Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 65 | Turnajů: 43

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 5 6 15 5 450
2. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov 1 5 6 7 5 350
3. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo 1 5 6 7 5 050
4. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 2 3 3 4 500
5. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc 1 5 6 7 3 550
5. Doubravová Tereza CZE060092 B No Men Prostějov 1 5 6 8 3 550
7. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 2 3 3 3 500
8. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov 1 5 6 13 3 450
9. Otevřelová Andrea CZE057727 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 5 6 12 3 350
10. Tůmová Petra CZE034926 B Pomatenci Hranice 1 5 6 8 3 250
11. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 1 5 6 14 3 050
11. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník 1 3 4 4 3 050
13. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 5 6 12 2 950
14. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín 1 2 3 3 2 900
15. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 1 5 6 6 2 650
15. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 5 6 14 2 650
17. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 5 6 8 2 550
17. Štýbnarová Monika CZE062085 B Rebel Olomouc 1 5 6 6 2 550
19. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník 1 2 3 3 2 500
20. Doubravová Kateřina CZE060317 B No Men Prostějov 1 5 6 9 2 350
21. Kyselá Zdena ml. CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 4 5 5 2 200
22. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky 1 1 2 2 2 150
23. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 2 3 3 2 000
24. Albrechtová Lucie CZE065770 Šumperk 5 5 6 1 950
25. Kvapilová Markéta CZE056300 Prostějov 4 4 4 1 800
26. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov 4 4 4 1 700
27. Opletalová Petra CZE055035 C Lvi od Samsona Šternberk 4 4 4 1 600
28. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 5 5 8 1 550
29. Domaniková Lenka CZE034107 B DC Miagi Mohelnice 4 4 4 1 500
30. Walterová Hanna CZE035737 4 4 4 1 400
31. Tůmová Nikol CZE052017 C Horny Darts Lipník 1 3 4 4 1 350
32. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 1 2 3 3 1 300
32. Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023 B Pardáli Olomouc 2 2 2 1 300
34. Řeháková Miroslava CZE001242 C Olomouc 1 1 2 2 1 150
35. Lavriv Lesia CZE032968 D Chicago 30 1 1 1 1 100
36. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 3 3 3 1 050
37. Třísková Tereza CZE037098 Úsov 3 3 3 950
37. Šejnohová Ivona CZE023536 Hamry 3 3 3 950
39. Slavíčková Gabriela CZE066484 Litovel 1 1 2 2 850
39. Krylová Markéta CZE062295 Litovel 1 1 2 2 850
41. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 1 750
42. Soukupová Nikol CZE062701 D Buldok Unčovice 1 1 1 700
42. Grygarová Vendula CZE057732 B Gerlich Fulnek 1 1 1 700
44. Němcová Monika CZE062549 Bruntál 1 1 1 650
44. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 1 1 1 650
44. Kalužíková Jitka CZE057714 B No Fear Šternberk 1 1 1 650
47. Sudoměřická Kateřina CZE062091 B Dragons Hranice 1 1 1 550
47. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 1 1 1 550
49. Dorazilová Jitka CZE053572 C Sport Bar Atláč Přerov 2 2 2 500
49. Cuřínová Kristýna CZE060291 B Rudyho Sportbar Mikulovice 2 2 2 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 16:28:47