Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/614)
 NáhledTiskNahoru
BDC Olomoucký kraj (37)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 614 | Turnajů: 158

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Dostál Jaromír CZE021065APohodáři Olomouc34750507 180
2.Telíšek Michal CZE000968ARebel Olomouc44347476 060
3.Špunda Michal CZE046073ARebel Olomouc43236365 180
4.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc43842424 810
5.Vybíral Ondřej CZE069100DThe Snakes Šumperk23133334 500
6.Mazánek David CZE065982BRebel Olomouc3131314 390
7.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc43438384 160
8.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc42428284 030
9.Krestýn Roman CZE067003CThe Rats Šumperk3232323 890
9.Tůmová Petra CZE034926CProdarts club Lipník nad Bečvou42731313 890
11.Lutonský Marek CZE059062DByčiki Olomouc2929293 470
12.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk22022223 220
13.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc32124243 210
13.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou42529293 210
15.Roháč Jan CZE066871BRebel Olomouc22022223 170
16.Březík Jan CZE059919CSport Bar Atláč Přerov3030303 120
17.Vybíralová Irena CZE066777DThe Snakes Šumperk22628283 110
18.Trilč Patrik CZE066862CDobří Bobři B Olomouc12223233 050
19.Fiala Matěj CZE060241ABistro Kožušany31720203 030
20.Vlha Tomáš CZE042746DDC Šumperk22123233 000
21.Člupný Petr CZE066956CThe Snakes Šumperk22123232 950
22.Jedlička Jan CZE071257Rebel Olomouc2626262 940
22.Stejskal Dušan CZE052016CProdarts club Lipník nad Bečvou42327272 940
24.Druga Martin CZE073119Sport Bar Atláč Přerov12021212 850
25.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice22123232 790
26.Vybíral Matěj CZE066944CThe Rats Šumperk21820202 730
27.Pokorný Radek CZE041625Bistro Kožušany1717172 600
28.Rédr Martin CZE060392BPunat Olomouc11920202 530
29.Vyvážil Petr CZE064669DBistro Kožušany21719192 350
29.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč22123232 350
31.Dokoupil Aleš 1973CZE001481AŽabaři Olomouc1818182 320
32.Doubravová Tereza CZE060092BNo Men Prostějov31720202 280
33.Olšanský Milan CZE021881CProdarts club Lipník nad Bečvou1717172 220
34.Šoltys Zdenek CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves1515152 160
34.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk1313132 160
36.Dostál Milan CZE059260BSport Bar Atláč Přerov1616162 130
37.Kyselá Zdena ml. CZE039512DGold Řídeč41418182 080
38.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou11718182 020
38.Bilaj Patrik CZE063799CThe Rats Šumperk1515152 020
40.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice1515151 960
41.Bouchal Tomáš CZE063809BSport Bar Atláč Přerov1515151 950
42.Černocký Jiří CZE062188BRudyho Sportbar Mikulovice1616161 940
43.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice1515151 910
44.Sobotková Alena CZE068632Pohodáři Olomouc41317171 870
44.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc2911111 870
44.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc41115151 870
47.Beutelová Lenka CZE019261Pohodáři Olomouc21315151 850
47.Jurásek Petr CZE071536DC Šumperk1616161 850
49.Kohoutek Vojtěch CZE072684Dobří Bobři B Olomouc31417171 840
50.Viktorin Josef 2000CZE065727AMachine Šumperk1616161 830
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.11.2022 02:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.11.2022 02:35:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement