Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/786)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2020 - 2021 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 786 | Turnajů: 595

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Naniáš Patrik CZE062299AJedlička Prostějov73737349 550
2.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc63636346 050
3.Dostál Jaromír CZE021065APohodáři Olomouc59595945 350
4.Anton Jakub CZE057034AKlikaři Litovel59595938 550
5.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc48484831 000
6.Patka Jiří CZE035695BKomáři Komárov35353529 650
7.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc60606028 800
8.Šoltys Zdenek CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves39393928 350
9.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov32323228 300
10.Nakládal Milan CZE005971Tvorovice45454526 950
11.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk53535325 650
12.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov48484825 600
13.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany34343424 800
14.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble Ivanovice na Hané44444424 100
15.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice49494924 050
16.Waška Petr CZE063531BZetko Prostějov45454523 650
16.Novák Jan CZE031915BHanácká trefa Prostějov39393923 650
18.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice33333323 450
19.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk23232322 950
20.Kučera Lukáš 1985CZE020258APanteři Hranice31313122 450
21.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk35353521 650
22.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice34343420 900
23.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov23232320 550
24.Řehák Jiří CZE045277AKluziště Drahotuše35353520 450
25.Helis Petr CZE006585Kroměříž 23232320 350
26.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice29292920 150
27.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice30303019 900
28.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice25252519 050
29.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk32323219 000
30.Řehák Tomáš 2003CZE063822APanteři Hranice27272718 950
31.Maties Mihai CZE037708ADarts Prostějov45454518 850
31.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk23232318 850
33.Gruss Radovan CZE000682ADC Miagi Mohelnice24242418 600
33.Březík Jan CZE059919CSport Bar Atláč Přerov56565618 600
33.Kainer Radek CZE006734Hulín 26262618 600
36.Rédr Martin CZE060392BPunat Olomouc26262618 100
36.Krestýn Roman CZE067003CThe Rats Šumperk44444418 100
38.Fröml Rostislav CZE067430Uničov35353518 050
38.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice23232318 050
40.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka24242418 000
41.Viktorin Josef 2000CZE065727AMachine Šumperk30303017 900
42.Fitz Daniel CZE001873Přerov 23232317 850
43.Pluhařík Marcel CZE026113BTJ Zlaté Hory MJTJ35353517 750
44.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov26262616 900
44.Marinov Michal CZE000046Zdounky 20202016 900
46.Švec Pavel CZE055989CPříšerky Šternberk24242416 800
47.Kalužík Tomáš CZE036589BNo Fear Šternberk24242416 600
48.Satora David CZE018533BOlomoučtí orli23232316 550
48.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov19191916 550
50.Paděra Pavel CZE018870AHamerské kladivo21212116 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.9.2022 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.9.2022 19:09:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement