Profily klubů a družstev
UŠO > Olomoucký kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 70731 Arnošt Hranice Arnošt Hranice Hospoda U Arnošta Hranice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 31053 Buldok Unčovice Buldok Unčovice Hostinec Pod lípou Unčovice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 61003 Darts La Putica Prostějov Darts La Putica Prostějov Bar La Putica
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 4939 Dobří bobři Olomouc Dobří bobři Olomouc Pivnice Knihovna
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 46923 Jedlička Prostějov Jedlička Prostějov Hostinec U Jedličky
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 11597 Kupec Tážaly Kupec Tážaly Hostinec U Kupce
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 33101 Machine Šumperk Machine Šumperk Na Rybníčku Bohutín
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 845 Miagi Mohelnice DC Miagi Mohelnice Hospůdka Na Zámečku
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 45899 Panteři Hranice Panteři Hranice Club 501 Hranice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 69963 Pomatenci Hranice Pomatenci Hranice Club 501 Hranice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 8523 SemSex Přerov SemSex Přerov Hostinec Moravská Orlice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 27213 Sharks Olomouc Sharks Olomouc Sport Bar Sigma
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 4427 Žabaři Olomouc Žabaři Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
B liga Jesenicko 591 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Baník Kobylá nad Vidnávkou Šipkový klub Baník Kobylka
B liga Jesenicko 89163 Big Crash Velká Kraš Big Crash Velká Kraš Hospůdka U Sysla Velká kraš
B liga Jesenicko 41805 Dravci Supíkovice Dravci Supíkovice Hostinec U Parku
B liga Jesenicko 38733 Fenix Nová Červená Voda Fenix Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda
B liga Jesenicko 93771 Koloušci od Jelena Vidnava Koloušci od Jelena Vidnava Hospoda Modrý Jelen Vidnava
B liga Jesenicko 88907 Křemílci Mikulovice Rudyho Sportbar Mikulovice SportBar U Rudyho
B liga Jesenicko 40269 Miserich Zlaté Hory Miserich Zlaté Hory Hospoda U Bayera
B liga Jesenicko 40525 Nealko Černá Voda Nealko Černá Voda Penzion U Zlatého Lva
B liga Jesenicko 15166 Sniper Nová Červená voda Sniper Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda
B liga Jesenicko 12863 Syslíci Velká Kraš Syslíci Velká Kraš Hospůdka U Sysla Velká kraš
B liga Jesenicko 16384 Šipkaři Žulová Šipkaři Žulová Hospůdka U Potoka
B liga Jesenicko 7998 TJ Zlaté Hory MJTJ TJ Zlaté Hory MJTJ Sokolovna TJ Zlaté Hory
B liga Jesenicko 88651 U Mě dobrý Česká Ves U mě dobrý Česká Ves Sport Bar Česká Ves
B liga Olomoucko 3405 Barracudy Olomouc Pizzerie Olis Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
B liga Olomoucko 21325 Helios Olomouc Helios Olomouc Bar Hattrick
B liga Olomoucko 1355 Křižáci Bolelouc Křižáci Bolelouc Hostinec U kříže
B liga Olomoucko 22349 Miagi Rabbits Mohelnice DC Miagi Mohelnice Hospůdka Na Zámečku
B liga Olomoucko 3147 O Dírko Maroko Olomouc Maroko Olomouc Bar Maroko
B liga Olomoucko 1101 Olomoučtí orli Olomoučtí orli Restaurace U Anděla
B liga Olomoucko 2381 Punat Olomouc Punat Olomouc Club Punat
B liga Olomoucko 41037 Raci z Řídeče Raci od Zlatého potoka Řídeč Hospoda u Zlatého potoka
B liga Olomoucko 2379 Rebel Olomouc Rebel Olomouc Pivnice Zenit Olomouc
B liga Olomoucko 4173 Sherwood Velká Bystřice Sherwood Velká Bystřice Hostinec U Žaludů
B liga Olomoucko 21069 Tygři A Olomouc Tygři Olomouc Pivnice U Tygra
B liga Olomoucko 3403 Zvonaři Olomouc Zvonaři Olomouc Hanušovická pivnička
B liga Přerovsko 21323 Bašta Atláč Přerov Sport Bar Atláč Přerov Sport Bar Atláč
B liga Přerovsko 9803 Camel Atláč Přerov Sport Bar Atláč Přerov Sport Bar Atláč
B liga Přerovsko 87883 Černá křídla Kostelec Černá křídla Kostelec Hospoda Na Rychtě
B liga Přerovsko 65355 Čučkaři Přerov Čučkaři Přerov Bar Herna Penalta
B liga Přerovsko 45389 Draci Přerov Draci Přerov Pivnice u Velblouda
B liga Přerovsko 74059 Dragons Hranice Dragons Hranice Hospoda U Arnošta Hranice
B liga Přerovsko 85323 Druhá tráva Drahotuše Kluziště Drahotuše Kluziště Drahotuše
B liga Přerovsko 22859 Hugo Přerov Hugo Přerov Hostinec Moravská Orlice
B liga Přerovsko 23115 Kobra Hrabůvka Kobra Hrabůvka Pohostinství Hrabůvka
B liga Přerovsko 78155 Kohouti Ludslavice Kohouti Ludslavice Hostinec U studny
B liga Prostějovsko 88395 Capa Čechovice Capa team Čechovice Hostinec U Jedličky
B liga Prostějovsko 92235 Hamerské kladivo B Hamerské kladivo Hostinec Hamry
B liga Prostějovsko 35149 Hanácká trefa Prostějov Hanácká trefa Prostějov Bar La Putica
B liga Prostějovsko 95307 Hasan Stařechovice Hasan Stařechovice Hostinec Hasan Stařechovice
B liga Prostějovsko 72779 Imotep Ivanovice na Hané Imotep Ivanovice na Hané Klub Centrum Bar
B liga Prostějovsko 77131 Kulturák Čehovice Kulturák Čehovice Kulturák Čehovice
B liga Prostějovsko 82763 No Men Prostějov No Men Prostějov Hostinec U Jedličky
B liga Prostějovsko 53579 O tečku Prostějov O tečku Prostějov Hospoda na schůdkách
B liga Prostějovsko 81483 Sokol Plumlov Sokol Plumlov Oaza Bar
B liga Prostějovsko 84555 U Anděla Prostějov U Anděla Prostějov Hostinec u Anděla
B liga Prostějovsko 5707 V Zeleném Prostějov V zeleném Prostějov Krušovická Pivnice
B liga Prostějovsko 87627 Zetko Prostějov Zetko Prostějov Hostinec Na Zastávce
C liga Přerovsko 10829 A je to Tršice A je to Tršice Hostinec U Hanzlíků
C liga Přerovsko 45901 Anomálie Lipník nad Bečvou Horny Darts Lipník Prodarts Club
C liga Přerovsko 46157 Atláč Přerov Sport Bar Atláč Přerov Sport Bar Atláč
C liga Přerovsko 44363 Horny Darts Lipník nad Bečvou Horny Darts Lipník Prodarts Club
C liga Přerovsko 88139 Icetips Přerov Ice Tips Přerov Hostinec U Víti
C liga Přerovsko 95051 Kluziště Drahotuše 2020 Šipkařský klub Kluziště Drahotuše Kluziště Drahotuše
C liga Přerovsko 19787 Pijany Orlice Přerov Pijany Orlice Přerov Hostinec Moravská Orlice
C liga Přerovsko 45645 Pomatenci Hranice B Pomatenci Hranice Club 501 Hranice
C liga Přerovsko 91979 Zlomené Hroty Paršovice Zlomené Hroty Paršovice Hostinec Paršovice
C liga Skupina I. Olomoucko 61515 Black Bulls Olomouc Black Bulls Olomouc Pivnice u Janka
C liga Skupina I. Olomoucko 93259 Bullici Senice na Hané Pitbull Senice na Hané Sportcentrum Panav
C liga Skupina I. Olomoucko 43597 Chmelaři z Knihovny Olomouc Chmelaři z Knihovny Olomouc Pivnice Knihovna
C liga Skupina I. Olomoucko 3149 Devils Olomouc Devils Olomouc Sport Bar
C liga Skupina I. Olomoucko 35661 Dobří bobři B Olomouc Dobří Bobři B Olomouc Pivnice Knihovna
C liga Skupina I. Olomoucko 90955 Draci Olomouc Draci Olomouc Restaurant RedWolf
C liga Skupina I. Olomoucko 44365 Klikaři Litovel Klikaři Litovel Pivnice pod Svatojánským mostem
C liga Skupina I. Olomoucko 23885 Komáři Komárov Komáři Komárov Hostinec Na Rychtě
C liga Skupina I. Olomoucko 13389 Lvi od Samsona Šternberk Lvi od Samsona Šternberk Restaurace Samson
C liga Skupina I. Olomoucko 32077 Poslanci Bělkovice-Lašťany B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany Tankovna U Pajdu
C liga Skupina I. Olomoucko 32333 Tygři Šternberk Tygři Šternberk Hospoda u Zlatého potoka
C liga Skupina I. Olomoucko 1613 Zvonaři B Olomouc Zvonaři Olomouc Hanušovická pivnička
C liga Skupina II. Olomoucko 11853 Hospoda U Kupce Tážaly Hospoda U Kupce Tážaly Hostinec U Kupce
C liga Skupina II. Olomoucko 12877 Miagi Kobra Mohelnice DC Miagi Mohelnice Hospůdka Na Zámečku
C liga Skupina II. Olomoucko 92491 Moravans Litovel Moravans Litovel Pivnice pod Svatojánským mostem
C liga Skupina II. Olomoucko 14157 Olomoučtí vlci Olomoučtí vlci Bar Maroko
C liga Skupina II. Olomoucko 12365 Pardáli Olomouc Pardáli Olomouc Pivnice u Janka
C liga Skupina II. Olomoucko 43853 Pitbull Senice na Hané Pitbull Senice na Hané Sportcentrum Panav
C liga Skupina II. Olomoucko 35405 Rebels Dolany Rebels Dolany Hospoda na Hřišti Dolany
C liga Skupina II. Olomoucko 94027 Smolaři Komárov Smolaři Komárov Hostinec Na Rychtě
C liga Skupina II. Olomoucko 38477 Šamani z Hejčína Šamani z Hejčína Hospoda u Travise
C liga Skupina II. Olomoucko 36427 Šipkaři Střeň Šipkaři Střeň Pivnice Radegast u kult. domu
C liga Skupina II. Olomoucko 18509 Tygři Olomouc Tygři Olomouc Hanušovická pivnička
C liga Skupina II. Olomoucko 32589 Yeseter Olomouc Yeseter Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
D liga Skupina I. Olomoucko 29517 Angry Birds Olomouc Angry Birds Olomouc Club Punat
D liga Skupina I. Olomoucko 30029 Byčiki Olomouc Byčiki Olomouc Pivnice u Janka
D liga Skupina I. Olomoucko 43341 Čivava Unčovice Buldok Unčovice Hostinec Pod lípou Unčovice
D liga Skupina I. Olomoucko 45133 Devils Darts Řideč Devils Darts Řideč Hospoda u Zlatého potoka
D liga Skupina I. Olomoucko 39245 Elita Punat Olomouc Elita Punat Olomouc Club Punat
D liga Skupina I. Olomoucko 6477 Moravští orli Olomouc Moravští orli Olomouc Pivnice Mototechna
D liga Skupina I. Olomoucko 41549 Sherwood Mariánské Údolí B Sherwood Mariánské Údolí Restaurace v Údolí
D liga Skupina I. Olomoucko 4941 Slza Olomouc Slza olomouc Hospůdka HFK Football Pub
D liga Skupina I. Olomoucko 37965 Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč Hospoda u Zlatého potoka
D liga Skupina I. Olomoucko 94795 The Rats Šumperk The Rats Šumperk Sport & Relax Zelený strom
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 19:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 20:29:36