Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup Komárov - Hostinec Na Rychtě

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 43 | Turnajů: 28

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk20202815 300
2.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk18181813 100
3.Matoušek Karel CZE051905BKomáři Komárov18181812 000
4.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk20202111 000
5.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk1616169 000
6.Mihok Jaroslav CZE050566Šternberk2020228 900
7.Langmaier Vilém CZE039510BKomáři Komárov2020278 700
8.Vachutka Martin CZE052274BKomáři Komárov2020247 800
9.Bukuvka Ondřej CZE056924BKomáři Komárov1818187 200
10.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc2020246 900
11.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk1010106 100
12.Popelka Petr CZE075155Paseka1313135 750
13.Cáb Miroslav CZE074587Paseka7774 450
14.Kristek Jakub CZE074306Mladějovice9993 150
15.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk6662 900
16.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk3332 650
17.Skopal Antonín CZE074399Uničov6662 000
18.Fujdiak Jan CZE024200BKomáři Komárov5551 850
19.Provaz David CZE076830Paseka u Šternberka4441 700
20.Vachutka Marek CZE063270BKomáři Komárov5551 650
21.Štoppl Radoslav CZE041450Uničov4441 600
22.Galetka Václav CZE073944Uničov4441 300
23.Skopal Daniel CZE078771Uničov3331 250
23.Gazárková Karolína CZE067784Uničov3331 250
25.Koutný Roman CZE081042Mladějovice3331 050
26.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc 2221 000
26.Beňo Jakub CZE063269BKomáři Komárov4441 000
28.Kristen Zdenek ml. CZE052095Paseka111950
28.Léhar David CZE059990Hnojice111950
30.Motlíček Pavel CZE031388BKomáři Komárov111850
31.Buřval David CZE067783Uničov222800
32.Kristen Zdeněk CZE019214Paseka111750
32.Unzeitig Tomáš CZE076572CDC Šumperk111750
34.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk111650
34.Škrabal Petr CZE061712Šternberk111650
34.Voclon Petr CZE053824Paseka111650
37.Novohradský Jaroslav CZE059869BThe Rats Šumperk111450
37.Václavek Miroslav CZE044095Šternberk111450
39.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk111350
39.Navrátil Zbyněk CZE035164Šternberk111350
41.Hloušek Karel CZE078837Paseka111250
41.Nantl Tomaš CZE075263Uničov111250
41.Bartoněk Jan CZE002465Dolní Sukolom111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 23:34:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement