Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/189)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 189 | Turnajů: 79

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krejzlík Dalibor CZE022182 B Tygři Olomouc 1 7 8 9 7 950
2. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 1 7 8 11 7 550
3. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 7 8 9 7 250
4. Schejbal Martin CZE052815 B Pizzerie Olis Olomouc 7 7 10 7 150
5. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 7 7 8 6 650
5. Černošek Ondřej CZE042550 B Sport Bar Atláč Přerov 1 7 8 17 6 650
7. Bačík Radek CZE062042 B Pomatenci Hranice 1 7 8 9 6 450
7. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 1 7 8 8 6 450
9. Satora David CZE018533 B Olomoučtí orli 1 7 8 12 6 350
10. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 4 5 5 6 100
11. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 7 8 13 6 050
12. Hladký František 1970 CZE051252 B Dravci Supíkovice 1 7 8 9 5 950
13. Grégr Jiří CZE042658 B Sherwood Mariánské Údolí 1 7 8 10 5 750
14. Vlček Jiří CZE045884 B Sport Bar Atláč Přerov 7 7 12 5 650
14. Huličný Milan CZE003984 B DC Miagi Mohelnice 7 7 7 5 650
16. Rédr Martin CZE060392 B Hugo Přerov 1 7 8 10 5 550
17. Ulík Josef CZE060337 B Mladí a neklidní Česká Ves 1 7 8 8 5 350
18. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 1 7 8 9 5 150
19. Vavřík Ondřej CZE040930 B Pomatenci Hranice 1 7 8 9 5 050
20. Suchánec Libor CZE003747 B Rudyho Sportbar Mikulovice 1 5 6 6 4 950
21. Lukáč Kamil 1969 CZE005944 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 5 6 6 4 850
22. Polidor Lukáš CZE049975 B DC Miagi Mohelnice 7 7 9 4 750
23. Příhoda Ladislav CZE061559 B Sniper Nová Červená Voda 1 7 8 9 4 650
24. Vémola Jiří CZE000819 B Hamerské kladivo 1 5 6 6 4 550
25. Horák Jan CZE057029 B Čučkaři Přerov 6 6 6 4 500
25. Hladký František 1990 CZE058120 B Dravci Supíkovice 1 4 5 5 4 500
27. Paščinský Jiří CZE058985 B Dravci Supíkovice 1 3 4 4 4 450
28. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 7 8 15 4 350
29. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 6 7 7 4 300
30. Šoltys Zdenek CZE062628 B Mladí a neklidní Česká Ves 1 5 6 6 4 050
30. Zatloukal Ondřej CZE035134 B U Anděla Prostějov 7 7 10 4 050
30. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 7 7 9 4 050
33. Piskacis Ladislav CZE002118 B Modrý Jelen Vidnava 1 6 7 7 4 000
34. Šejnoha Robin CZE061551 B Hamerské kladivo 1 7 8 11 3 950
34. Obšil Roman CZE023652 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 7 8 8 3 950
36. Banýr Josef CZE002267 B Bašta Team Přerov 1 4 5 5 3 900
37. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 7 7 11 3 850
37. Koláček Radek CZE051286 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 3 4 4 3 850
39. Hanzlík Antonín CZE055423 B Šipkaři Žulová 1 5 6 6 3 750
39. Klásek David CZE058619 B Hamerské kladivo 1 7 8 8 3 750
39. Ráža Josef CZE031975 B Sport Bar Slovan Šternberk 1 7 8 12 3 750
42. Pastyřík Roman CZE002600 B Modrý Jelen Vidnava 1 5 6 6 3 650
42. Dočkal Jiří CZE016314 B Mexičani Biskupice 7 7 7 3 650
44. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 1 6 7 7 3 600
45. Strnka Tomáš CZE058123 B Dravci Supíkovice 1 6 7 7 3 400
46. Veselý Pavel CZE057565 B Šenkéři Bolelouc 7 7 10 3 350
47. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 3 4 4 3 250
47. Soušek Petr CZE037031 B Pizzerie Olis Olomouc 7 7 7 3 250
47. Vysloužil Radim CZE039762 B Pomatenci Hranice 1 7 8 9 3 250
50. Svoboda Jakub CZE034996 B Pizzerie Olis Olomouc 3 3 3 3 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:22:06