Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-30/30)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - ženy kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 30 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 1 22 23 26 13 500
2. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 3 22 25 26 12 400
3. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 2 22 24 29 11 700
4. Dorazilová Jitka CZE053572 B Sport Bar Atláč Přerov 2 19 21 21 10 750
5. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov 3 22 25 28 10 000
6. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo 2 12 14 14 9 900
7. Malaníková Slavomíra CZE020013 B Dravci Supíkovice 1 22 23 23 9 000
8. Rosíková Alena CZE031703 B Horny Darts Lipník 2 12 14 14 8 900
9. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 22 22 30 8 700
10. Knápková Ludmila CZE046922 B Autokemp Dolina Ludvíkov 22 22 23 8 400
11. Cuřínová Kristýna CZE060291 B Rudyho Sportbar Mikulovice 19 19 19 7 650
12. Pastyříková Renata CZE002454 B Modrý Jelen Vidnava 1 13 14 14 7 150
13. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov 21 21 21 7 050
14. Domaniková Lenka CZE034107 B DC Miagi Mohelnice 16 16 16 6 700
15. Kocmanová Lucie CZE037710 B Sokol Plumlov 1 11 12 12 6 350
16. Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023 B Pardáli Olomouc 14 14 14 5 900
17. Božíková Helena CZE062054 B Zetko Prostějov 11 11 11 4 550
18. Lounová Jana CZE045262 B Čelčice 12 12 12 3 400
19. Grygarová Vendula CZE057732 B Gerlich Fulnek 1 6 7 7 3 100
20. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 4 5 5 2 000
21. Tiralová Lenka CZE038904 B Syslíci Velká Kraš 2 2 2 600
21. Šejnohová Ivona CZE023536 B Hamry 2 2 2 600
23. Nováková Petra CZE005218 B Sniper Nová Červená Voda 2 2 2 500
24. Hnátková Veronika CZE061531 B Pizzerie Olis Olomouc 1 1 1 450
24. Šedivá Veronika CZE047146 B Prostějov 1 1 1 450
24. Němcová Helena CZE047616 B Gerlich Fulnek 1 1 1 450
27. Staňková Markéta CZE044192 B Sokol Plumlov 1 1 1 350
27. Bayerová Jana CZE002253 B Outsiders Vsetín 1 1 1 350
29. Hrabalíková Martina CZE055419 B Nealko Černá Voda 1 1 1 250
29. Randová Anna CZE015340 B Čučkaři Přerov 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 23:52:58