Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/974)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Olomoucký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 974 | Turnajů: 494

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 6 86 92 92 92
2. Telíšek Michal CZE000968 C Panteři Hranice 6 82 88 88 88
3. Březík Jan CZE059919 C Sport Bar Atláč Přerov 3 83 86 86 86
4. Sobotková Eva CZE035591 B Klikaři Litovel 6 78 84 84 84
5. Naniáš Patrik CZE062299 B Jedlička Prostějov 5 78 83 83 83
6. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 6 76 82 82 82
7. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 6 60 66 66 66
7. Králík Martin CZE053579 B Rebel Olomouc 6 60 66 66 66
9. Chromec Jakub CZE031305 A Panteři Hranice 4 60 64 64 64
9. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc 64 64 64 64
11. Novák Jan CZE031915 B Hanácká trefa Prostějov 5 50 55 55 55
12. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly 6 47 53 53 53
13. Bouchal Tomáš CZE063809 B Sport Bar Atláč Přerov 2 47 49 49 49
13. Tůmová Petra CZE034926 B Pomatenci Hranice 6 43 49 49 49
15. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 6 38 44 44 44
15. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 5 39 44 44 44
15. Malošíková Pavlína CZE057035 Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 6 38 44 44 44
15. Otevřelová Andrea CZE057727 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 6 38 44 44 44
19. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 43 43 43 43
20. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice 6 35 41 41 41
20. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři z Knihovny Olomouc 6 35 41 41 41
22. Olšanský Milan CZE021881 C Horny Darts Lipník 40 40 40 40
22. Janota Petr CZE051832 C Horny Darts Lipník 40 40 40 40
24. Waška Petr CZE063531 B Zetko Prostějov 1 38 39 39 39
24. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 5 34 39 39 39
26. Fiala Matěj CZE060241 B Kupec Tážaly 6 32 38 38 38
27. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 37 37 37 37
28. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 6 30 36 36 36
29. Bajer Jaromír CZE028888 A Žabaři Olomouc 6 29 35 35 35
29. Vašina Martin CZE048700 A ŠK Vyškov B 35 35 35 35
31. Walter Michal CZE033098 Sport Bar Atláč Přerov 4 30 34 34 34
31. Doudová Šárka CZE004251 B Přerov 34 34 34 34
31. Šoltys Zdenek CZE062628 B U mě dobrý Česká Ves 2 32 34 34 34
31. Doubravová Tereza CZE060092 B No Men Prostějov 4 30 34 34 34
35. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 6 27 33 33 33
36. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 6 26 32 32 32
36. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov 6 26 32 32 32
36. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník 6 26 32 32 32
36. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 6 26 32 32 32
40. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 6 25 31 31 31
40. Rédr Martin CZE060392 B Punat Olomouc 2 29 31 31 31
40. Maties Mihai CZE037708 A Darts La Putica Prostějov 31 31 31 31
40. Benda Lukáš CZE043587 B Dobří Bobři B Olomouc 4 27 31 31 31
40. Vacula František CZE000253 C Devils Darts Řideč 5 26 31 31 31
40. Mück Petr CZE058666 C Křižáci Bolelouc 2 29 31 31 31
40. Šmejkal Petr CZE018686 B Horny Darts Lipník 31 31 31 31
47. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 4 26 30 30 30
47. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 4 26 30 30 30
47. Kučera Lukáš 1985 CZE020258 A Arnošt Hranice 1 29 30 30 30
47. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 3 27 30 30 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 01:42:09