Profily klubů a družstev
UŠO > Olomoucký kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj70731Arnošt Hranice - odstoupiloArnošt HraniceHospoda U Arnošta Hranice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj31053Buldok UnčoviceBuldok UnčoviceHostinec Pod lípou Unčovice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj61003Darts ProstějovDarts ProstějovPivárium Hlavák Prostějov
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj4939Dobří bobři OlomoucDobří bobři OlomoucPivnice Knihovna
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj46923Jedlička ProstějovJedlička ProstějovHostinec U Jedličky
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj11597Kupec TážalyKupec TážalyHostinec U Kupce
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj33101Machine ŠumperkMachine ŠumperkNa Rybníčku Bohutín
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj845Miagi MohelniceDC Miagi MohelniceHospůdka Na Zámečku
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj45899Panteři HranicePanteři HraniceSport Bar Hromůvka
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj69963Pomatenci HranicePomatenci HraniceSport Bar Hromůvka
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj8523SemSex PřerovSemSex PřerovHostinec Moravská Orlice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj27213Sharks OlomoucSharks OlomoucSport Bar Sigma
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj4427Žabaři OlomoucŽabaři OlomoucPivnice Zenit Olomouc
B liga Jesenicko591Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouBaník Kobylá nad VidnávkouŠipkový klub Baník Kobylka
B liga Jesenicko89163Big Crash Velká KrašBig Crash Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš
B liga Jesenicko41805Dravci SupíkoviceDravci SupíkoviceHostinec U Parku
B liga Jesenicko38733Fenix Nová Červená VodaFenix Nová Červená VodaHospoda Na Rozcestí
B liga Jesenicko93771Koloušci od Jelena VidnavaKoloušci od Jelena VidnavaHospoda Modrý Jelen Vidnava
B liga Jesenicko88907Křemílci MikuloviceRudyho Sportbar MikuloviceSportBar U Rudyho
B liga Jesenicko40269Miserich Zlaté HoryMiserich Zlaté HoryHospoda U Bayera
B liga Jesenicko40525Nealko Černá VodaNealko Černá VodaPenzion U Zlatého Lva
B liga Jesenicko15166Sniper Nová Červená vodaSniper Nová Červená VodaHospoda U dobré nálady Nová Červená voda
B liga Jesenicko12863Syslíci Velká KrašSyslíci Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš
B liga Jesenicko16384Šipkaři Žulová - odstoupiloŠipkaři ŽulováHospůdka U Potoka
B liga Jesenicko7998TJ Zlaté Hory MJTJTJ Zlaté Hory MJTJSokolovna TJ Zlaté Hory
B liga Jesenicko88651U Mě dobrý Česká VesU mě dobrý Česká VesSport Bar Česká Ves
B liga Olomoucko3405Barracudy OlomoucBarracudy OlomoucPivnice u Janka
B liga Olomoucko21325Helios OlomoucHelios OlomoucBar Hattrick
B liga Olomoucko1355Křižáci BoleloucKřižáci BoleloucHostinec U kříže
B liga Olomoucko22349Miagi Rabbits MohelniceDC Miagi MohelniceHospůdka Na Zámečku
B liga Olomoucko3147O Dírko Maroko OlomoucMaroko OlomoucBar Maroko
B liga Olomoucko1101Olomoučtí orliOlomoučtí orliRestaurace Chalupa na schůdkách
B liga Olomoucko2381Punat OlomoucPunat OlomoucClub Punat
B liga Olomoucko41037Raci z ŘídečeRaci od Zlatého potoka ŘídečHospoda u Zlatého potoka
B liga Olomoucko2379Rebel OlomoucRebel OlomoucPivnice Zenit Olomouc
B liga Olomoucko4173Sherwood Velká BystřiceSherwood Velká BystřiceRestaurace Chalupa na schůdkách
B liga Olomoucko21069Tygři A OlomoucTygři OlomoucPivnice U Tygra
B liga Olomoucko3403Zvonaři Olomouc - odstoupiloZvonaři Olomouc
B liga Přerovsko21323Bašta Atláč PřerovSport Bar Atláč PřerovSport Bar Atláč
B liga Přerovsko9803Camel Atláč PřerovSport Bar Atláč PřerovSport Bar Atláč
B liga Přerovsko87883Černá křídla KostelecČerná křídla KostelecHospoda Na Rychtě
B liga Přerovsko65355Čučkaři PřerovČučkaři PřerovBar Herna Penalta
B liga Přerovsko74059Dragons HraniceDragons HraniceHospoda U Arnošta Hranice
B liga Přerovsko85323Druhá tráva DrahotušeKluziště DrahotušeKluziště Drahotuše
B liga Přerovsko23115Kobra HrabůvkaKobra HrabůvkaPohostinství Hrabůvka
B liga Přerovsko78155Kohouti LudslaviceKohouti LudslaviceHostinec U studny
B liga Prostějovsko88395Capa ČechoviceCapa team ČechoviceHostinec U Jedličky
B liga Prostějovsko92235Hamerské kladivo BHamerské kladivoHostinec Hamry
B liga Prostějovsko35149Hanácká trefa ProstějovHanácká trefa ProstějovHospůdka Na Kovárně
B liga Prostějovsko95307Hasan StařechoviceHasan StařechoviceHostinec Hasan Stařechovice
B liga Prostějovsko72779Imotep Ivanovice na HanéImotep Ivanovice na HanéKlub Centrum Bar
B liga Prostějovsko77131Kulturák ČehoviceKulturák ČehoviceKulturák Čehovice
B liga Prostějovsko82763No Men ProstějovNo Men ProstějovHostinec U Jedličky
B liga Prostějovsko53579O tečku ProstějovO tečku ProstějovHospoda na schůdkách
B liga Prostějovsko81483Sokol PlumlovSokol PlumlovOaza Bar
B liga Prostějovsko84555U Anděla ProstějovU Anděla ProstějovHostinec u Anděla
B liga Prostějovsko5707V Zeleném ProstějovV zeleném ProstějovKrušovická Pivnice
B liga Prostějovsko87627Zetko ProstějovZetko ProstějovHostinec Na Zastávce
C liga Přerovsko10829A je to TršiceA je to TršiceHostinec U Hanzlíků
C liga Přerovsko45901Anomálie Lipník nad BečvouHorny Darts LipníkProdarts Club
C liga Přerovsko46157Atláč PřerovSport Bar Atláč PřerovSport Bar Atláč
C liga Přerovsko44363Horny Darts Lipník nad BečvouHorny Darts LipníkProdarts Club
C liga Přerovsko88139Icetips PřerovIce Tips PřerovHostinec U Víti
C liga Přerovsko95051Kluziště Drahotuše 2020Šipkařský klub Kluziště DrahotušeKluziště Drahotuše
C liga Přerovsko19787Pijany Orlice PřerovPijany Orlice PřerovHostinec Moravská Orlice
C liga Přerovsko45645Pomatenci Hranice BPomatenci HraniceSport Bar Hromůvka
C liga Přerovsko91979Zlomené Hroty ParšoviceZlomené Hroty ParšoviceHostinec Paršovice
C liga Skupina I. Olomoucko61515Black Bulls OlomoucBlack Bulls OlomoucPivnice u Janka
C liga Skupina I. Olomoucko93259Bullici Senice na HanéPitbull Senice na HanéSportcentrum Panav
C liga Skupina I. Olomoucko43597Chmelaři z Knihovny OlomoucChmelaři z Knihovny OlomoucPivnice Knihovna
C liga Skupina I. Olomoucko3149Devils OlomoucDevils OlomoucSport Bar
C liga Skupina I. Olomoucko35661Dobří bobři B OlomoucDobří Bobři B OlomoucPivnice Knihovna
C liga Skupina I. Olomoucko90955Draci OlomoucDraci OlomoucRestaurant RedWolf
C liga Skupina I. Olomoucko44365Klikaři LitovelKlikaři LitovelPivnice pod Svatojánským mostem
C liga Skupina I. Olomoucko23885Komáři KomárovKomáři KomárovHostinec Na Rychtě
C liga Skupina I. Olomoucko13389Lvi od Samsona ŠternberkLvi od Samsona ŠternberkRestaurace Samson
C liga Skupina I. Olomoucko32077Poslanci Bělkovice-Lašťany BŠP Poslanci Bělkovice-LašťanyTankovna U Pajdu
C liga Skupina I. Olomoucko94795The Rats ŠumperkThe Rats ŠumperkKlubovna Dakota
C liga Skupina I. Olomoucko32333Tygři ŠternberkTygři ŠternberkHospoda u Zlatého potoka
C liga Skupina II. Olomoucko11853Hospoda U Kupce TážalyHospoda U Kupce TážalyHostinec U Kupce
C liga Skupina II. Olomoucko12877Miagi Kobra MohelniceDC Miagi MohelniceHospůdka Na Zámečku
C liga Skupina II. Olomoucko92491Moravans LitovelMoravans LitovelPivnice pod Svatojánským mostem
C liga Skupina II. Olomoucko14157Olomoučtí vlciOlomoučtí vlciBar Maroko
C liga Skupina II. Olomoucko12365Pardáli OlomoucPardáli OlomoucPivnice u Janka
C liga Skupina II. Olomoucko43853Pitbull Senice na HanéPitbull Senice na HanéSportcentrum Panav
C liga Skupina II. Olomoucko35405Rebels DolanyRebels DolanyHospoda na Hřišti Dolany
C liga Skupina II. Olomoucko94027Smolaři Komárov - odstoupiloSmolaři KomárovHostinec Na Rychtě
C liga Skupina II. Olomoucko38477Šamani z HejčínaŠamani z HejčínaHospoda u Travise
C liga Skupina II. Olomoucko36427Šipkaři StřeňŠipkaři StřeňPivnice Radegast u kult. domu
C liga Skupina II. Olomoucko18509Tygři OlomoucTygři OlomoucSport Bar Sigma
C liga Skupina II. Olomoucko32589Yeseter Olomouc - odstoupiloYeseter Olomouc
D liga Skupina I. Olomoucko29517Angry Birds OlomoucAngry Birds OlomoucClub Punat
D liga Skupina I. Olomoucko30029Byčiki OlomoucByčiki OlomoucPivnice u Janka
D liga Skupina I. Olomoucko43341Čivava UnčoviceBuldok UnčoviceHostinec Pod lípou Unčovice
D liga Skupina I. Olomoucko45133Devils Darts ŘidečDevils Darts ŘidečHospoda u Zlatého potoka
D liga Skupina I. Olomoucko39245Elita Punat OlomoucElita Punat OlomoucClub Punat
D liga Skupina I. Olomoucko6477Moravští orli OlomoucMoravští orli OlomoucPivnice Mototechna
D liga Skupina I. Olomoucko41549Sherwood Mariánské Údolí BSherwood Mariánské ÚdolíRestaurace v Údolí
D liga Skupina I. Olomoucko4941Slza OlomoucSlza olomoucHospůdka HFK Football Pub
D liga Skupina I. Olomoucko37965Šipkaři od Zlatého potoka ŘídečŠipkaři od Zlatého potoka ŘídečHospoda u Zlatého potoka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 22.9.2021 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 22.9.2021 16:10:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement