Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/157)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 157 | Turnajů: 71

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 7 8 10 5 550
2. Vaculík Patrik CZE059137 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 7 8 9 5 150
3. Hladinec Jiří CZE029406 D Klikaři Litovel 7 7 9 4 850
3. Anton Jakub CZE057034 D Klikaři Litovel 7 7 14 4 850
5. Zahradník Vladimír CZE058210 D Devils Darts Řideč 1 7 8 13 4 550
6. Steiner Petr CZE059870 Uničov 1 7 8 13 4 350
6. Šembera Pavel CZE054681 D Devils Darts Řideč 7 7 12 4 350
8. Haník Kamil CZE050500 Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 7 7 12 4 150
9. Švarc Roman CZE002158 Mikulovice 1 4 5 5 3 800
10. Vydržel Michal CZE062296 D Klikaři Litovel 7 7 9 3 750
11. Procházka Michal CZE027320 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 7 8 15 3 550
12. Štefka Michal CZE061620 D Devils Darts Řideč 7 7 8 3 450
13. Šembera David CZE054680 D Devils Darts Řideč 1 6 7 7 3 400
14. Všianský Miroslav CZE039443 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 7 7 9 3 050
15. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 7 7 8 2 850
16. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 7 7 11 2 750
16. Duda Michal CZE051885 Šternberk 7 7 9 2 750
18. Kůrka Jiří CZE019350 Prostějov 4 7 7 10 2 650
18. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 1 3 4 4 2 650
20. Ondrejka Jakub CZE029560 Olomouc 1 3 4 4 2 550
21. Pavlík Jan CZE033390 Bruntál 1 1 2 2 2 450
21. Novohradský Jaroslav CZE059869 Šumperk 5 5 5 2 450
23. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 4 4 4 2 400
24. Němec Radek CZE040010 Hulín 3 3 3 2 350
25. Ungermann Lubomír CZE001673 Vidnava 1 1 2 3 3 2 300
25. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 1 6 7 7 2 300
27. Poslt Miroslav CZE059917 Rokytnice 7 7 8 2 150
28. Bílek Marián CZE062826 Řídeč 5 5 5 2 050
28. Hinze Petr CZE061609 D Sport Bar Slovan Šternberk 5 5 5 2 050
30. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 4 4 4 2 000
30. Trnčák Zdeněk CZE005591 Troubky 6 6 6 2 000
32. Křiva Marek CZE059958 Dolní Benešov 1 3 4 4 1 950
32. Táborský Ivo CZE061832 D Klikaři Litovel 5 5 5 1 950
34. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 4 4 4 1 800
35. Fiala Michal CZE062260 D Sherwood Mariánské Údolí 1 3 4 4 1 750
35. Hájek Marek CZE062068 D Klikaři Litovel 5 5 5 1 750
37. Naniáš Patrik CZE062299 Prostějov 4 4 4 1 700
38. Mlčúch Luboš CZE060840 Zátor - Loučky 4 4 4 1 600
39. Šťastný Jindřich CZE026248 Prostějov 5 5 5 1 550
39. Yeghiazaryan Vachik CZE058208 Rýmařov 1 1 2 2 1 550
41. Šťastný Martin CZE056200 D Devils Darts Řideč 3 3 3 1 450
41. Kostorek Jan CZE051677 D Polena z Krbu Olomouc 3 3 3 1 450
43. Homola Radek CZE051349 Šternberk 3 3 3 1 350
43. Vajdík Tomáš CZE023247 Bruntál 1 1 2 2 1 350
45. Šanovský Patrik CZE028563 Žárovice 4 4 4 1 300
45. Kainer Radek CZE006734 Hulín 2 2 2 1 300
45. Brunclík Jakub CZE060972 Brno 2 2 2 1 300
48. Indra Ivo CZE060437 Brno 4 4 4 1 200
48. Urbášek Miloš CZE063115 Řídeč 4 4 4 1 200
50. Ondrejka Tomáš CZE028062 Olomouc 1 1 1 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:56:45