28.2.2020 Darts La Putica Prostějov 13 : 5 Panteři Hranice Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 29 : 18 Řehák Tomáš
16. 28.2.2020 Dobří bobři Olomouc 13 : 5 Miagi Mohelnice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 28 : 14 Hanich Vladimír
16. 28.2.2020 Žabaři Olomouc 8 : 10 Jedlička Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Klimša Roman 22 : 25 Malíšek Jiří
16. 28.2.2020 Pomatenci Hranice 6 : 12 Machine Šumperk Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Bačík Radek 17 : 28 Markovský Daniel
17. 6.3.2020 Arnošt Hranice 11 : 7 Sharks Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Kučera Lukáš 26 : 20 Novotný Martin
17. 6.3.2020 Kupec Tážaly 4 : 14 Dobří bobři Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 14 : 31 Janků Jiří
17. 6.3.2020 Panteři Hranice 8 : 10 Miagi Mohelnice Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 22 : 21 Hanich Vladimír
17. 6.3.2020 Machine Šumperk 11 : 7 Žabaři Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Markovský Daniel 25 : 18 Klimša Roman
17. 6.3.2020 Jedlička Prostějov 11 : 7 Hamerské kladivo Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Julinek Radek 28 : 20 Kazlepka Radek
17. 6.3.2020 Darts La Putica Prostějov 8 : 10 Pomatenci Hranice Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 20 : 25 Bačík Radek
18. 20.3.2020 Miagi Mohelnice Darts La Putica Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
18. 20.3.2020 Panteři Hranice Kupec Tážaly Club 501 Hranice, Hranice
18:00
18. 20.3.2020 Dobří bobři Olomouc Arnošt Hranice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
18. 20.3.2020 Sharks Olomouc Jedlička Prostějov Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00
18. 20.3.2020 Hamerské kladivo Machine Šumperk Hostinec Hamry, Hamry
18:00
18. 20.3.2020 Žabaři Olomouc Pomatenci Hranice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
19. 27.3.2020 Machine Šumperk Sharks Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
19. 27.3.2020 Jedlička Prostějov Dobří bobři Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
19. 27.3.2020 Arnošt Hranice Panteři Hranice Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
19. 27.3.2020 Kupec Tážaly Miagi Mohelnice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
19. 27.3.2020 Pomatenci Hranice Hamerské kladivo Club 501 Hranice, Hranice
18:00
19. 27.3.2020 Žabaři Olomouc Darts La Putica Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
20. 3.4.2020 Darts La Putica Prostějov Kupec Tážaly Bar La Putica, Prostějov
18:00
20. 3.4.2020 Miagi Mohelnice Arnošt Hranice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
20. 3.4.2020 Panteři Hranice Jedlička Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00
20. 3.4.2020 Dobří bobři Olomouc Machine Šumperk Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
20. 3.4.2020 Sharks Olomouc Pomatenci Hranice Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00
20. 3.4.2020 Hamerské kladivo Žabaři Olomouc Hostinec Hamry, Hamry
18:00
14. 10.4.2020 Darts La Putica Prostějov Dobří bobři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
15. 10.4.2020 Jedlička Prostějov Pomatenci Hranice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
16. 10.4.2020 Hamerské kladivo Arnošt Hranice Hostinec Hamry, Hamry
18:00
16. 17.4.2020 Sharks Olomouc Kupec Tážaly Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00
21. 24.4.2020 Žabaři Olomouc Sharks Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
21. 24.4.2020 Pomatenci Hranice Dobří bobři Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00
21. 24.4.2020 Machine Šumperk Panteři Hranice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
21. 24.4.2020 Jedlička Prostějov Miagi Mohelnice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
21. 24.4.2020 Arnošt Hranice Kupec Tážaly Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
21. 24.4.2020 Hamerské kladivo Darts La Putica Prostějov Hostinec Hamry, Hamry
18:00
22. 1.5.2020 Darts La Putica Prostějov Arnošt Hranice Bar La Putica, Prostějov
18:00
22. 1.5.2020 Kupec Tážaly Jedlička Prostějov Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
22. 1.5.2020 Miagi Mohelnice Machine Šumperk Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
22. 1.5.2020 Panteři Hranice Pomatenci Hranice Club 501 Hranice, Hranice
18:00
22. 1.5.2020 Dobří bobři Olomouc Žabaři Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
22. 1.5.2020 Sharks Olomouc Hamerské kladivo Sport Bar Sigma, Olomouc
18:00

B liga Jesenicko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 20.9.2019 TJ Zlaté Hory MJTJ 10 : 9 Fenix Nová Červená Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 22 : 23 Modrovič Michal
1. 20.9.2019 Sniper Nová Červená voda 7 : 11 Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 18 : 26 Malaník Marek
1. 27.9.2019 Miserich Zlaté Hory 3 : 15 Big Crash Velká Kraš Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 11 : 31 Denemark Vlastimil
1. 27.9.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov 14 : 4 Nealko Černá Voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 32 : 16 Juřík Martin
2. 4.10.2019 Big Crash Velká Kraš 8 : 10 TJ Zlaté Hory MJTJ Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 21 : 24 Pluhařík Marcel
2. 4.10.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov 14 : 4 Dravci Supíkovice Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 32 : 14 Malaník Marek
2. 4.10.2019 Fenix Nová Červená Voda 7 : 11 Sniper Nová Červená voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 20 : 28 Příhoda Ladislav
2. 4.10.2019 Miserich Zlaté Hory 15 : 3 Nealko Černá Voda Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 31 : 8 Juřík Jaroslav
3. 11.10.2019 TJ Zlaté Hory MJTJ 9 : 10 Miserich Zlaté Hory Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 21 : 23 Lukáč Kamil ml.
3. 11.10.2019 Big Crash Velká Kraš 14 : 4 Sniper Nová Červená voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 30 : 16 Příhoda Ladislav
3. 11.10.2019 Fenix Nová Červená Voda 7 : 11 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 17 : 27 Drtil Karel
3. 11.10.2019 Nealko Černá Voda 8 : 10 Dravci Supíkovice Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 18 : 27 Malaník Marek
4. 25.10.2019 Big Crash Velká Kraš 12 : 6 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 27 : 17 Knápková Ludmila
4. 25.10.2019 TJ Zlaté Hory MJTJ 12 : 6 Sniper Nová Červená voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 28 : 18 Nováková Petra
4. 25.10.2019 Fenix Nová Červená Voda 9 : 10 Nealko Černá Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 21 : 23 Juřík Jaroslav
4. 25.10.2019 Miserich Zlaté Hory 10 : 9 Dravci Supíkovice Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 23 : 22 Malaník Marek
5. 1.11.2019 Sniper Nová Červená voda 8 : 10 Miserich Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 20 : 26 Lukáč Kamil
5. 1.11.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov 9 : 10 TJ Zlaté Hory MJTJ Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 22 : 23 Pluhařík Marcel
5. 1.11.2019 Nealko Černá Voda 6 : 12 Big Crash Velká Kraš Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 16 : 28 Kuběnová Marcela
5. 1.11.2019 Dravci Supíkovice 12 : 6 Fenix Nová Červená Voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 27 : 16 Polanský Petr
6. 8.11.2019 Big Crash Velká Kraš 11 : 7 Dravci Supíkovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 23 : 18 Malaník Marek
6. 8.11.2019 TJ Zlaté Hory MJTJ 12 : 6 Nealko Černá Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 27 : 17 Juřík Jaroslav
6. 8.11.2019 Sniper Nová Červená voda 1 : 17 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Novák Miroslav 9 : 34 Drtil Karel
6. 8.11.2019 Miserich Zlaté Hory 7 : 11 Fenix Nová Červená Voda Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 19 : 25 Modrovič Michal
7. 15.11.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov 11 : 7 Miserich Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 29 : 19 Lukáč Kamil
7. 15.11.2019 Nealko Černá Voda 7 : 11 Sniper Nová Červená voda Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 18 : 26 Příhoda Jaroslav
7. 22.11.2019 Dravci Supíkovice 8 : 10 TJ Zlaté Hory MJTJ Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 21 : 22 Pluhařík Marcel
7. 22.11.2019 Fenix Nová Červená Voda 7 : 11 Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 17 : 26 Denemark Vlastimil
8. 29.11.2019 Big Crash Velká Kraš 6 : 12 Miserich Zlaté Hory Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 18 : 28 Lukáč Kamil
8. 29.11.2019 Fenix Nová Červená Voda 6 : 12 TJ Zlaté Hory MJTJ Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 17 : 25 Pluhařík Marcel
8. 29.11.2019 Dravci Supíkovice 12 : 6 Sniper Nová Červená voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 29 : 18 Příhoda Ladislav
8. 29.11.2019 Nealko Černá Voda 6 : 12 Autokemp Dolina Ludvíkov Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 17 : 27 Drtil Karel
9. 6.12.2019 TJ Zlaté Hory MJTJ 9 : 10 Big Crash Velká Kraš Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 20 : 21 Kuběnová Marcela
9. 6.12.2019 Sniper Nová Červená voda 6 : 12 Fenix Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 19 : 29 Modrovič Michal
9. 6.12.2019 Nealko Černá Voda 10 : 8 Miserich Zlaté Hory Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 26 : 19 Lukáč Kamil
10. 10.1.2020 Miserich Zlaté Hory 6 : 12 TJ Zlaté Hory MJTJ Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 17 : 28 Pluhařík Marcel
10. 10.1.2020 Sniper Nová Červená voda 7 : 11 Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Novák Miroslav 19 : 26 Kuběnová Marcela
10. 10.1.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov 10 : 8 Fenix Nová Červená Voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 21 : 20 Modrovič Michal
10. 10.1.2020 Dravci Supíkovice 13 : 5 Nealko Černá Voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 31 : 17 Juřík Jaroslav
9. Ne 12.1.2020 Dravci Supíkovice 12 : 6 Autokemp Dolina Ludvíkov Hostinec U Parku, Supíkovice
15:00 Malaník Marek 26 : 19 Knápková Ludmila
11. 17.1.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov 8 : 10 Big Crash Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 19 : 24 Kuběnová Marcela
11. 17.1.2020 Sniper Nová Červená voda 5 : 13 TJ Zlaté Hory MJTJ Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Novák Miroslav 16 : 28 Pluhařík Marcel
11. 17.1.2020 Nealko Černá Voda 7 : 11 Fenix Nová Červená Voda Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Martin 17 : 25 Modrovič Michal
11. 17.1.2020 Dravci Supíkovice 12 : 6 Miserich Zlaté Hory Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 27 : 14 Lukáč Kamil
12. 24.1.2020 Miserich Zlaté Hory 15 : 3 Sniper Nová Červená voda Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 31 : 13 Příhoda Ladislav
12. 24.1.2020 TJ Zlaté Hory MJTJ 7 : 11 Autokemp Dolina Ludvíkov Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 22 : 25 Drtil Karel
12. 24.1.2020 Big Crash Velká Kraš 12 : 6 Nealko Černá Voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 27 : 16 Juřík Jaroslav
12. 24.1.2020 Fenix Nová Červená Voda 5 : 13 Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 13 : 30 Malaník Marek
13. 31.1.2020 Dravci Supíkovice 12 : 6 Big Crash Velká Kraš Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 27 : 16 Kuběnová Marcela
13. 31.1.2020 Nealko Černá Voda 5 : 13 TJ Zlaté Hory MJTJ Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 17 : 27 Pluhařík Marcel
13. 31.1.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov 12 : 6 Sniper Nová Červená voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 26 : 18 Příhoda Ladislav
13. 31.1.2020 Fenix Nová Červená Voda 8 : 10 Miserich Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 20 : 23 Lukáč Kamil
14. 7.2.2020 TJ Zlaté Hory MJTJ 7 : 11 Dravci Supíkovice Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 15 : 24 Malaník Marek
14. 7.2.2020 Sniper Nová Červená voda 13 : 5 Nealko Černá Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 28 : 19 Juřík Jaroslav
14. 7.2.2020 Miserich Zlaté Hory 6 : 12 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 16 : 27 Drtil Karel
14. 14.2.2020 Big Crash Velká Kraš 10 : 8 Fenix Nová Červená Voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 24 : 20 Burďák Jan
15. 21.2.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov 13 : 5 Nealko Černá Voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 27 : 18 Juřík Jaroslav
15. 21.2.2020 Sniper Nová Červená voda 4 : 14 Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 11 : 31 Malaník Marek
15. 21.2.2020 TJ Zlaté Hory MJTJ 9 : 10 Fenix Nová Červená Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 24 : 22 Modrovič Michal
15. 21.2.2020 Miserich Zlaté Hory 6 : 12 Big Crash Velká Kraš Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil ml. 15 : 28 Kuběnová Marcela
16. 28.2.2020 Miserich Zlaté Hory 9 : 10 Nealko Černá Voda Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 24 : 25 Juřík Jaroslav
16. 28.2.2020 Fenix Nová Červená Voda 13 : 5 Sniper Nová Červená voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 28 : 12 Novák Miroslav
16. 28.2.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov 8 : 10 Dravci Supíkovice Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Drtil Karel 19 : 23 Malaník Marek
16. 28.2.2020 Big Crash Velká Kraš 12 : 6 TJ Zlaté Hory MJTJ Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 29 : 19 Pluhařík Marcel
17. 6.3.2020 Nealko Černá Voda 5 : 13 Dravci Supíkovice Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 13 : 28 Malaník Marek
17. 6.3.2020 Fenix Nová Červená Voda 10 : 9 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 23 : 23 Knápková Ludmila
17. 6.3.2020 Big Crash Velká Kraš 12 : 6 Sniper Nová Červená voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 28 : 15 Příhoda Ladislav
17. 6.3.2020 TJ Zlaté Hory MJTJ 13 : 5 Miserich Zlaté Hory Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Pluhařík Marcel 28 : 14 Lukáč Kamil
18. 20.3.2020 Miserich Zlaté Hory Dravci Supíkovice Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00
18. 20.3.2020 Fenix Nová Červená Voda Nealko Černá Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
18. 20.3.2020 TJ Zlaté Hory MJTJ Sniper Nová Červená voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
18. 20.3.2020 Big Crash Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
19. 27.3.2020 Dravci Supíkovice Fenix Nová Červená Voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
19. 27.3.2020 Nealko Černá Voda Big Crash Velká Kraš Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
19. 27.3.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov TJ Zlaté Hory MJTJ Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
19. 27.3.2020 Sniper Nová Červená voda Miserich Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
20. 3.4.2020 Miserich Zlaté Hory Fenix Nová Červená Voda Hospůdka Na Podlesí, Zlaté Hory
18:00
20. 3.4.2020 Sniper Nová Červená voda Autokemp Dolina Ludvíkov Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
20. 3.4.2020 TJ Zlaté Hory MJTJ Nealko Černá Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
20. 3.4.2020 Big Crash Velká Kraš Dravci Supíkovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
21. 24.4.2020 Fenix Nová Červená Voda Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
21. 24.4.2020 Dravci Supíkovice TJ Zlaté Hory MJTJ Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
21. 24.4.2020 Nealko Černá Voda Sniper Nová Červená voda Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
21. 24.4.2020 Autokemp Dolina Ludvíkov Miserich Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00

B liga Olomoucko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 13.9.2019 Olomoučtí orli 10 : 8 Helios Olomouc Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Satora David 23 : 22 Tomík Marek
1. 13.9.2019 O Dírko Maroko Olomouc 10 : 8 Tygři A Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 25 : 18 Mazánek Jaroslav
1. 13.9.2019 Rebel Olomouc 5 : 13 Miagi Rabbits Mohelnice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Špička Zdeněk 13 : 31 Huličný Milan
1. 13.9.2019 Barracudy Olomouc 16 : 2 Punat Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 32 : 11 Vyhnálek Jiří
1. 13.9.2019 Raci z Řídeče 13 : 5 Sherwood Mariánské Údolí Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Kristen Zdenek 28 : 15 Grégr Jiří
1. 13.9.2019 Buldok Unčovice 13 : 5 No Fear Šternberk Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 29 : 15 Patka Josef
2. 20.9.2019 No Fear Šternberk 4 : 14 Helios Olomouc Bar Delico, Šternberk
18:00 Patka Josef 14 : 31 Tomík Marek
2. 20.9.2019 Sherwood Mariánské Údolí 6 : 12 Barracudy Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Grégr Jiří 14 : 27 Schejbal Martin
2. 20.9.2019 Miagi Rabbits Mohelnice 10 : 8 O Dírko Maroko Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 20 : 19 Vymazal Pavel
2. 20.9.2019 Tygři A Olomouc 8 : 10 Olomoučtí orli Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 22 : 23 Satora David
2. 20.9.2019 Buldok Unčovice 10 : 8 Raci z Řídeče Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 25 : 22 Kristen Zdenek
3. 4.10.2019 Helios Olomouc 12 : 6 Tygři A Olomouc Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 27 : 16 Čaňo Marek
3. 4.10.2019 O Dírko Maroko Olomouc 8 : 10 Punat Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 20 : 22 Novák František
3. 4.10.2019 Rebel Olomouc 6 : 12 Sherwood Mariánské Údolí Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Špička Zdeněk 19 : 28 Bič Petr
3. 4.10.2019 Barracudy Olomouc 6 : 12 Buldok Unčovice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 20 : 27 Detmer Krysztof
3. 4.10.2019 Raci z Řídeče 11 : 7 No Fear Šternberk Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Kristen Zdenek 27 : 19 Patka Josef
4. 11.10.2019 No Fear Šternberk 11 : 7 Tygři A Olomouc Bar Delico, Šternberk
18:00 Patka Josef 26 : 16 Čaňo Marek
4. 11.10.2019 Sherwood Mariánské Údolí 12 : 6 O Dírko Maroko Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Bič Petr 27 : 16 Spurný Jan
4. 11.10.2019 Punat Olomouc 12 : 6 Olomoučtí orli Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 26 : 17 Satora David
4. 11.10.2019 Miagi Rabbits Mohelnice 8 : 10 Helios Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 20 : 23 Tomík Marek
4. 11.10.2019 Buldok Unčovice 14 : 4 Rebel Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 30 : 11 Smékal Roman
2. 18.10.2019 Punat Olomouc 11 : 7 Rebel Olomouc Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 26 : 17 Špička Zdeněk
4. 18.10.2019 Raci z Řídeče 10 : 8 Barracudy Olomouc Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Kristen Zdenek 23 : 19 Schejbal Martin
5. 25.10.2019 Tygři A Olomouc 6 : 12 Miagi Rabbits Mohelnice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 16 : 26 Huličný Milan
5. 25.10.2019 Helios Olomouc 11 : 7 Punat Olomouc Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 25 : 17 Novák František
5. 25.10.2019 Olomoučtí orli 10 : 8 Sherwood Mariánské Údolí Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Satora David 26 : 20 Bič Petr
5. 25.10.2019 O Dírko Maroko Olomouc 5 : 13 Buldok Unčovice Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 14 : 27 Brož Pavel
5. 25.10.2019 Rebel Olomouc 4 : 14 Raci z Řídeče Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Špička Zdeněk 14 : 29 Patka Jiří
5. 25.10.2019 Barracudy Olomouc 15 : 3 No Fear Šternberk Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 31 : 14 Patka Josef
6. 1.11.2019 No Fear Šternberk 10 : 9 Miagi Rabbits Mohelnice Bar Delico, Šternberk
18:00 Dostál Zbyšek 22 : 19 Huličný Milan
6. 1.11.2019 Sherwood Mariánské Údolí 5 : 13 Helios Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Bič Petr 17 : 29 Tomík Marek
6. 1.11.2019 Punat Olomouc 13 : 5 Tygři A Olomouc Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 28 : 15 Čaňo Marek
6. 1.11.2019 Barracudy Olomouc 11 : 7 Rebel Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Svoboda Jakub 28 : 18 Špička Zdeněk
6. 1.11.2019 Raci z Řídeče 12 : 6 O Dírko Maroko Olomouc Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Kristen Zdenek 27 : 18 Spurný Jan
7. 8.11.2019 Miagi Rabbits Mohelnice 7 : 11 Punat Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 21 : 24 Novák František
7. 8.11.2019 Tygři A Olomouc 8 : 10 Sherwood Mariánské Údolí Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 20 : 26 Bič Petr
7. 8.11.2019 Helios Olomouc 7 : 11 Buldok Unčovice Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 18 : 25 Soukup Ivo
7. 8.11.2019 Olomoučtí orli 13 : 5 Raci z Řídeče Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Mrňková Markéta 28 : 14 Kristen Zdenek
7. 8.11.2019 O Dírko Maroko Olomouc 5 : 13 Barracudy Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 14 : 30 Schejbal Martin
7. 8.11.2019 Rebel Olomouc 9 : 10 No Fear Šternberk Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 21 : 23
8. 15.11.2019 No Fear Šternberk 10 : 9 Punat Olomouc Bar Delico, Šternberk
18:00 Patka Josef 23 : 20 Novák František
8. 15.11.2019 Sherwood Mariánské Údolí 13 : 5 Miagi Rabbits Mohelnice Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Grégr Jiří 30 : 15 Huličný Milan
8. 15.11.2019 Rebel Olomouc 5 : 13 O Dírko Maroko Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Špička Zdeněk 15 : 28 Spurný Jan
8. 15.11.2019 Barracudy Olomouc 10 : 8 Olomoučtí orli Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 27 : 19 Satora David
8. 15.11.2019 Raci z Řídeče 11 : 7 Helios Olomouc Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Patka Jiří 28 : 17 Tomík Marek
8. 15.11.2019 Buldok Unčovice 13 : 5 Tygři A Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 29 : 15 Mazánek Jaroslav
3. So 23.11.2019 Olomoučtí orli 10 : 8 Miagi Rabbits Mohelnice Restaurace U Anděla, Olomouc
14:00 Mrňková Markéta 25 : 18 Huličný Milan
9. 29.11.2019 Punat Olomouc 10 : 8 Sherwood Mariánské Údolí Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 25 : 20 Grégr Jiří
9. 29.11.2019 Miagi Rabbits Mohelnice 4 : 14 Buldok Unčovice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 15 : 30 Soukup Ivo
9. 29.11.2019 Tygři A Olomouc 5 : 13 Raci z Řídeče Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 13 : 29 Kristen Zdenek
9. 29.11.2019 Helios Olomouc 7 : 11 Barracudy Olomouc Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 20 : 28 Schejbal Martin
9. 29.11.2019 O Dírko Maroko Olomouc 17 : 1 No Fear Šternberk Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 35 : 8 Patka Josef
10. 6.12.2019 No Fear Šternberk 10 : 9 Sherwood Mariánské Údolí Bar Delico, Šternberk
18:00 Patka Josef 24 : 24 Bič Petr
10. 6.12.2019 O Dírko Maroko Olomouc 14 : 4 Olomoučtí orli Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 29 : 10 Satora David
10. 6.12.2019 Rebel Olomouc 4 : 14 Helios Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Špička Zdeněk 15 : 29 Tomík Marek
10. 6.12.2019 Barracudy Olomouc 11 : 7 Tygři A Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Svoboda Jakub 26 : 20 Čaňo Marek
10. 6.12.2019 Raci z Řídeče 11 : 7 Miagi Rabbits Mohelnice Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Kristen Zdenek 24 : 18 Huličný Milan
10. 6.12.2019 Buldok Unčovice 10 : 8 Punat Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 23 : 19 Novák František
6. 13.12.2019 Buldok Unčovice 7 : 11 Olomoučtí orli Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 18 : 26 Satora David
11. 10.1.2020 Sherwood Mariánské Údolí 8 : 10 Buldok Unčovice Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Bič Petr 19 : 25 Soukup Ivo
11. 10.1.2020 Punat Olomouc 8 : 10 Raci z Řídeče Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 20 : 24 Kristen Zdenek
11. 10.1.2020 Tygři A Olomouc 10 : 9 Rebel Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Mazánek Jaroslav 20 : 22 Špička Zdeněk
11. 10.1.2020 Helios Olomouc 11 : 7 O Dírko Maroko Olomouc Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 25 : 16 Spurný Jan
11. 10.1.2020 Olomoučtí orli 12 : 6 No Fear Šternberk Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Satora David 29 : 16 Zahrádka Petr
12. 24.1.2020 Helios Olomouc 9 : 10 Olomoučtí orli Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 21 : 25 Satora David
12. 24.1.2020 Tygři A Olomouc 9 : 10 O Dírko Maroko Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 24 : 22 Spurný Jan
12. 24.1.2020 Miagi Rabbits Mohelnice 9 : 10 Rebel Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 22 : 24 Špička Zdeněk
12. 24.1.2020 Sherwood Mariánské Údolí 5 : 13 Raci z Řídeče Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Bič Petr 16 : 29 Kristen Zdenek
12. 24.1.2020 No Fear Šternberk 6 : 12 Buldok Unčovice Bar Delico, Šternberk
18:00 Zahrádka Petr 16 : 27 Soukup Ivo
13. 31.1.2020 Helios Olomouc 13 : 5 No Fear Šternberk Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 28 : 11 Zahrádka Petr
13. 31.1.2020 Barracudy Olomouc 15 : 3 Sherwood Mariánské Údolí Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 30 : 11 Grégr Jiří
13. 31.1.2020 Rebel Olomouc 3 : 15 Punat Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Ladman Oldřich 10 : 31 Vyhnálek Jiří
13. 31.1.2020 O Dírko Maroko Olomouc 10 : 8 Miagi Rabbits Mohelnice Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 23 : 21 Huličný Milan
13. 31.1.2020 Olomoučtí orli 11 : 7 Tygři A Olomouc Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Satora David 25 : 20 Čaňo Marek
14. 7.2.2020 Tygři A Olomouc 3 : 15 Helios Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 14 : 32 Tomík Marek
14. 7.2.2020 Miagi Rabbits Mohelnice 13 : 5 Olomoučtí orli Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 27 : 17 Satora David
14. 7.2.2020 Punat Olomouc 5 : 13 O Dírko Maroko Olomouc Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 17 : 30 Spurný Jan
14. 7.2.2020 Sherwood Mariánské Údolí 10 : 9 Rebel Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Grégr Jiří 23 : 20 Špička Zdeněk
14. 7.2.2020 Buldok Unčovice 7 : 11 Barracudy Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 17 : 24 Schejbal Martin
14. 7.2.2020 No Fear Šternberk 7 : 11 Raci z Řídeče Bar Delico, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 18 : 28 Kristen Zdenek
11. 14.2.2020 Miagi Rabbits Mohelnice 5 : 13 Barracudy Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 18 : 28 Schejbal Martin
15. 21.2.2020 Tygři A Olomouc 11 : 7 No Fear Šternberk Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 23 : 17 Zahrádka Jiří
15. 21.2.2020 O Dírko Maroko Olomouc 13 : 5 Sherwood Mariánské Údolí Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 30 : 14 Grégr Jiří
15. 21.2.2020 Olomoučtí orli 5 : 13 Punat Olomouc Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Satora David 15 : 27 Novák František
15. 21.2.2020 Helios Olomouc 6 : 12 Miagi Rabbits Mohelnice Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 19 : 27 Huličný Milan
15. 21.2.2020 Barracudy Olomouc 8 : 10 Raci z Řídeče Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 22 : 26 Kristen Zdenek
15. 21.2.2020 Rebel Olomouc 6 : 12 Buldok Unčovice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Špička Zdeněk 17 : 25 Soukup Ivo
16. 28.2.2020 Miagi Rabbits Mohelnice 9 : 10 Tygři A Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 23 : 23 Čaňo Marek
16. 28.2.2020 Punat Olomouc 5 : 13 Helios Olomouc Club Punat, Olomouc
18:00 Novák František 15 : 31 Tomík Marek
16. 28.2.2020 Sherwood Mariánské Údolí 6 : 12 Olomoučtí orli Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Bič Petr 15 : 28 Satora David
16. 28.2.2020 Buldok Unčovice 13 : 5 O Dírko Maroko Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Soukup Ivo 29 : 15 Spurný Jan
16. 28.2.2020 Raci z Řídeče 13 : 5 Rebel Olomouc Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00 Kristen Zdenek 29 : 14 Ráža Josef
16. 28.2.2020 No Fear Šternberk 6 : 12 Barracudy Olomouc Bar Delico, Šternberk
18:00 Zahrádka Petr 16 : 27 Schejbal Martin
17. 6.3.2020 Miagi Rabbits Mohelnice 13 : 5 No Fear Šternberk Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 26 : 20 Zahrádka Petr
17. 6.3.2020 Helios Olomouc 12 : 6 Sherwood Mariánské Údolí Bar Hattrick, Olomouc
18:00 Tomík Marek 27 : 17 Bič Petr
17. 6.3.2020 Tygři A Olomouc 7 : 11 Punat Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 18 : 24 Novák František
17. 6.3.2020 Rebel Olomouc 5 : 13 Barracudy Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Smékal Roman 10 : 29 Schejbal Martin
17. 6.3.2020 O Dírko Maroko Olomouc 8 : 10 Raci z Řídeče Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 23 : 23 Kristen Zdenek
17. 6.3.2020 Olomoučtí orli 8 : 10 Buldok Unčovice Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00 Chytil Ctibor 23 : 21 Měsíc Miroslav
12. 13.3.2020 Punat Olomouc Barracudy Olomouc Club Punat, Olomouc
18:00
18. 20.3.2020 Sherwood Mariánské Údolí Tygři A Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
18. 20.3.2020 Buldok Unčovice Helios Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
18. 20.3.2020 Raci z Řídeče Olomoučtí orli Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
18. 20.3.2020 Barracudy Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
18. 20.3.2020 No Fear Šternberk Rebel Olomouc Bar Delico, Šternberk
18:00
19. 27.3.2020 Punat Olomouc No Fear Šternberk Club Punat, Olomouc
18:00
19. 27.3.2020 Miagi Rabbits Mohelnice Sherwood Mariánské Údolí Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
19. 27.3.2020 O Dírko Maroko Olomouc Rebel Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
19. 27.3.2020 Olomoučtí orli Barracudy Olomouc Restaurace U Anděla, Olomouc
18:00
19. 27.3.2020 Helios Olomouc Raci z Řídeče Bar Hattrick, Olomouc
18:00
19. 27.3.2020 Tygři A Olomouc Buldok Unčovice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
20. 3.4.2020 Raci z Řídeče Tygři A Olomouc Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
20. 3.4.2020 Buldok Unčovice Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
20. 3.4.2020 Sherwood Mariánské Údolí Punat Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
20. 3.4.2020 Barracudy Olomouc Helios Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
20. 3.4.2020 Rebel Olomouc Olomoučtí orli Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
20. 3.4.2020 No Fear Šternberk O Dírko Maroko Olomouc Bar Delico, Šternberk
18:00
13. 10.4.2020 Raci z Řídeče Buldok Unčovice Hospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
18. 10.4.2020 Punat Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice