Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/606)
 NáhledTiskNahoru
2016 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 606 | Turnajů: 504

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Koláček Vladimír CZE000161AArnošt Hranice47474738 350
2.Satora David CZE018533BOlomoučtí orli45454535 950
3.Řehák Jiří CZE045277AArnošt Hranice46464631 300
4.Maties Mihai CZE037708ADarts La Putica Prostějov50505030 900
5.Lasovský Pavel CZE050332CŠK Vyškov B41414123 650
6.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov B45454521 950
7.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice30303021 900
8.Kučera Lukáš 1985CZE020258AArnošt Hranice33333321 350
9.Miler Michal CZE047173BO tečku Prostějov34343420 700
10.Smékal Roman CZE004471BRebel Olomouc52525220 500
11.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov23232319 550
12.Selucký Bohumil CZE019217Olomouc 50505019 200
13.Kučera Václav CZE005427BNo Fear Šternberk25252519 150
14.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc 28282818 800
15.Špaček Josef CZE033310Ivanovice na Hané38383818 600
16.Schwarz Václav CZE033298CHorny Darts Lipník31313118 250
17.Dostál Zbyšek CZE004546BNo Fear Šternberk28282818 100
18.Novák František CZE000466BPunat Olomouc21212118 050
18.Sobotková Eva CZE035591CKlikaři Litovel31313118 050
20.Fitz Daniel CZE001873Přerov 22222217 900
21.Sázel David CZE037020BKulturák Čehovice42424217 800
22.Novák Petr CZE006464Kroměříž 22222217 400
22.Popelka Marek CZE029651AŠilingrák Team Brno20202017 400
24.Nerušil Tomáš CZE049315BRaci od Zlatého potoka Řídeč23232317 350
25.Novický Tomáš CZE046694BKulturák Čehovice42424217 300
25.Kubíček Roman CZE047583Medlov26262617 300
27.Vysloužil Ladislav CZE035030BPunat Olomouc22222216 800
28.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice31313116 750
28.Hořín Marek 1973CZE032946APomatenci Hranice21212116 750
30.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc26262616 400
31.Zapletal Milan CZE004517AJedlička Prostějov20202016 300
32.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar17171716 250
33.Špaček Dalibor CZE046039BU Anděla Prostějov20202016 200
34.Hacura Pavel CZE046393BHanácká trefa Prostějov27272716 050
35.Lukáč Kamil CZE005944BMiserich Zlaté Hory25252515 850
36.Navrátil Lukáš CZE047885Troubky24242415 600
37.Kačala Marek CZE047584Medlov25252515 550
37.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald 29292915 550
39.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice19191915 450
40.Veselý Roman CZE018416AKupec Tážaly26262614 900
41.Patka Jiří CZE035695BRaci od Zlatého potoka Řídeč21212114 850
42.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka19191914 750
43.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany18181814 700
44.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice23232314 650
45.Heger Pavel CZE044991AKobra Hrabůvka22222214 600
46.Nekl Martin CZE052398Dolany25252514 550
47.Kristen Zdeněk 1959CZE019214BRaci od Zlatého potoka Řídeč22222214 500
47.Kopeček Jiří CZE043308CKobra Hrabůvka36363614 500
49.Patka Josef CZE001118CKomáři Komárov25252514 350
49.Kainer Radek CZE006734Hulín 23232314 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.1.2021 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.1.2021 19:15:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement