Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/509)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2023 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 509 | Turnajů: 156

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou30303016 200
2.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany22222212 400
3.Dostál Jaromír CZE021065APohodáři Olomouc1313139 550
4.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov1515159 450
5.Špunda Michal CZE046073ARebel Olomouc1616169 200
6.Šrom Jiří CZE049068BHelios Olomouc1212128 500
7.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov1616168 300
8.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc9998 150
9.Člupný Petr CZE066956CThe Snakes Šumperk1212127 700
10.Nakládal Jiří CZE044624AHamerské kladivo9997 250
11.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice1212127 100
12.Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli9997 050
13.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice1010107 000
13.Sedlák Jaroslav CZE071261BO tečku Prostějov2020207 000
15.Naniáš Patrik CZE062299AJedlička Prostějov1111116 950
16.Švec Pavel CZE055989CPříšerky Šternberk9996 750
16.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk7776 750
18.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice1313136 650
19.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble Ivanovice na Hané9996 450
19.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli7776 450
21.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble Ivanovice na Hané1313136 350
22.Skopalík Zbyněk CZE004213AKaspec Libina7776 150
23.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov8886 000
23.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov8886 000
25.Šoltys Zdenek CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves7775 850
25.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice7775 850
27.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk8885 800
28.Pravda Vojtěch CZE051833DPříšerky Šternberk9995 550
28.Gruss Radovan CZE000682ADC Miagi Mohelnice7775 550
28.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov7775 550
31.Novák František CZE000466BPunat Olomouc7775 450
31.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc1111115 450
33.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli8885 400
33.Božíková Helena CZE062054BO tečku Prostějov1414145 400
35.Fitz Daniel CZE001873Přerov 7775 350
35.Druga Martin CZE073119CSport Bar Atláč Přerov9995 350
37.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov6665 300
37.Kainer Radek CZE006734Hulín 6665 300
39.Špička Zdeněk CZE000017BRebel Olomouc9995 150
39.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka7775 150
41.Pospíšil Martin 1981CZE026771AŠK Vyškov6665 100
42.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk7775 050
43.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina5554 950
44.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka7774 850
45.Filický Miroslav CZE074468Bedihošť8884 800
46.Lutonský Marek CZE059062DByčiki Olomouc1111114 650
47.Marinov David CZE042499Kroměříž7774 550
48.Matoušek Karel CZE051905CKomáři Komárov6664 500
49.Kristen Zdeněk CZE019214BRaci od Zlatého potoka Řídeč7774 350
49.Petráš Vladimír CZE068812CSport Bar Atláč Přerov7774 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.2.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.2.2023 00:43:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement