Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/57)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup Šumperk - Šipkový klub

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 57 | Turnajů: 28

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk20202621 100
2.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk20202819 100
3.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk20202316 200
4.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk20202715 900
5.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk20202513 200
6.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk20202112 600
7.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk20202411 200
8.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk20202310 900
9.Novohradský Jaroslav CZE059869BThe Rats Šumperk2020219 800
10.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk2020249 300
11.Krestýn Roman CZE067003BThe Rats Šumperk2020278 600
12.Pavelka Aleš CZE066838BThe Rats Šumperk1818188 300
13.Walter Jiří CZE076653Králíky2020218 200
14.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk1515158 150
15.Bauer Marek CZE075380CThe Snakes Šumperk1616167 700
16.Vítek Jiří CZE075687CThe Snakes Šumperk1616167 600
16.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk2020237 600
18.Bilaj Patrik CZE063799BThe Rats Šumperk1111116 850
19.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk1515156 250
19.Rousek Pavel CZE075686CThe Snakes Šumperk1717176 250
21.Slavíková Miroslava CZE016301Rovensko pod Troskami 1818186 100
22.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk1515156 050
23.Janíček Jan CZE071535CThe Snakes Šumperk1414146 000
24.Šembera Pavel CZE078999Šumperk1111115 250
25.Pavlas Petr CZE072722CDC Šumperk1010103 700
26.Kubíček Roman CZE047583Medlov4443 300
27.Dvořák Tomáš CZE066837BThe Rats Šumperk6663 200
28.Drásal Michal CZE026130Bludov6662 000
29.Petranová Zuzana CZE037411Šumperk6661 900
29.Adam František CZE080684Bludov6661 900
31.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk5551 750
32.Šabršula Josef CZE064430CPohodáři Olomouc5551 550
33.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk4441 500
33.Schmiedová Dita CZE080503Šumperk4441 500
35.Zajarošová Milena CZE074590Šumperk4441 300
36.Heděnec Lukáš CZE080602Bludov4441 200
37.Špička Tomáš CZE080601Bludov3331 150
38.Horníčková Amálie CZE075789Šumperk4441 000
39.Mynářová Kristýna CZE080600Bludov333950
39.Pícha Martin CZE080629Petrov nad Desnou333950
41.Šedivý Jan CZE057315CThe Snakes Šumperk222900
42.Unzeitig Tomáš CZE076572CDC Šumperk222800
42.Vařeka Vítězslav CZE080598Šumperk222800
44.Slezák Vladimír CZE035862Cm13 darts club Brno111750
45.Málek Jaroslav CZE067086Šumperk222700
45.Jedelský Roman CZE078264Zábřeh na Moravě222700
47.Markovská Renata CZE070035Praha 3222600
47.Jiří Tomek CZE073388Šumperk222600
47.Dudkovič Vojtěch CZE080070Šumperk222600
50.Dorňák Aleš CZE081106Sobotín111450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 16:11:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement