Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/700)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2020 - celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 700 | Turnajů: 420

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Naniáš Patrik CZE062299AJedlička Prostějov65656544 750
2.Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly45454535 850
3.Tomík Marek CZE060482BHelios Olomouc50505035 800
4.Anton Jakub CZE057034AKlikaři Litovel47474730 850
5.Telíšek Michal CZE000968APanteři Hranice42424227 000
6.Sobotková Eva CZE035591CKlikaři Litovel48484823 800
7.Patka Jiří CZE035695BRaci od Zlatého potoka Řídeč24242421 400
8.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov23232320 950
9.Lietavec Pavel CZE004984DDevils Darts Řideč38383818 700
10.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov34343418 600
11.Kučera Lukáš 1985CZE020258AArnošt Hranice25252518 550
12.Nakládal Milan CZE005971Tvorovice29292918 050
13.Šoltys Zdenek CZE062628BU mě dobrý Česká Ves26262617 900
14.Novák Jan CZE031915BHanácká trefa Prostějov30303017 800
14.Waška Petr CZE063531BZetko Prostějov34343417 800
16.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice24242417 200
17.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk28282817 100
18.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice24242416 900
19.Ševčík Martin CZE063276BImotep Ivanovice na Hané31313116 850
20.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk17171716 550
21.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov18181816 400
22.Řehák Jiří CZE045277AArnošt Hranice25252515 350
23.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk23232315 250
24.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice33333315 150
25.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice23232314 850
26.Helis Petr CZE006585Kroměříž 17171714 550
27.Dvořák Tomáš CZE066837AKaspec Libina24242414 400
28.Fiala Matěj CZE060241AKupec Tážaly19191914 150
29.Březík Jan CZE059919CSport Bar Atláč Přerov42424214 100
29.Marinov Michal CZE000046Zdounky 16161614 100
31.Rédr Martin CZE060392BPunat Olomouc19191913 850
32.Smékal Roman CZE004471BRebel Olomouc42424213 700
32.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice16161613 700
34.Králík Martin CZE053579BRebel Olomouc28282813 600
35.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice19191913 550
36.Gruss Radovan CZE000682ADC Miagi Mohelnice17171713 450
37.Fröml Rostislav CZE067430Uničov24242413 400
38.Koláček Vladimír CZE000161AArnošt Hranice21212113 350
38.Viktorin Josef 2000CZE065727Šumperk23232313 350
40.Maties Mihai CZE037708ADarts La Putica Prostějov30303013 200
41.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk15151512 950
42.Otevřelová Andrea CZE057727CŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč33333312 850
42.Hradil Michal CZE062187BRudyho Sportbar Mikulovice23232312 850
42.Kvapil Daniel CZE066869Šumperk31313112 850
45.Pluhařík Marcel CZE026113BTJ Zlaté Hory MJTJ26262612 700
45.Fitz Daniel CZE001873Přerov 16161612 700
47.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc19191912 450
47.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice17171712 450
49.Soldán Rostislav ml. CZE050035BPomatenci Hranice20202012 400
50.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov17171712 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 13.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 13.5.2021 11:48:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement