Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/640)
 NáhledTiskNahoru
2014 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 640 | Turnajů: 527

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Koláček Vladimír CZE000161AArnošt Hranice4949496 970
2.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice4040406 400
3.Helis Petr CZE006585Kroměříž 4141415 370
4.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice4848484 700
5.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov3737374 670
6.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice5555554 510
7.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice6262624 320
7.Vymlátil Robert CZE037711BU Anděla Prostějov3232324 320
9.Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly4141414 150
10.Veselý Roman CZE018416AKupec Tážaly3838383 960
11.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice4343433 870
12.Zapletal Milan CZE004517AJedlička Prostějov3232323 800
13.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc4141413 770
14.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany2626263 700
15.Vaníček David CZE034816CDevils Olomouc3737373 670
16.Lukáč Kamil CZE005944BMiserich Zlaté Hory2323233 390
17.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice2424243 240
18.Klímek Radim CZE030990Morkovice2323233 210
19.Sýkora Bohumil CZE002640CTygři Šternberk2525252 930
20.Beníček Jakub CZE024566BOlomoučtí orli2222222 920
21.Kainer Radek CZE006734Hulín 2929292 890
22.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald 2727272 850
23.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka2424242 840
24.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk2424242 800
24.De Col CZE019795AKupec Tážaly2020202 800
26.Paděra Pavel CZE018870AHamerské kladivo2121212 790
27.Hradil Petr CZE028494AJedlička Prostějov2424242 720
27.Schwarz Václav CZE033298CHorny Darts Lipník3232322 720
29.Nytra Ladislav CZE031330Horka nad Moravou3232322 680
30.Karlík Jiří CZE000241Kateřinice1919192 670
31.Paar Michal CZE042727Jedovnice1818182 660
32.Novák Josef CZE023873Stará červená Voda 2323232 630
33.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice2525252 530
33.Sobotková Eva CZE035591CKlikaři Litovel2727272 530
35.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice2727272 490
36.Patka Josef CZE001118CKomáři Komárov2424242 480
37.Janíček Josef CZE047048Šternberk1717172 470
38.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany3131312 430
39.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov2525252 410
39.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou 2121212 410
41.Dvořák Petr 1970CZE031345ASalamanders Vsetín2323232 390
41.Pazdera Hynek CZE018981BSport Bar Atláč Přerov2323232 390
43.Ráža Josef CZE031975BRebel Olomouc3737372 370
44.Suchyňa Lukáš CZE044971CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany2424242 340
45.Vlček Jiří CZE045884BSport Bar Atláč Přerov2323232 330
46.Kovařík Jaroslav CZE015160Zlín 1717172 310
47.Černý Karel CZE001709Čelčice 2020202 280
47.Šoupal Martin CZE041793BSmolaři Komárov3030302 280
49.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov2323232 270
50.Fujdiak Jan CZE024200Šternberk2828282 240
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.1.2021 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.1.2021 18:27:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement