Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/547)
  Náhled Tisk Nahoru
2011 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 547 | Turnajů: 396

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmudla Roman 1989 CZE001041 B Hamerské kladivo 61 61 61 6 930
2. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 48 48 48 6 080
3. Klímek Radim CZE030990 Morkovice 47 47 47 5 510
4. Vymlátil Robert CZE037711 A U Anděla Prostějov 54 54 54 4 980
5. Dvořák Petr 1979 CZE003261 B Sokol Plumlov 51 51 51 4 450
6. Martina Robert CZE019490 B Čelčice 45 45 45 4 430
7. Kuzikowský Richard CZE002563 C Olomouc 38 38 38 3 900
8. Kazlepka Radek CZE003027 B Hamerské kladivo 42 42 42 3 880
9. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 32 32 32 3 740
10. Trčka Miloslav CZE002685 B Kojetín I 25 25 25 3 490
11. Paděra Pavel CZE018870 A Hamerské kladivo 22 22 22 3 420
12. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice 24 24 24 3 200
13. Pazdera Hynek CZE018981 B Sport Bar Atláč Přerov 23 23 23 3 070
14. Pospíšil Martin CZE026771 B Imotep Ivanovice na Hané 22 22 22 3 060
15. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 19 19 19 3 010
16. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov 22 22 22 2 960
17. Šmíd Roman CZE021709 A Ivaň 20 20 20 2 940
18. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 21 21 21 2 910
19. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 32 32 32 2 900
20. Ferenc Michal CZE003264 Chropyně 23 23 23 2 890
21. Magyar Štěpán 1950 CZE029840 B Tygři Olomouc 24 24 24 2 860
22. Ondrejka Jakub CZE029560 Olomouc 21 21 21 2 710
23. Malošík Ladislav CZE024472 Medlov 20 20 20 2 640
24. Kocmanová Lucie CZE037710 B Sokol Plumlov 43 43 43 2 610
25. Dokoupil Aleš CZE001481 Olomouc 24 24 24 2 580
26. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Panteři Drahotuše 19 19 19 2 550
27. Banýr Josef CZE002267 B Bašta Team Přerov 30 30 30 2 540
28. Chrobok Radek CZE005861 B Grygov 20 20 20 2 520
29. Špička Zdeněk CZE000017 A Žabaři Olomouc 24 24 24 2 480
30. Hračov Karel CZE030280 C Tygři Šternberk 24 24 24 2 460
31. Medek Milan CZE003076 Ivanovice na Hané 29 29 29 2 450
32. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 30 30 30 2 440
33. Mrnka Petr CZE018393 Nezamyslice 21 21 21 2 410
34. Toufar Petr CZE000197 A Sokol Plumlov 15 15 15 2 390
35. Přidálek Lukáš CZE024535 A U Jiřiny Prostějov 27 27 27 2 370
36. Drásal Jaroslav CZE025627 A Machine Šumperk 22 22 22 2 360
36. Janků Jiří CZE022274 A Dobří bobři Olomouc 20 20 20 2 360
38. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 23 23 23 2 350
38. Brijar Petr CZE011853 Libina 23 23 23 2 350
40. Dostál Zbyšek CZE004546 B No Fear Šternberk 22 22 22 2 340
41. Pavlinský Zdeněk CZE000898 C Sport Bar Slovan Šternberk 28 28 28 2 300
41. Přibylík Milan CZE001534 A Zběsile a rychle Vyškov 24 24 24 2 300
41. Macháň Libor CZE037006 A ŠK Vyškov 28 28 28 2 300
44. Klimša Roman CZE000862 A Žabaři Olomouc 31 31 31 2 290
45. Zapletal Milan CZE004517 A Jedlička Prostějov 17 17 17 2 270
45. Hollý Jan CZE022435 B Bašta Team Přerov 23 23 23 2 270
47. Vémola Jiří CZE000819 B Hamerské kladivo 18 18 18 2 220
47. Dočkal Jiří CZE016314 B Mexičani Biskupice 20 20 20 2 220
49. Satora David CZE018533 B Olomoučtí orli 22 22 22 2 200
50. Přikryl Miroslav 1988 CZE000689 C Tygři Šternberk 21 21 21 2 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 13:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 13:54:46