Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/607)
  Náhled Tisk Nahoru
2012 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 607 | Turnajů: 479

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice 52 52 52 7 380
2. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov 47 47 47 6 550
3. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 43 43 43 6 410
4. Vymlátil Robert CZE037711 A U Anděla Prostějov 42 42 42 5 500
5. Štěpaník Libor CZE041062 B Arnošt Hranice 52 52 52 4 720
6. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 35 35 35 4 650
7. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 44 44 44 4 620
8. Mrnka Petr CZE018393 Nezamyslice 34 34 34 4 100
9. Klímek Radim CZE030990 Morkovice 29 29 29 3 950
10. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 46 46 46 3 940
11. Epstein Jindřich CZE031333 A Renegades Olomouc 32 32 32 3 880
12. Hynčica Petr CZE000080 A Panteři Drahotuše 20 20 20 3 640
13. Pospíšil Martin CZE026771 B Ivanovice na Hané 21 21 21 3 210
14. Martina Robert CZE019490 B Čelčice 39 39 39 3 170
15. Pavlinský Zdeněk CZE000898 C Sport Bar Slovan Šternberk 37 37 37 3 090
16. Lukáč Kamil 1969 CZE005944 B TJ Zlaté Hory MJTJ 23 23 23 3 030
17. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 60 60 60 3 020
18. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Panteři Drahotuše 24 24 24 2 960
19. Přikryl Miroslav 1988 CZE000689 C Tygři Šternberk 26 26 26 2 940
19. Horák Stanislav 1990 CZE041498 Ivaň 22 22 22 2 940
21. Sýkora Bohumil CZE002640 A Tygři Šternberk 23 23 23 2 850
22. Lujka Martin CZE035648 Morkovice 22 22 22 2 800
23. Bartsch Vladimír CZE041004 A Arnošt Hranice 27 27 27 2 790
24. Marinov Jiří CZE006908 Zdounky 26 26 26 2 780
25. Semmler Jan CZE041882 A ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 32 32 32 2 740
25. Kovář Jiří CZE040016 Zlín 24 24 24 2 740
27. Kuchař Radim CZE041007 C Hranice 34 34 34 2 720
28. Tupý Radovan CZE004105 Kroměříž 40 40 40 2 700
29. Šrom Petr CZE000605 B Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 21 21 21 2 670
30. Poljanský Albín CZE001939 B Eso Uhelná 20 20 20 2 660
30. Koudelka Lukáš CZE038084 A Renegades Olomouc 40 40 40 2 660
32. Šmudla Roman CZE001041 B Hamerské kladivo 23 23 23 2 590
33. Krejčí Tomáš CZE003046 A Renegades Olomouc 24 24 24 2 580
34. Beníček Jakub CZE024566 B Kohouti Těšetice 24 24 24 2 560
35. Kutňák Petr CZE039437 Kroměříž 28 28 28 2 540
36. Sogel Jakub CZE028662 Olomouc 21 21 21 2 510
37. Kainer Radek CZE006734 Hulín 24 24 24 2 500
37. Zapletal Milan CZE004517 A Jedlička Prostějov 22 22 22 2 500
39. Pazdera Hynek CZE018981 B Sport Bar Atláč Přerov 21 21 21 2 490
39. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 19 19 19 2 490
41. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 24 24 24 2 480
42. Magyar Štěpán 1950 CZE029840 B Tygři Olomouc 22 22 22 2 420
43. Dvořák Petr CZE003261 B Sokol Plumlov 33 33 33 2 370
44. Kuzikowský Richard CZE002563 C Olomouc 26 26 26 2 340
44. Helis Petr CZE006585 B Twister Kroměříž 24 24 24 2 340
46. Strašil Vítek CZE030039 A Machine Šumperk 24 24 24 2 300
47. Ferenc Michal CZE003264 Chropyně 21 21 21 2 290
48. Králík Jaroslav CZE020303 Počenice 18 18 18 2 280
48. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 22 22 22 2 280
50. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 13 13 13 2 270
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.7.2019 04:19:39