Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/614)
  Náhled Tisk Nahoru
2013 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 614 | Turnajů: 529

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice 56 56 56 7 040
2. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 38 38 38 5 600
3. Zapletal Milan CZE004517 A Jedlička Prostějov 53 53 53 5 590
4. Vysloužil Radim CZE039762 A Pomatenci Hranice 41 41 41 4 270
5. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov 29 29 29 3 930
6. Koudelka Lukáš CZE038084 A Olomouc 42 42 42 3 740
7. Pavlinský Zdeněk CZE000898 C Sport Bar Slovan Šternberk 39 39 39 3 670
8. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov 44 44 44 3 560
9. Štěpaník Libor CZE041062 B Hranice 30 30 30 3 480
10. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 46 46 46 3 460
11. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 28 28 28 3 400
12. Karlík Jiří CZE000241 A Kateřinice 23 23 23 3 290
13. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 31 31 31 3 270
14. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 64 64 64 3 240
15. Mlčoch Jiří CZE023661 A Jedlička Prostějov 43 43 43 3 190
16. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Kobra Hrabůvka 23 23 23 3 070
17. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc 60 60 60 3 060
18. Semmler Jan CZE041882 A ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 28 28 28 3 020
19. Pospíšil Martin CZE026771 A ŠK Vyškov 22 22 22 2 960
20. Lukáč Kamil CZE005944 B Miserich Zlaté Hory 21 21 21 2 930
21. Vymlátil Robert CZE037711 B U Anděla Prostějov 23 23 23 2 850
22. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 27 27 27 2 810
23. Šmudla Roman CZE001041 B Hamerské kladivo 33 33 33 2 790
24. Klímek Radim CZE030990 Morkovice 20 20 20 2 700
25. Sogel Jakub CZE028662 Olomouc 21 21 21 2 690
26. Šnejdar Ivo 1963 CZE004482 A Uničov 20 20 20 2 660
27. Kovář Jiří CZE040016 Zlín 23 23 23 2 610
28. Dostál Zbyšek CZE004546 B No Fear Šternberk 23 23 23 2 590
28. Popelka Marek CZE029651 A Šilingrák Team Brno 25 25 25 2 590
30. Novák Josef CZE023873 B Sniper Nová Červená Voda 24 24 24 2 560
31. Plachý Miloslav CZE000058 C Šipkaři Střeň 23 23 23 2 550
32. Přibylík Milan CZE001534 B Zběsile a rychle Vyškov 25 25 25 2 530
33. Polách Petr CZE000194 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 22 22 22 2 520
34. Baroš Vladimír CZE001330 A Vsetín 23 23 23 2 490
35. Přidálek Lukáš CZE024535 A Kulturák Čehovice 25 25 25 2 470
36. Budínský Jaroslav CZE043312 Hranice na Moravě 26 26 26 2 440
37. Šrom Petr CZE000605 B Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 18 18 18 2 340
38. Navrátil David 1980 CZE018608 A Darts La Putica Prostějov 23 23 23 2 330
39. Kovařík Jaroslav CZE015161 A Zlín 14 14 14 2 320
40. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV 26 26 26 2 300
40. Veselý Roman CZE018416 A Kupec Tážaly 22 22 22 2 300
40. Hradil Petr CZE028494 A Jedlička Prostějov 24 24 24 2 300
43. Sedláček Jaromír CZE000129 C Kavalíři Štěpánov 29 29 29 2 290
44. Krejčí Tomáš CZE003046 A Sharks Olomouc 24 24 24 2 260
45. Skála Walter CZE000787 Zlín 17 17 17 2 250
46. Lujka Martin CZE035648 Morkovice 20 20 20 2 240
47. Zvára Roman CZE020624 A Machine Šumperk 19 19 19 2 230
48. Ihnát Martin CZE033286 D Moravans Litovel 22 22 22 2 220
48. Malošík Ladislav CZE024472 Medlov 18 18 18 2 220
48. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 22 22 22 2 220
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 12:04:53