Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.4.9.2020Jedlička Prostějov6:12Dobří bobři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek16:27Janků Jiří
1.4.9.2020Žabaři Olomouc5:13Machine ŠumperkPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Klimša Roman16:27Markovský Daniel
1.4.9.2020Panteři Hranice8:10Kupec TážalySport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš22:22Špunda Michal
1.4.9.2020Buldok Unčovice4:14Pomatenci HraniceHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice 
18:00Soukup Ivo12:31Bačík Radek
1.4.9.2020Sharks Olomouc9:10Darts ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin22:22Vidmuch Dušan
2.11.9.2020Darts Prostějov12:6SemSex PřerovPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan25:16Šťastný Jan
2.11.9.2020Pomatenci Hranice4:14Panteři HraniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Bačík Radek13:30Jakel Tomáš
2.11.9.2020Kupec Tážaly10:8Miagi MohelniceHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly 
18:00Špunda Michal26:20Hanich Vladimír
2.11.9.2020Machine Šumperk10:8Jedlička ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel23:21Julinek Radek
2.11.9.2020Sharks Olomouc13:5Buldok UnčoviceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin27:14Soukup Ivo
3.18.9.2020SemSex Přerov4:14Dobří bobři OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Jan15:29Janků Jiří
3.18.9.2020Žabaři Olomouc7:11Kupec TážalyPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Habermann Pavel22:23Špunda Michal
3.18.9.2020Miagi Mohelnice8:10Pomatenci HraniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Hanich Vladimír19:24Bačík Radek
3.18.9.2020Panteři Hranice7:11Sharks OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš19:24Rédl Ondřej
3.18.9.2020Buldok Unčovice8:10Darts ProstějovHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice 
18:00Soukup Ivo18:22Vidmuch Dušan
4.2.10.2020Kupec Tážaly10:8Jedlička ProstějovHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly 
17:00Špunda Michal26:21Julinek Radek
4.2.10.2020Darts Prostějov10:8Dobří bobři OlomoucPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan23:20Janků Jiří
4.2.10.2020Machine Šumperk12:6SemSex PřerovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel27:16Šťastný Karel
4.2.10.2020Buldok Unčovice8:10Panteři HraniceHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice 
18:00Detmer Krysztof19:27Jakel Tomáš
4.2.10.2020Sharks Olomouc13:5Miagi MohelniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Turoň Jaroslav29:17Hanich Vladimír
5.9.10.2020Jedlička Prostějov12:6Pomatenci HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
16:30Julinek Radek29:17Bačík Radek
5.9.10.2020Miagi Mohelnice5:13Buldok UnčoviceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Hanich Vladimír15:27Soukup Ivo
5.So10.10.2020Panteři Hranice10:8Darts ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
15:00Heger Jakub24:18Dvořák Petr
4.Ne11.10.2020Pomatenci Hranice8:10Žabaři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
15:00Bačík Radek22:26Klimša Roman
5.10.9.2021Žabaři Olomouc9:10Sharks OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Klimša Roman20:25Novotný Martin
6.17.9.2021Darts Prostějov10:8Machine ŠumperkPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan25:19Markovský Daniel
6.17.9.2021Kupec Tážaly16:2SemSex PřerovHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly 
18:00Špunda Michal33:9Šťastný Karel
6.17.9.2021Panteři Hranice11:7Miagi MohelniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš28:20Gruss Radovan
6.17.9.2021Buldok Unčovice11:7Žabaři OlomoucHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice 
18:00Soukup Ivo25:16Klimša Roman
7.1.10.2021Dobří bobři Olomouc12:6Kupec TážalyPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Holub Juraj27:17Špunda Michal
7.1.10.2021Pomatenci Hranice9:10SemSex PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej24:25Šťastný Karel
7.1.10.2021Jedlička Prostějov16:2Buldok UnčoviceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek32:11Soukup Ivo
7.1.10.2021Žabaři Olomouc4:14Panteři HranicePivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Klimša Roman17:32Jakel Tomáš
7.1.10.2021Miagi Mohelnice8:10Darts ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan23:20Vidmuch Dušan
8.8.10.2021Kupec Tážaly10:8Machine ŠumperkHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly 
18:00Špunda Michal24:22Markovský Daniel
8.8.10.2021Miagi Mohelnice13:5Žabaři OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan30:12Klimša Roman
8.8.10.2021Panteři Hranice11:7Jedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš26:19Julinek Radek
8.8.10.2021Sharks Olomouc12:6SemSex PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin28:19Šťastný Karel
5.15.10.2021Dobří bobři Olomouc12:6Machine ŠumperkPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří26:15Markovský Daniel
9.22.10.2021Pomatenci Hranice7:11Machine ŠumperkSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej17:26Markovský Daniel
9.22.10.2021Dobří bobři Olomouc6:12Sharks OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Holub Juraj23:27Novotný Martin
9.22.10.2021SemSex Přerov10:9Buldok UnčoviceHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel24:23Soukup Ivo
9.22.10.2021Miagi Mohelnice7:11Jedlička ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan18:26Julinek Radek
9.22.10.2021Darts Prostějov13:5Žabaři OlomoucPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan30:13Bajer Jaromír
6.St27.10.2021Sharks Olomouc6:12Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin15:26Julinek Radek
8.29.10.2021Dobří bobři Olomouc12:6Pomatenci HranicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Holub Juraj28:18Vavřík Ondřej
23.5.11.2021Jedlička Prostějov15:3Žabaři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek31:12Klimša Roman
10.12.11.2021Darts Prostějov3:15Kupec TážalyPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan12:31Špunda Michal
10.12.11.2021Žabaři Olomouc4:14Jedlička ProstějovPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Klimša Roman16:29Julinek Radek
10.12.11.2021Panteři Hranice16:2SemSex PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš33:13Šťastný Karel
10.12.11.2021Buldok Unčovice2:16Dobří bobři OlomoucHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice 
18:00Soukup Ivo4:34Janků Jiří
10.12.11.2021Sharks Olomouc8:10Machine ŠumperkSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Turoň Jaroslav18:24Markovský Daniel
24.19.11.2021Darts Prostějov10:8Jedlička ProstějovPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan24:20Malíšek Jiří
11.26.11.2021Pomatenci Hranice11:7Kupec TážalySport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej26:20Špunda Michal
13.26.11.2021Dobří bobři Olomouc13:5Žabaři OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří29:15Klimša Roman
12.3.12.2021Darts Prostějov10:8Pomatenci HranicePivárium Hlavák Prostějov, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan23:20Vavřík Ondřej
12.3.12.2021Panteři Hranice13:5Machine ŠumperkSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš27:16Markovský Daniel
12.3.12.2021Sharks Olomouc10:8Kupec TážalySport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin25:23Špunda Michal
12.10.12.2021Žabaři Olomouc10:9SemSex PřerovPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Klimša Roman24:21Šťastný Karel
13.14.1.2022Pomatenci Hranice5:13Sharks OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej17:26Novotný Martin
13.14.1.2022Kupec Tážaly8:10Buldok UnčoviceHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly 
18:00Špunda Michal21:23Soukup Ivo
13.14.1.2022Machine Šumperk0:18Miagi MohelniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:000:36
13.14.1.2022Jedlička Prostějov13:5SemSex PřerovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek30:16Šťastný Karel
14.28.1.2022Dobří bobři OlomoucJedlička ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
14.28.1.2022Machine ŠumperkŽabaři OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
14.28.1.2022Kupec TážalyPanteři HraniceHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
14.28.1.2022Pomatenci HraniceBuldok UnčoviceSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
14.28.1.2022Darts ProstějovSharks OlomoucPivárium Hlavák Prostějov, Prostějov
18:00
15.4.2.2022SemSex PřerovDarts ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
15.4.2.2022Panteři HranicePomatenci HraniceSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
15.4.2.2022Miagi MohelniceKupec TážalyHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
15.4.2.2022Jedlička ProstějovMachine ŠumperkHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
15.4.2.2022Buldok UnčoviceSharks OlomoucHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
16.11.2.2022Dobří bobři OlomoucSemSex PřerovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
16.11.2.2022Kupec TážalyŽabaři OlomoucHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
16.11.2.2022Pomatenci HraniceMiagi MohelniceSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
16.11.2.2022Sharks OlomoucPanteři HraniceSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
16.11.2.2022Darts ProstějovBuldok UnčovicePivárium Hlavák Prostějov, Prostějov
18:00
17.25.2.2022Dobří bobři OlomoucDarts ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc
18:00
17.25.2.2022Žabaři OlomoucPomatenci HranicePivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
17.25.2.2022Jedlička ProstějovKupec TážalyHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
17.25.2.2022SemSex PřerovMachine ŠumperkHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
17.25.2.2022Panteři HraniceBuldok UnčoviceSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
17.25.2.2022Miagi MohelniceSharks OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
18.4.3.2022Machine ŠumperkDobří bobři OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
18.4.3.2022Pomatenci HraniceJedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
18.4.3.2022Sharks OlomoucŽabaři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
18.4.3.2022Buldok UnčoviceMiagi MohelniceHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
18.4.3.2022Darts ProstějovPanteři HranicePivárium Hlavák Prostějov, Prostějov
18:00
19.11.3.2022Machine ŠumperkDarts ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
19.11.3.2022SemSex PřerovKupec TážalyHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
19.11.3.2022Miagi MohelnicePanteři HraniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
19.11.3.2022Žabaři OlomoucBuldok UnčovicePivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
19.11.3.2022Jedlička ProstějovSharks OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
20.18.3.2022Kupec TážalyDobří bobři OlomoucHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
20.18.3.2022SemSex PřerovPomatenci HraniceHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
20.18.3.2022Buldok UnčoviceJedlička ProstějovHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
20.18.3.2022Panteři HraniceŽabaři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
20.18.3.2022Darts ProstějovMiagi MohelnicePivárium Hlavák Prostějov, Prostějov
18:00
21.1.4.2022Pomatenci HraniceDobří bobři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
21.1.4.2022Machine ŠumperkKupec TážalyNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
21.1.4.2022Žabaři OlomoucMiagi MohelnicePivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
21.1.4.2022Jedlička ProstějovPanteři HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
21.1.4.2022SemSex PřerovSharks OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
22.8.4.2022Machine ŠumperkPomatenci HraniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
22.8.4.2022Sharks OlomoucDobří bobři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
22.8.4.2022Buldok UnčoviceSemSex PřerovHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
22.8.4.2022Jedlička ProstějovMiagi MohelniceHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
22.8.4.2022Žabaři OlomoucDarts ProstějovPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
11.15.4.2022Machine ŠumperkBuldok UnčoviceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
11.15.4.2022Dobří bobři OlomoucPanteři HranicePivnice Knihovna, Olomouc
18:00
11.15.4.2022SemSex PřerovMiagi MohelniceHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
11.15.4.2022Jedlička ProstějovDarts ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
12.15.4.2022Miagi MohelniceDobří bobři OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
23.29.4.2022Kupec TážalyDarts ProstějovHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
23.29.4.2022SemSex PřerovPanteři HraniceHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
23.29.4.2022Dobří bobři OlomoucBuldok UnčovicePivnice Knihovna, Olomouc
18:00
23.29.4.2022Machine ŠumperkSharks OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
24.13.5.2022Kupec TážalyPomatenci HraniceHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
24.13.5.2022Buldok UnčoviceMachine ŠumperkHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
24.13.5.2022Panteři HraniceDobří bobři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
24.13.5.2022Miagi MohelniceSemSex PřerovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
25.20.5.2022Pomatenci HraniceDarts ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice
18:00
25.20.5.2022SemSex PřerovŽabaři OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00
25.20.5.2022Dobří bobři OlomoucMiagi MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc
18:00
25.20.5.2022Machine ŠumperkPanteři HraniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
25.20.5.2022Kupec TážalySharks OlomoucHostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
26.27.5.2022Sharks OlomoucPomatenci HraniceSport Bar Sigma, Olomouc
18:00
26.27.5.2022Buldok UnčoviceKupec TážalyHostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
26.27.5.2022Miagi MohelniceMachine ŠumperkHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
26.27.5.2022Žabaři OlomoucDobří bobři OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
26.27.5.2022SemSex PřerovJedlička ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00

B liga Jesenicko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.4.9.2020Křemílci Mikulovice8:10Nealko Černá VodaSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal22:25Juřík Jaroslav
1.4.9.2020Koloušci od Jelena Vidnava13:5Sniper Nová Červená vodaHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1 
18:00Válek Dalimil28:12Novák Miroslav
1.4.9.2020Big Crash Velká Kraš9:10Dravci SupíkoviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela20:25Malaník Marek
1.4.9.2020Fenix Nová Červená Voda12:6Syslíci Velká KrašHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal27:19Martinásek Milan
1.4.9.2020TJ Zlaté Hory MJTJ14:4Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel30:15Kuběna Lubomír
2.11.9.2020Miserich Zlaté Hory12:6Nealko Černá VodaHospoda U Bayera, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil27:15Juřík Jaroslav
2.11.9.2020Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou4:14U Mě dobrý Česká VesŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír8:29Šoltys Zdenek
2.11.9.2020Syslíci Velká Kraš6:12Big Crash Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav15:28Kuběnová Marcela
2.11.9.2020Dravci Supíkovice7:11Koloušci od Jelena VidnavaHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek15:26Válek Dalimil
2.11.9.2020Sniper Nová Červená voda10:8Křemílci MikuloviceHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil24:21Hradil Michal
3.18.9.2020Nealko Černá Voda10:9Sniper Nová Červená vodaPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav21:23Plášek Vlastimil
3.18.9.2020Křemílci Mikulovice6:12Dravci SupíkoviceSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal15:27Malaník Marek
3.18.9.2020Koloušci od Jelena Vidnava14:4Syslíci Velká KrašHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1 
18:00Válek Dalimil29:13Martinásek Milan
3.18.9.2020Fenix Nová Červená Voda15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal31:10Švec Jaroslav
3.18.9.2020TJ Zlaté Hory MJTJ10:9Miserich Zlaté HorySokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel21:21Kalaš Miroslav
4.2.10.2020Sniper Nová Červená voda7:11Miserich Zlaté HoryHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil22:22Lukáč Kamil
4.2.10.2020Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou5:13Big Crash Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav12:27Kuběnová Marcela
4.2.10.2020Syslíci Velká Kraš11:7Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Martinásek Milan24:18Hradil Michal
4.2.10.2020Dravci Supíkovice16:2Nealko Černá VodaHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek32:6Hrabalíková Martina
4.2.10.2020TJ Zlaté Hory MJTJ4:14U Mě dobrý Česká VesSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel13:31Ulík Josef
5.17.9.2021Dravci Supíkovice8:10Sniper Nová Červená vodaHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek19:22Plášek Vlastimil
5.17.9.2021Nealko Černá Voda10:8Syslíci Velká KrašPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav26:18Tirala Radim ml.
5.17.9.2021Koloušci od Jelena Vidnava18:0Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1 
18:00Válek Dalimil36:4Kuběna Lubomír
5.17.9.2021Fenix Nová Červená Voda10:9TJ Zlaté Hory MJTJHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal26:21Pluhařík Marcel
5.17.9.2021U Mě dobrý Česká Ves11:7Miserich Zlaté HorySport Bar Česká Ves, Česká Ves 
18:00Ulíková Ludmila27:21Setlová Andrea
6.1.10.2021Miserich Zlaté Hory9:10Dravci SupíkoviceHospoda U Bayera, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil20:23Malaník Marek
6.1.10.2021Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou3:15Křemílci MikuloviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav11:32Hradil Michal
6.1.10.2021Sniper Nová Červená voda8:10Syslíci Velká KrašHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil23:25Kuběna Jaroslav
6.1.10.2021U Mě dobrý Česká Ves13:5Fenix Nová Červená VodaSport Bar Česká Ves, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdenek29:13Modrovič Michal
6.1.10.2021Big Crash Velká Kraš10:8TJ Zlaté Hory MJTJHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela23:19Pluhařík Marcel
7.8.10.2021Dravci Supíkovice13:5Syslíci Velká KrašHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek29:17Tirala Radim ml.
7.8.10.2021Nealko Černá Voda14:4Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav31:13Kuběna Lubomír
7.8.10.2021Koloušci od Jelena Vidnava10:8TJ Zlaté Hory MJTJHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1 
18:00Kašpar Petr23:19Pluhařík Marcel
7.8.10.2021Big Crash Velká Kraš5:13U Mě dobrý Česká VesHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela16:30Šoltys Zdenek
7.8.10.2021Fenix Nová Červená Voda3:15Miserich Zlaté HoryHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal12:30Lukáč Kamil ml.
8.22.10.2021Miserich Zlaté Hory13:5Syslíci Velká KrašHospoda U Bayera, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil28:16Tirala Radim ml.
8.22.10.2021Sniper Nová Červená voda13:5Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil28:12Švec Jaroslav
8.22.10.2021Big Crash Velká Kraš9:10Fenix Nová Červená VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela21:23Burďák Jan
8.22.10.2021U Mě dobrý Česká Ves9:10Koloušci od Jelena VidnavaSport Bar Česká Ves, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdenek21:26Válek Dalimil
8.22.10.2021TJ Zlaté Hory MJTJ10:8Křemílci MikuloviceSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel23:21Hradil Michal
9.12.11.2021Nealko Černá Voda11:7TJ Zlaté Hory MJTJPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav27:18Pluhařík Marcel
9.12.11.2021Křemílci Mikulovice5:13U Mě dobrý Česká VesSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal16:26Šoltys Zdenek
9.12.11.2021Big Crash Velká Kraš10:8Miserich Zlaté HoryHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.22:20Lukáč Kamil
10.26.11.2021Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou5:13Syslíci Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Švec Jaroslav15:27Kuběna Jaroslav
10.26.11.2021Fenix Nová Červená Voda8:10Křemílci MikuloviceHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Burďák Jan22:24Hradil Michal
10.26.11.2021TJ Zlaté Hory MJTJ8:10Sniper Nová Červená vodaSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel21:26Plášek Vlastimil
11.3.12.2021Sniper Nová Červená voda3:15U Mě dobrý Česká VesHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil8:32Šoltys Zdenek
11.3.12.2021Nealko Černá Voda8:10Fenix Nová Červená VodaPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav23:26Modrovič Michal
11.3.12.2021Křemílci Mikulovice7:11Big Crash Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal18:28Kuběnová Marcela
11.3.12.2021Koloušci od Jelena Vidnava13:5Miserich Zlaté HoryHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1 
18:00Válek Dalimil29:17Lukáč Kamil
11.10.12.2021Dravci Supíkovice11:7TJ Zlaté Hory MJTJHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek23:18Pluhařík Marcel
10.So11.12.2021Big Crash Velká Kraš5:13Koloušci od Jelena VidnavaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
15:00Kuběnová Marcela15:30Válek Dalimil
12.7.1.2022Miserich Zlaté Hory0:18Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda U Bayera, Zlaté Hory 
18:000:36
12.7.1.2022Koloušci od Jelena Vidnava14:4Křemílci MikuloviceHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1 
18:00Konopka Jan30:13Kocian Lukáš
12.7.1.2022Big Crash Velká Kraš11:7Nealko Černá VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela26:20Juřík Jaroslav
12.7.1.2022Fenix Nová Červená Voda8:10Sniper Nová Červená vodaHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Modrovič Michal19:26Plášek Vlastimil
12.7.1.2022U Mě dobrý Česká Ves12:6Dravci SupíkoviceSport Bar Česká Ves, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdenek29:19Malaník Marek
12.7.1.2022TJ Zlaté Hory MJTJ12:6Syslíci Velká KrašSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel27:15Kuběna Jaroslav
13.14.1.2022Syslíci Velká Kraš4:14U Mě dobrý Česká VesHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav11:31Šoltys Zdenek
13.14.1.2022Dravci Supíkovice8:10Fenix Nová Červená VodaHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek21:21Frencl Martin
13.14.1.2022Sniper Nová Červená voda8:10Big Crash Velká KrašHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda 
18:00Plášek Vlastimil20:24Janošťák Jaroslav ml.
13.14.1.2022Nealko Černá Voda8:10Koloušci od Jelena VidnavaPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Nečesal Lukáš17:23Válek Dalimil
13.14.1.2022Křemílci Mikulovice10:9Miserich Zlaté HorySportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal22:23Lukáč Kamil
9.21.1.2022Dravci SupíkoviceBaník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHostinec U Parku, Supíkovice
18:00
10.21.1.2022U Mě dobrý Česká VesNealko Černá VodaSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
14.28.1.2022Nealko Černá VodaKřemílci MikulovicePenzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
14.28.1.2022Sniper Nová Červená vodaKoloušci od Jelena VidnavaHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
14.28.1.2022Dravci SupíkoviceBig Crash Velká KrašHostinec U Parku, Supíkovice
18:00
14.28.1.2022Syslíci Velká KrašFenix Nová Červená VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
14.28.1.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouTJ Zlaté Hory MJTJŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
15.4.2.2022Nealko Černá VodaMiserich Zlaté HoryPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
15.4.2.2022U Mě dobrý Česká VesBaník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
15.4.2.2022Big Crash Velká KrašSyslíci Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
15.4.2.2022Koloušci od Jelena VidnavaDravci SupíkoviceHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
15.4.2.2022Křemílci MikuloviceSniper Nová Červená vodaSportBar U Rudyho, Mikulovice
18:00
16.11.2.2022Sniper Nová Červená vodaNealko Černá VodaHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
16.11.2.2022Dravci SupíkoviceKřemílci MikuloviceHostinec U Parku, Supíkovice
18:00
16.11.2.2022Syslíci Velká KrašKoloušci od Jelena VidnavaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
16.11.2.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouFenix Nová Červená VodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
16.11.2.2022Miserich Zlaté HoryTJ Zlaté Hory MJTJHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00
9.18.2.2022Koloušci od Jelena VidnavaFenix Nová Červená VodaHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
17.25.2.2022Miserich Zlaté HorySniper Nová Červená vodaHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00
17.25.2.2022Big Crash Velká KrašBaník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
17.25.2.2022Křemílci MikuloviceSyslíci Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice
18:00
17.25.2.2022Nealko Černá VodaDravci SupíkovicePenzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
17.25.2.2022U Mě dobrý Česká VesTJ Zlaté Hory MJTJSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
18.4.3.2022Sniper Nová Červená vodaDravci SupíkoviceHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
18.4.3.2022Syslíci Velká KrašNealko Černá VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
18.4.3.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouKoloušci od Jelena VidnavaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
18.4.3.2022TJ Zlaté Hory MJTJFenix Nová Červená VodaSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
18.4.3.2022Miserich Zlaté HoryU Mě dobrý Česká VesHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00
19.11.3.2022Dravci SupíkoviceMiserich Zlaté HoryHostinec U Parku, Supíkovice
18:00
19.11.3.2022Křemílci MikuloviceBaník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSportBar U Rudyho, Mikulovice
18:00
19.11.3.2022Syslíci Velká KrašSniper Nová Červená vodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
19.11.3.2022Fenix Nová Červená VodaU Mě dobrý Česká VesHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda
18:00
19.11.3.2022TJ Zlaté Hory MJTJBig Crash Velká KrašSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
20.18.3.2022Syslíci Velká KrašDravci SupíkoviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
20.18.3.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouNealko Černá VodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
20.18.3.2022TJ Zlaté Hory MJTJKoloušci od Jelena VidnavaSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
20.18.3.2022U Mě dobrý Česká VesBig Crash Velká KrašSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
20.18.3.2022Miserich Zlaté HoryFenix Nová Červená VodaHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00
21.1.4.2022Syslíci Velká KrašMiserich Zlaté HoryHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
21.1.4.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSniper Nová Červená vodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
21.1.4.2022Fenix Nová Červená VodaBig Crash Velká KrašHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda
18:00
21.1.4.2022Koloušci od Jelena VidnavaU Mě dobrý Česká VesHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
21.1.4.2022Křemílci MikuloviceTJ Zlaté Hory MJTJSportBar U Rudyho, Mikulovice
18:00
22.8.4.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouDravci SupíkoviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
22.8.4.2022TJ Zlaté Hory MJTJNealko Černá VodaSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
22.8.4.2022U Mě dobrý Česká VesKřemílci MikuloviceSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
22.8.4.2022Fenix Nová Červená VodaKoloušci od Jelena VidnavaHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda
18:00
22.8.4.2022Miserich Zlaté HoryBig Crash Velká KrašHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00
23.29.4.2022Syslíci Velká KrašBaník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
23.29.4.2022Koloušci od Jelena VidnavaBig Crash Velká KrašHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
23.29.4.2022Křemílci MikuloviceFenix Nová Červená VodaSportBar U Rudyho, Mikulovice
18:00
23.29.4.2022Nealko Černá VodaU Mě dobrý Česká VesPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
23.29.4.2022Sniper Nová Červená vodaTJ Zlaté Hory MJTJHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
24.6.5.2022TJ Zlaté Hory MJTJDravci SupíkoviceSokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
24.6.5.2022U Mě dobrý Česká VesSniper Nová Červená vodaSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
24.6.5.2022Fenix Nová Červená VodaNealko Černá VodaHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda
18:00
24.6.5.2022Big Crash Velká KrašKřemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
24.6.5.2022Miserich Zlaté HoryKoloušci od Jelena VidnavaHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00
25.13.5.2022Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouMiserich Zlaté HoryŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová
18:00
25.13.5.2022Křemílci MikuloviceKoloušci od Jelena VidnavaSportBar U Rudyho, Mikulovice
18:00
25.13.5.2022Nealko Černá VodaBig Crash Velká KrašPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
25.13.5.2022Sniper Nová Červená vodaFenix Nová Červená VodaHospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
25.13.5.2022Dravci SupíkoviceU Mě dobrý Česká VesHostinec U Parku, Supíkovice
18:00
25.13.5.2022Syslíci Velká KrašTJ Zlaté Hory MJTJHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
26.20.5.2022U Mě dobrý Česká VesSyslíci Velká KrašSport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
26.20.5.2022Fenix Nová Červená VodaDravci SupíkoviceHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda
18:00
26.20.5.2022Big Crash Velká KrašSniper Nová Červená vodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
26.20.5.2022Koloušci od Jelena VidnavaNealko Černá VodaHospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
26.20.5.2022Miserich Zlaté HoryKřemílci MikuloviceHospoda U Bayera, Zlaté Hory
18:00

B liga Olomoucko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.4.9.2020Rebel Olomouc10:8O Dírko Maroko OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Špička Zdeněk26:21Spurný Jan
1.4.9.2020Punat Olomouc12:6Tygři A OlomoucClub Punat, Olomouc 
18:00Novák František25:15Mazánek Jaroslav
1.4.9.2020Olomoučtí orli13:5Barracudy OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Satora David27:19Soušek Petr
1.4.9.2020Raci z Řídeče11:7Miagi Rabbits MohelniceHospoda u Zlatého potoka, Řídeč 
18:00Kristen Zdenek ml.27:17Domaniková Lenka
1.4.9.2020Helios Olomouc13:5Sherwood Velká BystřiceBar Hattrick, Olomouc 
18:00Tomík Marek28:13Bič Petr
2.11.9.2020Sherwood Velká Bystřice12:6O Dírko Maroko OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Bič Petr27:17Spurný Jan
2.11.9.2020Miagi Rabbits Mohelnice5:13Olomoučtí orliHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka13:28Satora David
2.11.9.2020Křižáci Bolelouc9:10Punat OlomoucHostinec U kříže, Dub nad Moravou 
18:00Mück Petr24:24Vyhnálek Jiří
2.11.9.2020Tygři A Olomouc4:14Rebel OlomoucPivnice U Tygra, Olomouc 
18:00Mazánek Jaroslav13:30Špička Zdeněk
2.11.9.2020Helios Olomouc10:8Raci z ŘídečeBar Hattrick, Olomouc 
18:00Tomík Marek26:19Kristen Zdenek ml.
3.18.9.2020O Dírko Maroko Olomouc13:5Tygři A OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Horváth David28:14Mazánek Jaroslav
3.18.9.2020Punat Olomouc10:9Barracudy OlomoucClub Punat, Olomouc 
18:00Novák František22:23Soušek Petr
3.18.9.2020Olomoučtí orli11:7Helios OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Satora David25:16Tomík Marek
3.18.9.2020Raci z Řídeče10:9Sherwood Velká BystřiceHospoda u Zlatého potoka, Řídeč 
18:00Kristen Zdenek ml.25:20Holínek Bořivoj
3.Ne27.9.2020Rebel Olomouc11:7Křižáci BoleloucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
13:00Špička Zdeněk25:17Mück Petr
4.2.10.2020Sherwood Velká Bystřice12:6Tygři A OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Bič Petr27:16Mazánek Jaroslav
4.2.10.2020Miagi Rabbits Mohelnice8:10Punat OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka20:21Novák František
4.2.10.2020Barracudy Olomouc7:11Rebel OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Soušek Petr22:25Špička Zdeněk
4.2.10.2020Křižáci Bolelouc4:14O Dírko Maroko OlomoucHostinec U kříže, Dub nad Moravou 
18:00Mück Petr12:30Spurný Jan
4.2.10.2020Raci z Řídeče10:8Olomoučtí orliHospoda u Zlatého potoka, Řídeč 
18:00Kristen Zdenek ml.26:18Satora David
5.9.10.2020Rebel Olomouc11:7Miagi Rabbits MohelnicePivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Špička Zdeněk25:18Domaniková Lenka
5.9.10.2020Punat Olomouc13:5Helios OlomoucClub Punat, Olomouc 
18:00Novák František26:21Tomík Marek
5.10.9.2021Tygři A Olomouc10:8Křižáci BoleloucPivnice U Tygra, Olomouc 
18:00Mazánek Jaroslav24:25Mück Petr
5.10.9.2021O Dírko Maroko Olomouc6:12Barracudy OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan15:26Svoboda Filip
5.10.9.2021Olomoučtí orli14:4Sherwood Velká BystřiceRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Satora David30:16Bič Petr
6.17.9.2021Barracudy Olomouc15:3Tygři A OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Soušek Petr33:12Mazánek Jaroslav
6.17.9.2021Raci z Řídeče12:6Punat OlomoucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč 
18:0028:17
7.1.10.2021Křižáci Bolelouc5:13Barracudy OlomoucHostinec U kříže, Dub nad Moravou 
18:00Mück Petr14:29Soušek Petr
7.1.10.2021O Dírko Maroko Olomouc8:10Helios OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan19:24Tomík Marek
7.1.10.2021Punat Olomouc7:11Olomoučtí orliClub Punat, Olomouc 
18:00Novák František18:27Satora David
8.8.10.2021Barracudy Olomouc11:7Sherwood Velká BystřicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Soušek Petr25:23Grégr Jiří
8.8.10.2021Křižáci Bolelouc3:15Miagi Rabbits MohelniceHostinec U kříže, Dub nad Moravou 
18:00Mück Petr11:31Domaniková Lenka
8.8.10.2021Olomoučtí orli17:1Rebel OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Satora David35:6Špička Zdeněk
8.8.10.2021Raci z Řídeče5:13O Dírko Maroko OlomoucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč 
18:00Kristen Zdenek ml.16:27Spurný Jan
8.8.10.2021Helios Olomouc14:4Tygři A OlomoucBar Hattrick, Olomouc 
18:00Tomík Marek30:13Mazánek Jaroslav
9.22.10.2021Barracudy Olomouc14:4Miagi Rabbits MohelnicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Soušek Petr30:19Domaniková Lenka
9.22.10.2021Křižáci Bolelouc4:14Helios OlomoucHostinec U kříže, Dub nad Moravou 
18:00Mück Petr12:30Tomík Marek
9.22.10.2021Tygři A Olomouc5:13Raci z ŘídečePivnice U Tygra, Olomouc 
18:00Mazánek Jaroslav15:29Kristen Zdenek ml.
9.22.10.2021O Dírko Maroko Olomouc3:15Olomoučtí orliBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan15:30Satora David
9.22.10.2021Punat Olomouc10:9Sherwood Velká BystřiceClub Punat, Olomouc 
18:00Novák František23:22Bič Petr
6.29.10.2021Miagi Rabbits Mohelnice10:9O Dírko Maroko OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka23:26Vymazal Pavel
10.12.11.2021Punat Olomouc7:11Rebel OlomoucClub Punat, Olomouc 
18:00Novák František18:27Špička Zdeněk
10.12.11.2021Raci z Řídeče14:4Křižáci BoleloucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč 
18:00Kristen Zdenek ml.31:12Mück Petr
10.12.11.2021Helios Olomouc1:17Barracudy OlomoucBar Hattrick, Olomouc 
18:00Tomík Marek8:35Soušek Petr
11.26.11.2021Miagi Rabbits Mohelnice8:10Helios OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka19:24Tomík Marek
11.26.11.2021O Dírko Maroko Olomouc9:10Punat OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Vymazal Pavel22:25Novák František
11.26.11.2021Rebel Olomouc10:8Sherwood Velká BystřicePivnice Zenit Olomouc, Olomouc 
18:00Smékal Roman24:24Bič Petr
6.10.12.2021Helios Olomouc6:12Rebel OlomoucBar Hattrick, Olomouc 
18:00Tomík Marek19:25Špička Zdeněk
11.14.1.2022Barracudy Olomouc0:18Raci z ŘídečePivnice u Janka, Olomouc 
18:000:36
12.14.1.2022O Dírko Maroko Olomouc8:10Rebel OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan20:26Špička Zdeněk
12.14.1.2022Barracudy Olomouc8:10Olomoučtí orliPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Soušek Petr24:24Satora David
12.14.1.2022Miagi Rabbits Mohelnice10:9Raci z ŘídečeHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka23:23Kristen Zdenek ml.
12.14.1.2022Sherwood Velká Bystřice9:10Helios OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc 
18:00Bič Petr22:25Tomík Marek
13.28.1.2022O Dírko Maroko OlomoucSherwood Velká BystřiceBar Maroko, Olomouc
18:00
13.28.1.2022Olomoučtí orliMiagi Rabbits MohelniceRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
13.28.1.2022Punat OlomoucKřižáci BoleloucClub Punat, Olomouc
18:00
13.28.1.2022Rebel OlomoucTygři A OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
13.28.1.2022Raci z ŘídečeHelios OlomoucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
14.4.2.2022Tygři A OlomoucO Dírko Maroko OlomoucPivnice U Tygra, Olomouc
18:00
14.4.2.2022Křižáci BoleloucRebel OlomoucHostinec U kříže, Dub nad Moravou
18:00
14.4.2.2022Barracudy OlomoucPunat OlomoucPivnice u Janka, Olomouc
18:00
14.4.2.2022Helios OlomoucOlomoučtí orliBar Hattrick, Olomouc
18:00
14.4.2.2022Sherwood Velká BystřiceRaci z ŘídečeRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
15.11.2.2022Tygři A OlomoucSherwood Velká BystřicePivnice U Tygra, Olomouc
18:00
15.11.2.2022Punat OlomoucMiagi Rabbits MohelniceClub Punat, Olomouc
18:00
15.11.2.2022Rebel OlomoucBarracudy OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
15.11.2.2022O Dírko Maroko OlomoucKřižáci BoleloucBar Maroko, Olomouc
18:00
15.11.2.2022Olomoučtí orliRaci z ŘídečeRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
10.18.2.2022Miagi Rabbits MohelniceSherwood Velká BystřiceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
16.25.2.2022Křižáci BoleloucTygři A OlomoucHostinec U kříže, Dub nad Moravou
18:00
16.25.2.2022Barracudy OlomoucO Dírko Maroko OlomoucPivnice u Janka, Olomouc
18:00
16.25.2.2022Miagi Rabbits MohelniceRebel OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
16.25.2.2022Helios OlomoucPunat OlomoucBar Hattrick, Olomouc
18:00
16.25.2.2022Sherwood Velká BystřiceOlomoučtí orliRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
17.4.3.2022Křižáci BoleloucSherwood Velká BystřiceHostinec U kříže, Dub nad Moravou
18:00
17.4.3.2022O Dírko Maroko OlomoucMiagi Rabbits MohelniceBar Maroko, Olomouc
18:00
17.4.3.2022Tygři A OlomoucBarracudy OlomoucPivnice U Tygra, Olomouc
18:00
17.4.3.2022Punat OlomoucRaci z ŘídečeClub Punat, Olomouc
18:00
17.4.3.2022Rebel OlomoucHelios OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
18.11.3.2022Barracudy OlomoucKřižáci BoleloucPivnice u Janka, Olomouc
18:00
18.11.3.2022Miagi Rabbits MohelniceTygři A OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
18.11.3.2022Helios OlomoucO Dírko Maroko OlomoucBar Hattrick, Olomouc
18:00
18.11.3.2022Raci z ŘídečeRebel OlomoucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
18.11.3.2022Olomoučtí orliPunat OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
19.18.3.2022Miagi Rabbits MohelniceKřižáci BoleloucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
19.18.3.2022Sherwood Velká BystřiceBarracudy OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
19.18.3.2022Rebel OlomoucOlomoučtí orliPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
19.18.3.2022O Dírko Maroko OlomoucRaci z ŘídečeBar Maroko, Olomouc
18:00
19.18.3.2022Tygři A OlomoucHelios OlomoucPivnice U Tygra, Olomouc
18:00
20.1.4.2022Sherwood Velká BystřicePunat OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
20.1.4.2022Olomoučtí orliO Dírko Maroko OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
20.1.4.2022Raci z ŘídečeTygři A OlomoucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
20.1.4.2022Helios OlomoucKřižáci BoleloucBar Hattrick, Olomouc
18:00
20.1.4.2022Miagi Rabbits MohelniceBarracudy OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
21.8.4.2022Barracudy OlomoucHelios OlomoucPivnice u Janka, Olomouc
18:00
21.8.4.2022Křižáci BoleloucRaci z ŘídečeHostinec U kříže, Dub nad Moravou
18:00
21.8.4.2022Tygři A OlomoucOlomoučtí orliPivnice U Tygra, Olomouc
18:00
21.8.4.2022Rebel OlomoucPunat OlomoucPivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
21.8.4.2022Sherwood Velká BystřiceMiagi Rabbits MohelniceRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
7.St13.4.2022Tygři A OlomoucMiagi Rabbits MohelnicePivnice U Tygra, Olomouc
18:00
10.Čt14.4.2022Olomoučtí orliTygři A OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
6.15.4.2022Sherwood Velká BystřiceKřižáci BoleloucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
7.15.4.2022Rebel OlomoucRaci z ŘídečePivnice Zenit Olomouc, Olomouc
18:00
11.15.4.2022Křižáci BoleloucOlomoučtí orliHostinec U kříže, Dub nad Moravou
18:00
12.15.4.2022Tygři A OlomoucPunat OlomoucPivnice U Tygra, Olomouc
18:00
22.29.4.2022Sherwood Velká BystřiceRebel OlomoucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
22.29.4.2022Punat OlomoucO Dírko Maroko OlomoucClub Punat, Olomouc
18:00
22.29.4.2022Olomoučtí orliKřižáci BoleloucRestaurace Chalupa na schůdkách, Olomouc
18:00
22.29.4.2022Raci z ŘídečeBarracudy OlomoucHospoda u Zlatého potoka, Řídeč
18:00
22.29.4.2022Helios OlomoucMiagi Rabbits MohelniceBar Hattrick, Olomouc
18:00

B liga Přerovsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.17.9.2021Druhá tráva Drahotuše10:8Černá křídla KostelecKluziště Drahotuše, Drahotuše 
18:00Kvapil Luboš26:20Entr Miroslav
1.17.9.2021Čučkaři Přerov7:11Camel Atláč PřerovBar Penalta, Přerov 
18:00Randová Anna16:27Pánek Roman
1.17.9.2021Bašta Atláč Přerov8:10Dragons HraniceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Doudová Šárka22:21Opravil Miroslav
1.17.9.2021Kohouti Ludslavice10:8Kobra HrabůvkaHostinec U studny, Ludslavice 
18:00Lužík Pavel25:22Všetička Martin
2.1.10.2021Druhá tráva Drahotuše11:7Čučkaři PřerovKluziště Drahotuše, Drahotuše 
18:00Kvapil Luboš26:17Randová Anna
2.1.10.2021Dragons Hranice11:7Kohouti LudslaviceHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě 
18:00Opravil Miroslav24:21Lužík Pavel
2.1.10.2021Camel Atláč Přerov8:10Bašta Atláč PřerovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman19:26Banýr Josef
2.1.10.2021Černá křídla Kostelec6:12Kobra HrabůvkaHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova 
18:00Ševčík Jan17:25Všetička Martin
3.8.10.2021Čučkaři Přerov10:8Černá křídla KostelecBar Penalta, Přerov 
18:00Randová Anna24:22Kovalda Milan
3.8.10.2021Bašta Atláč Přerov8:10Druhá tráva DrahotušeSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Doudová Šárka22:22Kvapil Luboš
3.8.10.2021Kohouti Ludslavice11:7Camel Atláč PřerovHostinec U studny, Ludslavice 
18:00Lužík Pavel26:21Pánek Roman
3.8.10.2021Kobra Hrabůvka10:8Dragons HranicePohostinství Hrabůvka, Hranice 
18:00Všetička Martin23:20Opravil Miroslav
5.15.10.2021Kohouti Ludslavice8:10Čučkaři PřerovHostinec U studny, Ludslavice 
18:00Lužík Pavel22:22Randová Anna
4.22.10.2021Druhá tráva Drahotuše10:8Kohouti LudslaviceKluziště Drahotuše, Drahotuše 
18:00Kvapil Luboš21:21Lužík Pavel
4.22.10.2021Čučkaři Přerov7:11Bašta Atláč PřerovBar Penalta, Přerov 
18:00Randová Anna21:26Banýr Josef
4.22.10.2021Camel Atláč Přerov10:8Kobra HrabůvkaSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman26:21Všetička Martin
4.22.10.2021Černá křídla Kostelec7:11Dragons HraniceHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova 
18:00Kovalda Milan17:25Opravil Miroslav
5.29.10.2021Bašta Atláč Přerov10:9Černá křídla KostelecSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Doudová Šárka23:22Ševčík Jan
5.29.10.2021Kobra Hrabůvka12:6Druhá tráva DrahotušePohostinství Hrabůvka, Hranice 
18:00Všetička Martin27:18Kvapil Luboš
5.29.10.2021Dragons Hranice10:9Camel Atláč PřerovHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě 
18:00Opravil Miroslav24:22Pánek Roman
6.12.11.2021Druhá tráva Drahotuše6:12Dragons HraniceKluziště Drahotuše, Drahotuše 
18:00Kvapil Luboš20:28Opravil Miroslav
6.12.11.2021Čučkaři Přerov7:11Kobra HrabůvkaBar Penalta, Přerov 
18:00Randová Anna18:27Všetička Martin
6.12.11.2021Bašta Atláč Přerov12:6Kohouti LudslaviceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Banýr Josef27:16Lužík Pavel
6.12.11.2021Černá křídla Kostelec4:14Camel Atláč PřerovHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova 
18:00Ševčík Jan14:31Pánek Roman
8.19.11.2021Dragons Hranice10:8Bašta Atláč PřerovHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě 
18:00Opravil Miroslav23:21Banýr Josef
7.26.11.2021Kohouti Ludslavice11:7Černá křídla KostelecHostinec U studny, Ludslavice 
18:00Lužík Pavel25:20Ševčík Jan
7.26.11.2021Dragons Hranice10:8Čučkaři PřerovHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě 
18:00Opravil Miroslav24:20Randová Anna
7.26.11.2021Camel Atláč Přerov14:4Druhá tráva DrahotušeSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman31:12Koláček Roman
8.3.12.2021Černá křídla Kostelec11:7Druhá tráva DrahotušeHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova 
18:00Ševčík Jan26:21Koláček Roman
8.3.12.2021Camel Atláč Přerov13:5Čučkaři PřerovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman28:15Randová Anna
8.3.12.2021Kobra Hrabůvka11:7Kohouti LudslavicePohostinství Hrabůvka, Hranice 
18:00Všetička Martin26:20Lužík Pavel
9.14.1.2022Čučkaři Přerov12:6Druhá tráva DrahotušeBar Penalta, Přerov 
18:00Randová Anna26:16Kvapil Luboš
9.14.1.2022Kohouti Ludslavice12:6Dragons HraniceHostinec U studny, Ludslavice 
18:00Lužík Pavel29:18Opravil Miroslav
9.14.1.2022Bašta Atláč Přerov6:12Camel Atláč PřerovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Doudová Šárka15:27Pánek Roman
9.14.1.2022Kobra Hrabůvka12:6Černá křídla KostelecPohostinství Hrabůvka, Hranice 
18:00Všetička Martin26:17Ševčík Jan
10.28.1.2022Černá křídla KostelecČučkaři PřerovHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova
18:00
10.28.1.2022Druhá tráva DrahotušeBašta Atláč PřerovKluziště Drahotuše, Drahotuše
18:00
10.28.1.2022Camel Atláč PřerovKohouti LudslaviceSport Bar Atláč, Přerov
18:00
10.28.1.2022Dragons HraniceKobra HrabůvkaHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
11.4.2.2022Kohouti LudslaviceDruhá tráva DrahotušeHostinec U studny, Ludslavice
18:00
11.4.2.2022Bašta Atláč PřerovČučkaři PřerovSport Bar Atláč, Přerov
18:00
11.4.2.2022Kobra HrabůvkaCamel Atláč PřerovPohostinství Hrabůvka, Hranice
18:00
11.4.2.2022Dragons HraniceČerná křídla KostelecHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
12.11.2.2022Černá křídla KostelecBašta Atláč PřerovHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova
18:00
12.11.2.2022Čučkaři PřerovKohouti LudslaviceBar Penalta, Přerov
18:00
12.11.2.2022Druhá tráva DrahotušeKobra HrabůvkaKluziště Drahotuše, Drahotuše
18:00
12.11.2.2022Camel Atláč PřerovDragons HraniceSport Bar Atláč, Přerov
18:00
13.25.2.2022Dragons HraniceDruhá tráva DrahotušeHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
13.25.2.2022Kobra HrabůvkaČučkaři PřerovPohostinství Hrabůvka, Hranice
18:00
13.25.2.2022Kohouti LudslaviceBašta Atláč PřerovHostinec U studny, Ludslavice
18:00
13.25.2.2022Camel Atláč PřerovČerná křídla KostelecSport Bar Atláč, Přerov
18:00
14.4.3.2022Černá křídla KostelecKohouti LudslaviceHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova
18:00
14.4.3.2022Bašta Atláč PřerovKobra HrabůvkaSport Bar Atláč, Přerov
18:00
14.4.3.2022Čučkaři PřerovDragons HraniceBar Penalta, Přerov
18:00
14.4.3.2022Druhá tráva DrahotušeCamel Atláč PřerovKluziště Drahotuše, Drahotuše
18:00
15.11.3.2022Druhá tráva DrahotušeČerná křídla KostelecKluziště Drahotuše, Drahotuše
18:00
15.11.3.2022Čučkaři PřerovCamel Atláč PřerovBar Penalta, Přerov
18:00
15.11.3.2022Bašta Atláč PřerovDragons HraniceSport Bar Atláč, Přerov
18:00
15.11.3.2022Kohouti LudslaviceKobra HrabůvkaHostinec U studny, Ludslavice
18:00
16.18.3.2022Černá křídla KostelecKobra HrabůvkaHospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova
18:00
16.18.3.2022Camel Atláč PřerovBašta Atláč PřerovSport Bar Atláč, Přerov
18:00
16.18.3.2022Dragons HraniceKohouti LudslaviceHospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00