Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/574)
 NáhledTiskNahoru
2015 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 574 | Turnajů: 504

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice68686841 400
2.Koláček Vladimír CZE000161AArnošt Hranice44444434 800
3.Vaca Jaromír CZE031632Červená lhota43434331 350
4.Zapletal Milan CZE004517AJedlička Prostějov37373729 250
5.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice44444428 600
6.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice35353524 650
6.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice43434324 650
8.Veselý Roman CZE018416AKupec Tážaly38383822 400
9.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc35353521 250
10.Novický Tomáš CZE046694BKulturák Čehovice52525219 900
11.Kainer Radek CZE006734Hulín 25252518 650
12.Miler Michal CZE047173BO tečku Prostějov33333318 550
13.Opletal Petr CZE000202AŠilingrák Team Brno21212117 950
14.Špaček Dalibor CZE046039BU Anděla Prostějov24242417 200
14.Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly32323217 200
16.Klímek Radim CZE030990Morkovice23232316 950
17.Sázel David CZE037020BKulturák Čehovice40404016 800
18.Zvára Roman CZE020624AMachine Šumperk23232316 750
19.Ráža Josef CZE031975BRebel Olomouc39393916 550
20.Dvořák Petr CZE003261ADarts La Putica Prostějov39393916 450
21.Helis Petr CZE006585Kroměříž 21212116 050
22.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk22222216 000
23.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov23232315 950
24.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice25252515 350
24.Patka Jiří 1993CZE035695BRaci od Zlatého potoka Řídeč21212115 350
26.Kopeček Jiří CZE043308CKobra Hrabůvka36363615 300
27.Heger Pavel CZE044991AKobra Hrabůvka24242415 100
28.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka19191915 050
29.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald 25252514 850
30.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice20202014 800
31.Lukáč Kamil CZE005944BMiserich Zlaté Hory18181814 600
31.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice24242414 600
33.Pořízek Lukáš CZE035769BO tečku Prostějov24242414 500
34.Rédl Ondřej CZE022280ASharks Olomouc21212114 350
35.Šoupal Martin CZE041793BSmolaři Komárov32323214 300
36.Popelka Marek CZE029651AŠilingrák Team Brno19191914 250
37.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice25252513 850
38.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany23232313 750
38.Pekárek Marek CZE046697BHanácká trefa Prostějov23232313 750
40.Fujdiak Jan CZE024200Šternberk24242413 700
41.Adamec Radek CZE035440AGerlich Fulnek20202013 600
42.Maďa Milan CZE049774Šternberk36363613 400
43.Binder Karel CZE045112Uničov21212113 250
44.Patka Josef CZE001118CKomáři Komárov24242413 200
45.Krejčí Tomáš CZE003046Olomouc22222213 000
46.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc24242412 900
47.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany15151512 850
48.Kamarád Karel CZE000962Mohelnice 24242412 800
48.Bartsch Vladimír CZE041004AArnošt Hranice20202012 800
50.Králík Jaroslav 1965CZE020303Počenice 21212112 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.1.2021 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.1.2021 18:41:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement