Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/686)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 686 | Turnajů: 528

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou10110110156 850
2.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc63636338 050
3.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov64646436 700
3.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc56565636 700
5.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc62626233 700
6.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk45454530 250
7.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov46464628 300
8.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc34343428 200
9.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané43434326 150
10.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané49494925 950
11.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc36363625 500
12.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov36363623 700
12.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk38383823 700
14.Matoušek Karel CZE051905BKomáři Komárov30303023 300
15.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov56565622 500
16.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk39393922 450
17.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov32323222 400
18.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice45454522 350
19.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané31313121 550
20.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk28282821 500
21.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany27272721 350
22.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice24242421 200
23.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov27272721 150
24.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice29292921 050
25.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice28282820 900
26.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk21212119 650
27.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk34343419 400
28.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves24242419 100
29.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov21212118 950
29.Kainer Radek CZE006734Hulín 27272718 950
31.Miler Michal CZE047173Čelčice39393918 750
32.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka23232317 850
33.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané30303017 500
34.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc23232317 350
34.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc39393917 350
36.Pospíšil Martin 1981CZE026771AŠK Vyškov20202017 000
37.Fitz Daniel CZE001873Přerov 23232316 950
38.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc34343416 900
39.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc39393916 750
40.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk21212116 650
41.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc31313116 550
41.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany31313116 550
43.Švec Pavel CZE055989DPříšerky Šternberk21212116 350
44.Kristen Zdeněk CZE019214Paseka26262616 200
45.Skopalík Zbyněk CZE004213AKaspec Libina21212116 050
46.Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli25252515 950
47.Marinov David CZE042499Kroměříž23232315 750
48.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc30303015 400
49.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina15151515 250
50.Dohnalová Renata CZE060390Prostějov44444415 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.5.2024 04:15:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement