Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/631)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2024 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 631 | Turnajů: 327

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hrubý Zdeněk CZE075448BedihošŤ62626227 300
2.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc30303023 300
3.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice42424223 000
4.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov39393922 950
5.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice33333322 750
6.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc35353522 350
7.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou28282819 100
8.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany24242416 800
9.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané23232316 250
9.Kryštof Bohumír CZE073459BHanácká trefa Prostějov27272716 250
11.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc47474716 050
12.Bouchal Tomáš CZE063809ASport Bar Atláč Přerov18181816 000
13.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc31313115 350
14.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané25252515 050
15.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk15151514 850
16.Karvay Roman CZE076677Bruntál23232314 750
16.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk23232314 750
16.Sedlák Jaroslav CZE071261BO tečku Prostějov39393914 750
19.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov25252514 550
20.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk23232314 350
21.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc20202014 200
22.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc35353513 850
23.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov32323213 600
24.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk17171713 550
25.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov19191913 350
26.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk19191913 250
27.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc16161612 400
28.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov15151512 250
29.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk22222212 100
30.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc25252511 950
31.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané22222211 800
32.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc23232311 750
33.Léhar David CZE059990Hnojice13131311 250
34.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina12121211 200
35.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané20202011 100
36.Pořízka Adam CZE066152BSokol Plumlov16161611 000
37.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov13131310 750
38.Suchánec Libor CZE003747BU Mě dobrý Česká Ves14141410 700
39.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk23232310 650
39.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov15151510 650
39.Šmoldas Ladislav CZE064397CMoravans Litovel17171710 650
42.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo16161610 600
43.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané14141410 400
44.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice13131310 350
45.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk16161610 300
45.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice14141410 300
47.Karvay Martin CZE076676Bruntál24242410 200
48.Fitz Daniel CZE001873Přerov 14141410 100
49.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov15151510 050
49.Milde David CZE019472Litovel15151510 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 06:16:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement