Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/316)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 316 | Turnajů: 418

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 3 25 28 45 22 950
2. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 25 25 29 21 450
3. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 3 25 28 45 20 450
4. Štaffa Miroslav CZE063348 D Klikaři Litovel 2 25 27 30 18 250
5. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 2 25 27 31 17 350
6. Walter Michal CZE033098 Sport Bar Atláč Přerov 2 25 27 36 15 950
7. Nakládal Milan CZE005971 Tvorovice 25 25 25 15 050
8. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 25 25 43 14 850
9. Dvořák Tomáš CZE066837 Kaspec Libina 1 21 22 22 13 850
10. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 3 25 28 33 13 450
11. Dokoupil Aleš CZE001481 Olomouc 22 22 22 13 400
12. Moudrý Aleš CZE035828 Dobromilice 25 25 28 12 950
13. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 3 25 28 36 12 250
14. Marinov Michal CZE000046 Zdounky 14 14 14 12 000
15. Šembera Pavel CZE054681 D Devils Darts Řideč 25 25 27 11 150
16. Kvapil Daniel CZE066869 Šumperk 25 25 29 11 050
17. Viktorin Josef CZE065727 Šumperk 1 16 17 17 10 500
18. Holiš Radek CZE036928 Lipník nad Bečvou 25 25 26 10 150
19. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 25 25 37 10 050
20. Kainer Radek CZE006734 Hulín 14 14 14 10 000
21. Novohradský Jaroslav CZE059869 The Rats Šumperk 19 19 19 9 850
22. Duda Ladislav CZE064864 D Pitbull Senice na Hané 16 16 16 9 500
23. Mazánek David CZE065982 The Rats Šumperk 18 18 18 9 200
24. Brunclík Jakub CZE060972 D ŠK Vyškov B 1 17 18 18 9 150
25. Kučera Patrik CZE064044 Kroměříž 20 20 20 9 100
26. Marinov David CZE042499 Kroměříž 12 12 12 8 700
27. Gronych Miroslav CZE000064 Šumperk 9 9 9 8 650
28. Fröml Rostislav CZE067430 Uničov 15 15 15 8 550
29. Němec Radek CZE040010 Hulín 13 13 13 8 350
30. Kučírek Ladislav CZE060535 Dřínov 12 12 12 8 200
31. Kulhánek Jiří CZE048928 Ostrava 1 14 15 15 8 100
32. Krestýn Roman CZE067003 The Rats Šumperk 21 21 21 7 650
33. Kůrka Jiří CZE019350 Prostějov 4 18 18 18 7 400
34. Homola Radek CZE051349 Šternberk 1 14 15 15 7 300
35. Tomiga Stanislav CZE063861 Klenovice na Hané 15 15 15 7 150
36. Pazdera Milan CZE034923 Lipník nad Bečvou 23 23 23 7 050
37. Duda Michal CZE051885 Lvi od Samsona Šternberk 1 16 17 17 6 900
38. Hamerník Radek CZE063046 Litovel 1 20 21 21 6 800
39. Foltýn Antonín CZE059136 Jarohněvice 16 16 16 6 300
40. Ondráček Tomáš CZE063360 Imotep Ivanovice na Hané 16 16 16 6 200
40. Trilč Patrik CZE066862 Šumperk 16 16 16 6 200
42. Čumpelík Marek CZE066092 Prostějov 19 19 19 6 150
42. Steiniger Ondřej ml. CZE060289 Zetko Prostějov 13 13 13 6 150
44. Dostál Jiří CZE036968 Lipník nad Bečvou 17 17 17 6 050
45. Poslt Miroslav CZE059917 Rokytnice 18 18 18 5 900
46. Krňavek Ondřej CZE055640 Šternberk 14 14 14 5 800
47. Doležel Jan CZE062185 D Happy Hippos Hradec Králové 12 12 12 5 700
48. Sovadina František CZE065292 Černá křídla Kostelec 15 15 15 5 550
49. Šabršula Josef CZE064430 Loučná nad Desnou 1 10 11 11 5 500
50. Pavelka Aleš CZE066838 The Rats Šumperk 13 13 13 5 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.9.2020 23:00:10