Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/521)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 521 | Turnajů: 89

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 1 5 6 6 8 950
2. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 1 7 8 13 8 650
3. Paděra Pavel CZE018870 A Hamerské kladivo 1 7 8 10 8 450
3. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 1 7 8 16 8 450
3. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 1 7 8 23 8 450
6. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 1 7 8 13 8 150
7. Krejzlík Dalibor CZE022182 B Tygři Olomouc 1 7 8 9 7 950
8. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 7 7 10 7 650
9. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 1 7 8 11 7 550
10. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk 1 7 8 11 7 450
11. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 7 8 9 7 250
12. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 1 7 8 9 7 150
12. Schejbal Martin CZE052815 B Pizzerie Olis Olomouc 7 7 10 7 150
14. Zapletal Milan CZE004517 A Jedlička Prostějov 1 7 8 12 6 950
15. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 7 7 8 6 650
15. Černošek Ondřej CZE042550 B Sport Bar Atláč Přerov 1 7 8 17 6 650
17. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 1 7 8 8 6 450
17. Bačík Radek CZE062042 B Pomatenci Hranice 1 7 8 9 6 450
17. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 7 7 15 6 450
20. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Drahotuše 1 7 8 10 6 350
20. Satora David CZE018533 B Olomoučtí orli 1 7 8 12 6 350
22. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 1 6 7 7 6 300
23. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 4 5 5 6 100
24. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 7 8 13 6 050
25. Klimša Roman CZE000862 A Žabaři Olomouc 7 7 11 5 950
25. Hladký František 1970 CZE051252 B Dravci Supíkovice 1 7 8 9 5 950
27. Grégr Jiří CZE042658 B Sherwood Mariánské Údolí 1 7 8 10 5 750
28. Huličný Milan CZE003984 B DC Miagi Mohelnice 7 7 7 5 650
28. Vlček Jiří CZE045884 B Sport Bar Atláč Přerov 7 7 12 5 650
30. Rédr Martin CZE060392 B Hugo Přerov 1 7 8 10 5 550
30. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 C Raci od Zlatého potoka Řídeč 7 7 8 5 550
30. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 7 8 10 5 550
33. Pavelek Michal CZE030278 A Žabaři Olomouc 1 4 5 5 5 500
34. Ulík Josef CZE060337 B Mladí a neklidní Česká Ves 1 7 8 8 5 350
35. Nerušil Tomáš CZE049315 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 7 7 8 5 250
36. Sýkora Bohumil CZE002640 A Tygři Šternberk 6 6 6 5 200
37. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 1 7 8 9 5 150
37. Hamerník Zdeněk CZE062475 C Sokol Nový Svět Olomouc 7 7 8 5 150
37. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 1 7 8 8 5 150
37. Vaculík Patrik CZE059137 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 7 8 9 5 150
41. Vavřík Ondřej CZE040930 B Pomatenci Hranice 1 7 8 9 5 050
42. Suchánec Libor CZE003747 B Rudyho Sportbar Mikulovice 1 5 6 6 4 950
43. Anton Jakub CZE057034 D Klikaři Litovel 7 7 14 4 850
43. Lukáč Kamil 1969 CZE005944 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 5 6 6 4 850
43. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 7 7 9 4 850
46. Polidor Lukáš CZE049975 B DC Miagi Mohelnice 7 7 9 4 750
47. Mlčoch Jiří CZE023661 A Jedlička Prostějov 7 7 10 4 650
47. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly 1 5 6 6 4 650
47. Příhoda Ladislav CZE061559 B Sniper Nová Červená Voda 1 7 8 9 4 650
50. Vémola Jiří CZE000819 B Hamerské kladivo 1 5 6 6 4 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:51

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:51:46