Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 84 | Turnajů: 74

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 7 8 15 8 350
2. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 1 6 7 7 6 000
3. Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov 1 7 8 10 5 650
4. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 7 8 14 5 450
5. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 7 8 14 5 350
5. Rážová Zuzana CZE050312 A Sport Bar Slovan Šternberk 1 7 8 20 5 350
7. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 1 7 8 8 4 650
7. Dorazilová Jitka CZE053572 B Sport Bar Atláč Přerov 1 7 8 11 4 650
7. Otevřelová Andrea CZE057727 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 7 8 14 4 650
10. Malaníková Slavomíra CZE020013 B Dravci Supíkovice 1 7 8 8 3 850
11. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 7 7 10 3 650
12. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov 1 7 8 11 3 550
13. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 1 4 5 5 3 400
14. Pastyříková Renata CZE002454 B Modrý Jelen Vidnava 1 5 6 6 3 250
14. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 7 7 15 3 250
16. Tůmová Nikol CZE052017 C Horny Darts Lipník 1 7 8 8 3 150
17. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 7 7 15 2 850
18. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 2 3 3 2 800
19. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 1 2 3 3 2 700
20. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 7 7 9 2 650
21. Cuřínová Kristýna CZE060291 B Rudyho Sportbar Mikulovice 6 6 6 2 600
22. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 1 5 6 6 2 450
23. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov 7 7 8 2 350
23. Sudoměřická Kateřina CZE062091 C Dragons Hranice 7 7 8 2 350
23. Štýbnarová Monika CZE062085 D Buldok Unčovice 7 7 9 2 350
23. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 5 5 5 2 350
27. Grygarová Vendula CZE057732 B Gerlich Fulnek 1 2 3 3 1 900
27. Chromcová Klára CZE060849 C Horny Darts Lipník 1 4 5 5 1 900
29. Plášková Anna CZE037049 Nová Červená voda 1 5 6 6 1 750
30. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 1 2 3 3 1 700
30. Knápková Ludmila CZE046922 B Autokemp Dolina Ludvíkov 4 4 4 1 700
32. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 3 4 4 1 650
33. Řeháková Miroslava CZE001242 C Nezmaři z Hokejky Olomouc 1 1 2 2 1 550
34. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 2 2 2 1 500
35. Kocmanová Lucie CZE037710 B Sokol Plumlov 3 3 3 1 450
36. Doubravová Tereza CZE060092 Prostějov 4 4 4 1 400
36. Bílková Pavla CZE057738 C Horny Darts Lipník 4 4 4 1 400
36. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 1 2 3 3 1 400
36. Doubravová Kateřina CZE060317 Prostějov 4 4 4 1 400
36. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky 1 2 3 3 1 400
41. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 3 3 3 1 350
42. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín 1 2 3 3 1 300
43. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník 3 3 3 1 250
44. Kyselá Zdena CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 4 4 4 1 200
45. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci 3 3 3 1 150
46. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 3 3 3 1 050
46. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín 1 1 2 2 1 050
48. Kouřilová Markéta CZE063101 Velká Kraš 2 2 2 1 000
49. Čechová Ariana CZE028848 Morkovice 2 2 2 900
50. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 3 3 3 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:27:39