Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/626)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 626 | Turnajů: 113

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
331. Plášek Vlastimil 2006 CZE063105 2 2 2 1 000
414. Tichánek Marcel CZE032605 2 2 2 700
452. Jati Šimon CZE063106 1 1 1 550
483. Zwesper Jiří CZE060998 1 1 1 450
483. Sviták Aleš CZE039500 D 1 1 1 450
483. Šustr Samuel CZE063108 1 1 1 450
515. Jati Mikuláš CZE063107 1 1 1 350
576. Šustr Matyáš CZE063109 1 1 1 250
331. Vachler Milan CZE062625 C A je to Tršice 2 2 2 1 000
354. Pazdera Petr CZE063025 C A je to Tršice 2 2 2 900
414. Šibl Miroslav CZE058871 C A je to Tršice 2 2 2 700
483. Sommer Pavel CZE060754 D Angry Birds Olomouc 1 1 1 450
483. Šipula Petr CZE049063 D Angry Birds Olomouc 1 1 1 450
14. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 2 7 9 13 7 550
16. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 1 7 8 8 7 450
129. Macíček Martin CZE015348 A Arnošt Hranice 1 4 5 5 2 900
138. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice 4 4 4 2 800
180. Hamrozi Vlastimil CZE034927 A Arnošt Hranice 3 3 3 2 250
241. Pavlištík Jaroslav CZE059935 A Arnošt Hranice 4 4 4 1 600
281. Ondruch Martin CZE041005 A Arnošt Hranice 4 4 4 1 300
384. Pohořelský Bohuslav CZE053254 D Aston Punat Olomouc 2 2 2 800
483. Kudláč Karel CZE054952 D Aston Punat Olomouc 1 1 1 450
90. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 7 7 8 3 650
175. Zahradník Vladimír CZE058210 C Autokemp Dolina Ludvíkov 6 6 6 2 300
211. Koláček Radek CZE051286 B Autokemp Dolina Ludvíkov 2 2 2 1 800
281. Drtil Karel CZE000840 B Autokemp Dolina Ludvíkov 2 2 2 1 300
342. Drtil Petr CZE002985 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 1 1 950
515. Šťastný Martin CZE056200 C Autokemp Dolina Ludvíkov 1 1 1 350
206. Švec Jaroslav CZE035508 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 3 3 3 1 850
440. Kuběna Lubomír CZE035506 B Baník Kobylá nad Vidnávkou 2 2 2 600
81. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 7 7 8 3 850
167. Banýr Josef CZE002267 B Bašta Team Přerov 4 4 4 2 400
275. Vyoral Jiří CZE021444 B Bašta Team Přerov 3 3 3 1 350
452. Hollý Jan CZE022435 B Bašta Team Přerov 1 1 1 550
576. Koudelka Lubomír CZE036893 B Bašta Team Přerov 1 1 1 250
158. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 1 1 2 2 2 450
298. Zřídkaveselý Radek CZE051965 C BB Brno 1 1 2 2 1 250
327. Holeček Jiří CZE048515 C BB Brno 1 1 2 2 1 050
211. Šturma Rostislav CZE001823 B Big Crash Velká Kraš 2 2 2 1 800
256. Šopinec Marek CZE039786 B Big Crash Velká Kraš 4 4 4 1 500
281. Janošťák Jaroslav ml. CZE047609 B Big Crash Velká Kraš 2 2 2 1 300
414. Janošťák Jaroslav CZE062971 B Big Crash Velká Kraš 2 2 2 700
249. Dočkal Jiří CZE016314 C Biskupice 3 3 3 1 550
430. Kelnar Lukáš CZE022799 C Blatec 1 1 1 650
249. Matula Libor CZE060639 Bochoř 3 3 3 1 550
576. Suchánek Jiří CZE060243 Bolelouc 1 1 1 250
281. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice 1 1 1 1 300
331. Bureš Miroslav CZE050775 Brno 2 2 2 1 000
440. Hoško Michal CZE062399 Brno 2 2 2 600
317. Provaz Josef CZE062548 Bruntál 2 2 2 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 14:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 14:36:01