Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 55 | Turnajů: 99

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 2 20 22 27 8 500
2. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 17 18 18 5 750
3. Kyselá Zdena ml. CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 11 13 13 5 350
4. Albrechtová Lucie CZE065770 Šumperk 10 10 10 4 000
4. Keclíková Marie CZE041009 Hranice 12 12 12 4 000
6. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 9 9 9 3 050
7. Čechová Ariana CZE028848 Morkovice 6 6 6 2 500
8. Krylová Markéta CZE062295 Litovel 1 6 7 7 2 400
9. Šejnohová Ivona CZE023536 Hamry 7 7 7 2 150
10. Walterová Hanna CZE035737 6 6 6 2 100
11. Bánovcová Pavlína CZE063823 Krnov 3 3 3 2 050
12. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 4 4 4 1 900
13. Kvapilová Markéta CZE056300 Prostějov 4 4 4 1 800
14. Kudláčová Šárka CZE056832 D Aston Punat Olomouc 5 5 5 1 450
15. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 3 3 3 1 350
15. Steinhauserová Natálie CZE066683 Krnov 3 3 3 1 350
15. Hlochivá Eva CZE066824 Olomouc 1 1 2 2 1 350
18. Soukupová Nikol CZE062701 D Buldok Unčovice 1 2 3 3 1 300
18. Laníková Hana CZE064819 D Pitbull Senice na Hané 4 4 4 1 300
20. Nacházelová Gábina CZE060848 Krnov 3 3 3 1 250
21. Lörincová Hana CZE066966 Přerov 4 4 4 1 200
22. Šimkovičová Jana CZE066713 Krnov 3 3 3 1 150
22. Vavříková Hana CZE066823 Hamry 1 1 2 2 1 150
22. Marinová Nikola CZE065577 Zdounky 167 3 3 3 1 150
25. Lavriv Lesia CZE032968 D Chicago 30 1 1 1 1 100
26. Gráflová Michaela CZE041564 Hrabůvka 3 3 3 1 050
27. Třísková Tereza CZE037098 Úsov 3 3 3 950
28. Slavíčková Gabriela CZE066484 Litovel 1 1 2 2 850
28. Vysloužilová Natálie CZE063110 1 1 1 850
28. Janovská Kristýna CZE066708 Krnov 3 3 3 850
31. Lužíková Markéta CZE029033 Ludslavice 2 2 2 800
31. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 2 2 2 800
33. Králíková Šárka CZE049825 Počenice 3 3 3 750
33. Plášková Anna CZE037049 Nová Červená voda 3 3 3 750
33. Teichmanová Eva CZE056051 Olomouc 1 1 2 2 750
36. Stratilová Alena CZE047610 Jarohněvice 2 2 2 700
36. Schartelová Jana CZE061970 D Buldok Unčovice 2 2 2 700
38. Vybíralová Irena CZE066777 Šumperk 2 2 2 600
38. Foukalová Martina CZE063273 Olomouc 2 2 2 600
38. Mikulová Denisa CZE067351 Šumperk 2 2 2 600
41. Oborná Lenka CZE066492 Olomouc 1 1 1 500
41. Ungermannová Charlotte CZE062986 Vidnava 2 2 2 500
43. Peřinová Jana CZE032176 Olomouc 1 1 1 450
44. Hradilová Romana CZE060240 Bolelouc 1 1 1 350
44. Nátrová Jitka CZE062968 D Pitbull Senice na Hané 1 1 1 350
44. Skaličanová Krystína CZE044734 D ŠK Vyškov B 1 1 1 350
44. Kulhánková Renáta CZE050777 Ostrava 1 1 1 350
48. Krejsová Kateřina CZE066717 Velká Kraš 1 1 1 250
48. Valíčková Gabriela CZE040864 Šumperk 1 1 1 250
48. Doležalová Hana CZE030119 Hranice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 12:18:06