Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/436)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 436 | Turnajů: 49

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov 1 5 6 8 8 050
2. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 1 5 6 8 7 550
3. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 1 5 6 22 7 050
4. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 1 5 6 20 6 750
5. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 1 5 6 12 6 350
6. Špunda Michal CZE046073 A Kupec Tážaly 1 5 6 11 5 550
7. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 1 3 4 4 5 450
7. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov 5 5 7 5 450
7. Naniáš Patrik CZE062299 B Hanácká trefa Prostějov 1 5 6 12 5 450
10. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 1 5 6 10 5 350
10. Vémola Jiří CZE000819 A Hamerské kladivo 1 5 6 6 5 350
12. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 3 4 4 5 250
12. Fiala Matěj CZE060241 B Křižáci Bolelouc 1 5 6 11 5 250
14. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 1 5 6 16 5 150
14. Klimša Roman CZE000862 A Žabaři Olomouc 1 5 6 9 5 150
16. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 1 5 6 14 5 050
16. Štaffa Miroslav CZE063348 D Klikaři Litovel 1 5 6 9 5 050
18. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 5 5 7 4 850
19. Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo 1 5 6 7 4 750
19. Bajer Jaromír CZE028888 A Žabaři Olomouc 1 5 6 10 4 750
21. Benda Lukáš CZE043587 B Dobří Bobři B Olomouc 1 5 6 7 4 650
22. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 1 5 6 9 4 350
22. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 5 6 9 4 350
24. Černošek Ondřej CZE042550 A Hamerské kladivo 1 4 5 5 4 200
25. Klásek David CZE058619 B Hamerské kladivo 1 5 6 6 4 150
25. Moučka Jiří CZE024348 A Hamerské kladivo 5 5 8 4 150
25. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 1 5 6 8 4 150
28. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 1 2 3 3 4 100
28. Paděra Pavel CZE018870 A Hamerské kladivo 1 4 5 5 4 100
30. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 5 5 5 3 950
30. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 1 3 4 4 3 950
30. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc 1 5 6 9 3 950
33. Jaroš Tomáš CZE039438 B Sport Bar Atláč Přerov 5 5 8 3 750
34. Vydržel Michal CZE062296 D Klikaři Litovel 1 5 6 9 3 650
34. Novák Jan CZE031915 B Hanácká trefa Prostějov 1 5 6 11 3 650
34. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina 1 1 2 2 3 650
34. Fiala Michal CZE062260 A Sherwood Mariánské Údolí 1 5 6 8 3 650
38. Habermann Pavel CZE004909 A Žabaři Olomouc 5 5 10 3 550
38. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 5 6 22 3 550
40. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 5 5 6 3 450
41. Krejčíř Aleš CZE021804 B Hanácká trefa Prostějov 1 5 6 6 3 350
42. Walter Michal CZE033098 Troubky 1 5 6 10 3 250
42. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 5 5 9 3 250
42. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 1 5 6 11 3 250
45. Sadílek Jakub CZE038416 A Darts La Putica Prostějov 1 5 6 6 3 150
45. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 5 5 7 3 150
45. Zelenka Jan CZE056201 D Devils Darts Řideč 5 5 7 3 150
45. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice 1 3 4 4 3 150
49. Telíšek Michal CZE000968 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 5 6 10 3 050
49. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 3 4 4 3 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.1.2020 18:36:07