Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/127)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 127 | Turnajů: 233

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Telíšek Michal CZE000968 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 22 24 79 20 500
2. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 2 22 24 52 19 700
3. Olšanský Milan CZE021881 C Horny Darts Lipník 22 22 42 14 600
4. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc 2 22 24 33 12 700
5. Březík Jan CZE059919 C Sport Bar Atláč Přerov 1 22 23 78 11 900
6. Janota Petr CZE051832 C Horny Darts Lipník 22 22 39 11 800
6. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 22 22 23 11 800
8. Švec Pavel CZE055989 C Lvi od Samsona Šternberk 16 16 16 10 700
9. Mück Petr CZE058666 C Křižáci Bolelouc 22 22 23 9 400
10. Vacula František CZE000253 C Devils Darts Řideč 1 22 23 24 9 000
11. Eliáš Libor CZE040931 C Olomoučtí vlci 9 9 9 6 650
11. Petráš Michal CZE005998 C Sport Bar Atláč Přerov 19 19 19 6 650
13. Fiala Milan CZE051640 C Křižáci Bolelouc 14 14 14 6 600
14. Srnec Jan CZE029561 C Zvonaři Olomouc 9 9 9 6 050
15. Kostorek Jan CZE051677 C Polena z Krbu Olomouc 13 13 13 5 970
16. Šrom Zdeněk CZE049070 C Dobří Bobři B Olomouc 17 17 17 5 950
17. Komenda Jan CZE046827 C Křižáci Bolelouc 15 15 15 5 850
18. Zahradník Vladimír CZE058210 C Autokemp Dolina Ludvíkov 16 16 16 5 500
18. Nátr Lubomír CZE041421 C Pitbull Senice na Hané 8 8 8 5 500
20. Holík Vladimír CZE062976 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 12 12 12 5 400
20. Hloch Milan CZE049011 C Křižáci Bolelouc 12 12 12 5 400
22. Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník 1 12 13 13 5 300
23. Václavek Miroslav CZE044095 C Lvi od Samsona Šternberk 10 10 10 5 100
24. Divila Milan CZE058089 C Vikingové Přerov 11 11 11 5 050
25. Löhndorf Petr CZE059827 C Polena z Krbu Olomouc 8 8 8 4 800
26. Hračov Karel CZE030280 C Tygři Šternberk 6 6 6 4 400
27. Kopeček Vladimír CZE060239 C Křižáci Bolelouc 8 8 8 4 100
28. Rauš Jiří CZE045864 C DC Miagi Mohelnice 11 11 11 4 050
29. Kaplan Miroslav CZE038006 C Zvonaři Olomouc 12 12 12 3 700
30. Řezníček Martin CZE041419 C Pitbull Senice na Hané 6 6 6 3 600
31. Beňo Jakub CZE063269 C Komáři Komárov 9 9 9 3 550
32. Pospíšil Martin CZE061770 C Kobra Hrabůvka 10 10 10 3 300
33. Kouřil Miroslav CZE002544 C Vlci Pohořany 7 7 7 3 150
33. Kohoutek Jiří CZE041327 C Dobří Bobři B Olomouc 9 9 9 3 150
35. Zdřálek Ladislav CZE062275 C Pitbull Senice na Hané 6 6 6 3 100
36. Beránek Martin CZE019779 C Zvonaři Olomouc 5 5 5 3 050
36. Dočkal Jiří CZE016314 C Biskupice 7 7 7 3 050
38. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 9 9 9 2 950
39. Motáň Stanislav CZE059031 C Sport Bar Atláč Přerov 8 8 8 2 800
40. Matal Petr CZE022296 C DC Miagi Mohelnice 9 9 9 2 750
41. Adámek Petr CZE050093 C Koloušci od Jelena Vidnava 3 3 3 2 650
42. Majer Tomáš CZE046005 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 6 6 6 2 500
43. Reniers Radim CZE046998 C BB Brno 1 1 2 2 2 450
43. Konopka Jan CZE064548 C Koloušci od Jelena Vidnava 3 3 3 2 450
43. Kelnar Zdeněk CZE022800 C Hospoda U Kupce Tážaly 5 5 5 2 450
46. Šabršula Martin CZE062213 C DC Fako Tuřany 6 6 6 2 300
47. Vachutka Marek CZE063270 C Komáři Komárov 7 7 7 2 250
47. Čikl Václav CZE022583 C Zvonaři Olomouc 5 5 5 2 250
47. Zlámal Petr CZE041933 C Rebels Dolany 1 3 4 4 2 250
50. Boula Miroslav CZE047258 C Křižáci Bolelouc 6 6 6 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.8.2020 05:09:52