Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/151)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 151 | Turnajů: 464

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc630368730 700
2.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov630368329 300
3.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou6303613526 100
4.Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc630369022 200
5.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč526313120 500
6.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov630364120 300
7.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou5303510120 000
8.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov714212119 800
9.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou528333318 400
10.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice330333617 000
11.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov625313116 550
12.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč430344315 800
13.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov530353715 300
14.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo412161615 100
15.Sobotková Alena CZE068632CPohodáři Olomouc430344314 700
16.Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc130315914 200
17.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk130318614 100
18.Bílková Pavla CZE057738BProdarts club Lipník nad Bečvou30304612 700
19.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc123242412 450
20.Schwarzová Lucie CZE047809CProdarts club Lipník nad Bečvou229313111 650
21.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč230325711 400
22.Doudová Šárka CZE004251CSport Bar Atláč Přerov30304911 300
23.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané223252510 350
24.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club2525259 550
25.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc31417178 800
26.Kyselá Zdena CZE035162DGold Řídeč41620208 600
26.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš11617178 600
28.Capilová Lucie CZE034929Lipník nad Bečvou2525258 550
29.Malošíková Pavlína CZE057035Úsov11920207 850
30.Pastyříková Renáta CZE002454BSniper Nová Červená Voda1818187 300
31.Otevřelová Andrea CZE057727DPříšerky Šternberk1818187 200
32.Kalužíková Jitka CZE057714Šternberk1717176 450
33.Doubravová Kateřina CZE060317BNo Men Prostějov31215156 200
34.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička11213136 000
35.Zalabáková Veronika CZE070949CŠumperk21517175 950
36.Keclíková Marie CZE041009Hranice1717175 650
37.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín18995 600
37.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice1616165 600
39.Sedlaříková Jana CZE045417Hulín1414144 900
40.Kerplová Kateřina CZE068785Litovli1414144 800
41.Zobanová Adéla CZE071215CIce Tips Přerov1212124 600
42.Kopčilová Monika CZE049221Hulín1111114 450
43.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice9994 350
44.Štěpaníková Barbora CZE069330Lipník nad Bečvou1212124 000
45.Kristenová Klára CZE064716The Rats Šumperk11011113 900
46.Čechová Karolína CZE068634CByčiki Olomouc1313133 750
47.Dvořáková Hana CZE066966Přerov1910103 650
48.Schartelová Jana CZE061970Litovel9993 550
49.Svobodová Petra CZE071142Jesenik26883 400
50.Večeřová Táňa CZE070282DStaré Časy Olomouc1212123 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 02:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 02:30:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement