Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 81 | Turnajů: 33

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 1 5 6 17 5 150
2. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc 1 5 6 8 3 850
3. Telíšek Michal CZE000968 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 5 6 9 3 050
4. Březík Jan CZE059919 C Sport Bar Atláč Přerov 5 5 14 2 750
4. Holík Vladimír CZE062976 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 5 5 10 2 750
6. Löhndorf Petr CZE059827 C Polena z Krbu Olomouc 5 5 5 2 650
7. Václavek Miroslav CZE044095 C Lvi od Samsona Šternberk 5 5 5 2 550
8. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 1 1 2 2 2 450
9. Švec Pavel CZE055989 C Lvi od Samsona Šternberk 5 5 5 2 350
10. Kostorek Jan CZE051677 C Polena z Krbu Olomouc 5 5 6 2 250
10. Olšanský Milan CZE021881 C Horny Darts Lipník 5 5 7 2 250
12. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 4 4 4 1 900
13. Pátík Petr CZE052184 C RedWolf Olomouc 3 3 3 1 750
14. Mück Petr CZE058666 C Křižáci Bolelouc 4 4 4 1 600
15. Janota Petr CZE051832 C Horny Darts Lipník 4 4 4 1 500
16. Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník 1 3 4 4 1 450
17. Chlanda Lubomír CZE059284 C Rebels Dolany 3 3 3 1 250
17. Zřídkaveselý Radek CZE051965 C BB Brno 1 1 2 2 1 250
17. Komenda Jan CZE046827 C Křižáci Bolelouc 3 3 3 1 250
17. Sedláček Jaromír CZE000129 C Kavalíři Štěpánov 3 3 3 1 250
21. Hračov Karel CZE030280 C Tygři Šternberk 1 1 1 1 150
21. Chlanda Lukáš CZE058749 C Rebels Dolany 3 3 3 1 150
21. Zlámal Petr CZE041933 C Rebels Dolany 3 3 3 1 150
21. Habáň Vít CZE061460 C Rebels Dolany 3 3 3 1 150
25. Holeček Jiří CZE048515 C BB Brno 1 1 2 2 1 050
26. Srnec Jan CZE029561 C Zvonaři Olomouc 2 2 2 1 000
26. Šťastný Martin CZE056200 C Autokemp Dolina Ludvíkov 2 2 2 1 000
28. Prokeš Miloš CZE059401 C Rebels Dolany 3 3 3 950
28. Zahradník Vladimír CZE058210 C Autokemp Dolina Ludvíkov 3 3 3 950
28. Dokoupil Josef CZE034175 C Polena z Krbu Olomouc 3 3 3 950
28. Kamarád Jan CZE044970 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 1 2 2 950
32. Hlačík Pavel CZE038586 C Polena z Krbu Olomouc 2 2 2 900
32. Přikryl Miroslav CZE000689 C Tygři Šternberk 2 2 2 900
34. Fiala Milan CZE051640 C Křižáci Bolelouc 1 1 1 850
34. Šlajs Václav CZE062603 C Rebels Dolany 3 3 3 850
36. Vacula František CZE000253 C Devils Darts Řideč 2 2 2 800
36. Bajgar Vojtěch CZE052158 C Polena z Krbu Olomouc 2 2 2 800
38. Hladík Jiří CZE050991 C Molly Darts Club 1 1 1 750
38. Dočkal Jiří CZE016314 C Biskupice 1 1 1 750
40. Kelnar Lukáš CZE022799 C Blatec 1 1 1 650
40. Kelnar Zdeněk CZE022800 C Hospoda U Kupce Tážaly 1 1 1 650
42. Hrdlička Jan CZE027466 C Tygři Olomouc 1 1 1 550
42. Šnobl Petr CZE039720 C Pitbull Senice na Hané 1 1 1 550
42. Otava Jiří CZE049067 C Dobří Bobři B Olomouc 1 1 1 550
42. Nátr Lubomír CZE041421 C Pitbull Senice na Hané 1 1 1 550
42. Bartošek Kamil CZE027469 C Tygři Olomouc 1 1 1 550
42. Motáň Stanislav CZE059031 C Sport Bar Atláč Přerov 1 1 1 550
48. Macek Lukáš CZE062184 C Draci Olomouc 1 1 1 500
49. Mikulenka Michal CZE059847 C Restaurace Kolonie Žilina 1 1 1 450
49. Hloch Milan CZE049011 C Křižáci Bolelouc 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 16:08:51