Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/626)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 626 | Turnajů: 113

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 2 7 9 16 12 750
2. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 2 7 9 10 11 150
3. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 2 6 8 8 11 100
4. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 2 7 9 28 10 850
5. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 2 7 9 32 10 550
6. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 2 7 9 19 9 650
7. Klimša Roman CZE000862 A Žabaři Olomouc 2 7 9 14 9 150
8. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly 2 7 9 17 8 650
9. Naniáš Patrik CZE062299 B Hanácká trefa Prostějov 2 7 9 24 8 450
9. Fiala Matěj CZE060241 B Křižáci Bolelouc 2 7 9 19 8 450
11. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 5 7 7 7 950
12. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 2 7 9 20 7 850
13. Bajer Jaromír CZE028888 A Žabaři Olomouc 2 7 9 17 7 650
14. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 2 7 9 13 7 550
14. Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo 2 7 9 14 7 550
16. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 2 7 9 23 7 450
19. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 2 7 9 15 7 350
21. Černošek Ondřej CZE042550 A Hamerské kladivo 2 6 8 8 7 300
22. Novák Jan CZE031915 B Hanácká trefa Prostějov 2 7 9 22 7 250
23. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 2 7 9 15 7 150
23. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 2 7 9 13 7 150
23. Řehák Tomáš 2003 CZE063822 A Panteři Hranice 2 7 9 12 7 150
26. Benda Lukáš CZE043587 B Dobří Bobři B Olomouc 2 7 9 12 6 950
28. Fiala Michal CZE062260 A Sherwood Mariánské Údolí 2 7 9 14 6 850
29. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice 2 7 9 9 6 750
32. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina 2 2 4 4 6 300
34. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 2 3 5 5 6 050
35. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc 2 7 9 16 5 950
35. Walter Michal CZE033098 Troubky 2 7 9 17 5 950
42. Telíšek Michal CZE000968 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 7 9 22 5 550
45. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 2 7 9 19 5 250
47. Vidmuch Dušan CZE037400 A Darts La Putica Prostějov 2 7 9 11 5 150
48. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 7 9 30 5 050
50. Bačík Martin CZE062321 A Pomatenci Hranice 2 6 8 8 4 900
54. Vavřík Ondřej CZE040930 A Pomatenci Hranice 2 4 6 6 4 800
58. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 2 6 8 8 4 600
61. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 7 9 17 4 550
66. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice 2 2 4 4 4 400
73. Ráža Josef CZE031975 B Rebel Olomouc 2 7 9 14 4 050
83. Julinek Radek CZE016318 A Hanácká trefa Prostějov 2 4 6 6 3 800
90. Táborský Ivo CZE061832 D Klikaři Litovel 2 7 9 9 3 650
95. Vysloužil Radim CZE039762 A Pomatenci Hranice 2 6 8 8 3 600
16. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 1 7 8 20 7 450
16. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 1 7 8 8 7 450
26. Paděra Pavel CZE018870 A Hamerské kladivo 1 7 8 10 6 950
29. Štaffa Miroslav CZE063348 D Klikaři Litovel 1 7 8 14 6 750
35. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 1 3 4 4 5 950
39. Vémola Jiří CZE000819 A Hamerské kladivo 1 6 7 7 5 700
45. Klásek David CZE058619 B Hamerské kladivo 1 7 8 10 5 250
49. Kulhánek Jiří CZE048928 Ostrava 1 7 8 10 4 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 13:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 13:56:45