Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/739)
  Náhled Tisk Nahoru
ČDS Cup 2019 - celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 739 | Turnajů: 566

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Anton Jakub CZE057034 D Klikaři Litovel 71 71 71 49 350
2. Bačík Radek CZE062042 B Pomatenci Hranice 56 56 56 36 400
3. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 52 52 52 34 300
4. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk 43 43 43 32 950
5. Veselý Roman CZE018416 A Kupec Tážaly 41 41 41 32 150
6. Fiala Matěj CZE060241 C Křižáci Bolelouc 49 49 49 31 750
7. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 87 87 87 30 350
8. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 53 53 53 27 850
9. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 32 32 32 27 800
10. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice 36 36 36 27 600
11. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Zlaté Hory MJTJ 46 46 46 27 000
12. Vašina Martin CZE048700 A ŠK Vyškov B 49 49 49 26 150
13. Tomík Marek CZE060482 C Helios Olomouc 37 37 37 25 750
14. Brunclík Jakub CZE060972 ŠK Vyškov B 39 39 39 24 650
15. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 43 43 43 24 550
16. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc 68 68 68 22 600
17. Nakládal Milan 1983 CZE005971 Tvorovice 36 36 36 22 500
18. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 34 34 34 22 400
19. Naniáš Patrik CZE062299 Hanácká trefa Prostějov 39 39 39 22 250
20. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 26 26 26 21 600
21. Ulík Josef CZE060337 B U mě dobrý Česká Ves 39 39 39 21 150
22. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 24 24 24 20 800
23. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 25 25 25 20 450
24. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 C Raci od Zlatého potoka Řídeč 32 32 32 20 000
25. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 25 25 25 19 950
26. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 24 24 24 19 900
27. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 46 46 46 19 800
28. Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov 44 44 44 19 600
29. Šoltys Zdenek CZE062628 B U mě dobrý Česká Ves 35 35 35 19 550
30. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 48 48 48 19 500
30. Sadílek Jakub CZE038416 A Darts La Putica Prostějov 28 28 28 19 500
32. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 26 26 26 19 400
32. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 26 26 26 19 400
34. Heger Jakub CZE058884 A Panteři Hranice 45 45 45 19 350
35. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 22 22 22 19 300
36. Mimra David CZE062092 C Dragons Hranice 37 37 37 19 150
37. Zatloukal Ondřej CZE035134 B U Anděla Prostějov 36 36 36 19 100
38. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 34 34 34 18 800
39. Zahradník Vladimír CZE058210 D Autokemp Dolina Ludvíkov 52 52 52 18 500
39. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice 26 26 26 18 500
41. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 21 21 21 18 250
42. Přidálek Lukáš CZE024535 A Kulturák Čehovice 25 25 25 18 150
43. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Kobra Hrabůvka 23 23 23 18 050
44. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 24 24 24 18 000
44. Otevřelová Andrea CZE057727 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 46 46 46 18 000
46. Ševčík Martin CZE063276 Imotep Ivanovice na Hané 37 37 37 17 950
47. Hladký František ml. CZE058120 B Dravci Supíkovice 24 24 24 17 900
47. Lasovský Pavel CZE050332 A ŠK Vyškov B 32 32 32 17 900
49. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 55 55 55 17 750
50. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 25 25 25 17 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.11.2019 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.11.2019 10:44:41