Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/132)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 132 | Turnajů: 451

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov327303027 150
2.Sobotková Eva CZE035591CKlikaři Litovel330339926 800
3.Vranková Julie CZE062101CHorny Darts Lipník330334019 100
4.Tůmová Petra CZE034926CPomatenci Hranice330336518 900
5.Beutelová Lenka CZE019261BUničov322252517 000
6.Rosíková Alena CZE031703CHorny Darts Lipník326292916 800
7.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov330333816 500
8.Otevřelová Andrea CZE057727CŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč330335016 300
9.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov330333615 600
10.Doubravová Tereza CZE060092BNo Men Prostějov230323815 100
11.Vaculová Lenka CZE000193DDevils Darts Řideč317202014 450
12.Malošíková Pavlína CZE057035DŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč330335114 100
13.Schwarzová Lucie CZE047809CHorny Darts Lipník230323213 600
14.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov330333612 700
15.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo217191912 150
16.Tůmová Nikol CZE052017CHorny Darts Lipník328313111 900
17.Rážová Zuzana CZE050312BRebel Olomouc222242411 000
18.Řeháková Renata CZE053323Hranice227292910 650
19.Doubravová Kateřina CZE060317BNo Men Prostějov229313110 450
20.Doudová Šárka CZE004251BPřerov 30303810 300
21.Všianská Pavlína CZE045768DŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč228303010 200
22.Kyselá Zdena ml. CZE039512DŠipkaři od Zlatého potoka Řídeč323262610 150
23.Keclíková Marie CZE041009Hranice30303010 100
24.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš15151510 050
24.Štýbnarová Monika CZE062085BRebel Olomouc225272710 050
26.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice12122229 550
27.Kalužíková Jitka CZE057714BNo Fear Šternberk1818188 900
28.Pastyříková Renata CZE002454BSniper Nová Červená Voda2121218 750
29.Božíková Helena CZE062054BZetko Prostějov2020208 000
30.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín2810107 400
31.Bílková Pavla CZE057738CPomatenci Hranice2222227 300
32.Čechová Ariana CZE028848Morkovice1818187 100
33.Albrechtová Lucie CZE065770DThe Rats Šumperk1717176 750
34.Laníková Hana CZE064819CPitbull Senice na Hané1818186 000
35.Kudláčová Šárka CZE056832DAston Punat Olomouc1616165 700
36.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo22445 600
36.Lörincová Hana CZE066966Přerov11617175 600
38.Veruňáková Veronika CZE047143BNo Men Prostějov1616165 400
39.Opletalová Petra CZE055035CLvi od Samsona Šternberk1212124 700
40.Králíková Šárka CZE049825Počenice1212124 600
41.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov1212124 400
42.Zámorská Kateřina CZE059533CHorny Darts Lipník1414144 300
43.Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023CPardáli Olomouc15664 150
44.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice1212124 100
45.Dorazilová Jitka CZE053572Přerov V1111113 950
46.Šejnohová Ivona CZE023536BNo Men Prostějov1212123 900
47.Holišová Leona CZE044626Přerov1111113 850
48.Kopčilová Monika CZE049221Hulín1010103 800
48.Sedlaříková Jana CZE045417Hulín8883 800
48.Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky22443 800
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 2.3.2021 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 2.3.2021 12:15:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement