Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/191)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 191 | Turnajů: 69

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 2 7 9 25 10 850
2. Naniáš Patrik CZE062299 B Hanácká trefa Prostějov 2 7 9 18 8 050
2. Fiala Matěj CZE060241 B Křižáci Bolelouc 2 7 9 16 8 050
4. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 2 7 9 12 6 950
5. Novák Jan CZE031915 B Hanácká trefa Prostějov 2 7 9 17 6 650
6. Benda Lukáš CZE043587 B Dobří Bobři B Olomouc 2 7 9 10 6 150
7. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 6 6 6 5 900
8. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 7 9 27 5 050
9. Jaroš Tomáš CZE039438 B Sport Bar Atláč Přerov 7 7 9 4 950
10. Soušek Petr CZE037031 B Pizzerie Olis Olomouc 1 7 8 11 4 750
11. Klásek David CZE058619 B Hamerské kladivo 1 6 7 7 4 500
12. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Zlaté Hory MJTJ 7 7 8 4 350
13. Ráža Josef CZE031975 B Rebel Olomouc 2 7 9 12 4 150
13. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 7 7 9 4 150
15. Hamerník Zdeněk CZE062475 B Pizzerie Olis Olomouc 7 7 8 4 050
16. Ulík Josef CZE060337 B U mě dobrý Česká Ves 6 6 6 4 000
17. Šmejkal Petr CZE018686 B Horny Darts Lipník 7 7 10 3 950
18. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 7 7 7 3 850
19. Formánek Martin CZE058662 B Darts club 2 V Vyškov 1 7 8 8 3 750
19. Navrátil Jiří CZE003832 B Hanácká trefa Prostějov 1 3 4 4 3 750
21. Rédr Martin CZE060392 B Hugo Přerov 5 5 5 3 450
22. Krejčíř Aleš CZE021804 B Hanácká trefa Prostějov 1 5 6 6 3 350
23. Holínek Bořivoj CZE057711 B Sherwood Mariánské Údolí 1 4 5 5 3 300
24. Bouchal Tomáš CZE063809 B Sport Bar Atláč Přerov 7 7 9 3 250
25. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 2 3 5 5 3 150
26. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 6 6 6 3 100
26. Šurkal Martin CZE060062 B Helios Olomouc 1 4 5 5 3 100
28. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 3 4 4 3 050
29. Vyhlídal Zbyněk CZE038994 B Pardáli Olomouc 1 4 5 5 3 000
29. Vysloužil Ladislav CZE054775 B Sokol Plumlov 6 6 6 3 000
31. Satora David CZE018533 B Olomoučtí orli 5 5 5 2 950
32. Patka Jiří CZE035695 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 3 3 3 2 850
32. Špaček Dalibor CZE046039 B U Anděla Prostějov 1 3 4 4 2 850
34. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 4 4 4 2 800
34. Kryl Jaroslav CZE033003 B Pizzerie Olis Olomouc 6 6 6 2 800
34. Baďura Radek CZE056018 B Olomoučtí orli 1 4 5 5 2 800
37. Hanzlík Antonín CZE055423 B Šipkaři Žulová 4 4 4 2 700
38. Polidor Lukáš CZE049975 B DC Miagi Mohelnice 5 5 5 2 550
38. Losík Ivo CZE025075 B Hanácká trefa Prostějov 1 3 4 4 2 550
38. Zatloukal Ondřej CZE035134 B U Anděla Prostějov 1 3 4 4 2 550
38. Beníček Jakub CZE024566 B Olomoučtí orli 1 3 4 4 2 550
42. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 6 6 6 2 500
43. Veselý Pavel CZE057565 B Dobří Bobři B Olomouc 1 4 5 5 2 400
43. Duba Marek CZE002209 B Helios Olomouc 1 2 3 3 2 400
45. Huličný Milan CZE003984 B DC Miagi Mohelnice 4 4 4 2 300
45. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 6 6 6 2 300
45. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 1 2 3 3 2 300
45. Švardala Pavel CZE049317 B Šipkaři Žulová 4 4 4 2 300
49. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 3 3 3 2 250
50. Detmer Krysztof CZE032081 B Buldok Unčovice 1 2 3 3 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 23:07:00