Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/937)
 NáhledTiskNahoru
BDC Olomoucký kraj (45)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 937 | Turnajů: 588

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tomík Marek CZE060482BHelios Olomouc69810410415 510
2.Dostál Jaromír CZE021065AKupec Tážaly681878712 660
3.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc688949412 480
4.Sobotková Eva CZE035591CPitbull Senice na Hané689959511 820
5.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice474787810 480
6.Březík Jan CZE059919CSport Bar Atláč Přerov193949410 170
7.Naniáš Patrik CZE062299AU Anděla Prostějov170717110 150
8.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice64652537 650
9.Anton Jakub CZE057034AKlikaři Litovel25254547 200
10.Šoltys Zdenek CZE062628BU mě dobrý Česká Ves24547477 160
11.Tůmová Petra CZE034926CPomatenci Hranice65258586 970
12.Bouchal Tomáš CZE063809BSport Bar Atláč Přerov25456566 930
13.Špunda Michal CZE046073AKupec Tážaly64450506 880
14.Waška Petr CZE063531BZetko Prostějov15152526 570
15.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov43640406 560
16.Krestýn Roman CZE067003DThe Rats Šumperk5252526 020
17.Vašina Martin CZE048700CŠK Vyškov4646465 830
18.Ševčík Martin CZE063276BImotep Ivanovice na Hané4545455 810
19.Vranková Julie CZE062101CHorny Darts Lipník64147475 770
20.Fitz Daniel CZE001873Přerov 3838385 760
21.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice4747475 750
22.Olšanský Milan CZE021881CHorny Darts Lipník4444445 710
23.Fiala Matěj CZE060241AKupec Tážaly23739395 640
23.Lietavec Pavel CZE004984DDevils Darts Řideč4848485 640
25.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice3636365 200
26.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice3737385 110
27.Novák Jan CZE031915BHanácká trefa Prostějov33437374 940
27.Špička Zdeněk CZE000017BRebel Olomouc3434344 940
29.Doubravová Tereza CZE060092BNo Men Prostějov44044444 910
30.Veselý Pavel CZE057565CDobří Bobři B Olomouc4242424 890
31.Rédr Martin CZE060392BPunat Olomouc43236364 750
32.Fröml Rostislav CZE067430Uničov23638384 740
33.Smékal Roman CZE004471BRebel Olomouc4444444 700
34.Hradil Michal CZE062187BRudyho Sportbar Mikulovice3636364 650
35.Richter Pavel CZE048987AŠilingrák Team Brno3333334 630
36.Paděra Pavel CZE018870AHamerské kladivo3030304 590
37.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice3131314 540
38.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk13132324 400
39.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc33639394 390
39.Lukáč Kamil CZE005944BMiserich Zlaté Hory23234354 390
41.Šmejkal Petr CZE018686CHorny Darts Lipník3737374 380
42.Doudová Šárka CZE004251BPřerov 4040404 370
43.Nakládal Milan CZE005971Tvorovice3232324 320
44.Králík Martin CZE053579BRebel Olomouc23436364 310
45.Klásek David CZE058619BHamerské kladivo3232324 290
46.Soušek Petr CZE037031BBarracudy Olomouc13132324 240
47.Dokoupil Aleš CZE001481AŽabaři Olomouc22931314 190
48.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk42630304 170
49.Petráš Michal CZE005998CSport Bar Atláč Přerov3838384 160
50.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice22628284 150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.10.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.10.2021 20:59:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement