Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/154)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 154 | Turnajů: 575

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice530356327 000
2.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc430346226 900
3.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice515202017 050
4.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš222242416 500
5.Steigerová Jana CZE028764Olomouc230323516 400
6.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 511161616 350
7.Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023BHelios Olomouc230323216 300
8.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc 428323215 900
9.Musilová Šárka CZE047865Olomouc330333415 700
10.Klimšová Libuše CZE026241Olomouc430344714 900
11.Čechová Ariana CZE028848Morkovice30303914 500
11.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc330334914 500
13.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou30303213 700
14.Slováčková Zdenka CZE030992Morkovice30304113 600
15.Doudová Šárka CZE004251CSport Bar Atláč Přerov430344613 100
16.Rážová Zuzana CZE050312Šternberk430344812 900
17.Králíková Šárka CZE049825Počenice30303812 800
18.Schwarzová Kateřina CZE046004Moravská Třebová317202012 750
19.Hasalíková Alena CZE030493Olomouc30303012 500
20.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov324272712 400
21.Kopčilová Monika CZE049221Hulín30303312 300
22.Pastyříková Renáta CZE002454BSniper Nová Červená Voda23232311 550
23.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov128292911 100
24.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo39121211 050
25.Turoňová Michaela CZE036341ASharks Olomouc312151510 700
26.Křenková Blanka CZE045310Hranice30303110 100
27.Svozilová Zdeňka CZE046770Olomouc12526268 850
28.Lužíková Markéta CZE029033Ludslavice2929298 750
29.Straková Nikola CZE052404Hrubčice2727278 650
30.Němcová Helena CZE047616Fulnek11920208 250
31.Ošťádalová Pavlína CZE046893Čehovice2626268 200
32.Knápková Ludmila CZE046922Ludvíkov2121217 650
33.Dudíková Nikol CZE050318Uničov2424247 500
34.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč21012126 800
35.Škorpilová Zuzana CZE050538Janoslavice2020206 700
36.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou1313136 450
37.Havlíčková Kateřina CZE047144Olomouc2121216 350
38.Navrátilová Miroslava CZE021064CByčiki Olomouc1717176 250
39.Žouželková Iveta CZE020186CBlack Bulls Olomouc11516166 150
40.Hapalová Nikola CZE045130Hranice1515156 050
41.Otrubová Eva CZE029649Luleč1010106 000
42.Keclíková Marie CZE041009Hranice1919195 650
43.Kroupová Irena CZE046726Bílá Voda4610105 600
44.Hladká Lucie CZE042570Prostějov1515155 550
45.Kavková Michaela CZE000779Olomouc2810105 400
46.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno33665 250
47.Purová Žaneta CZE050349Čehovice1414145 200
48.Chvístková Kateřina CZE017680AMusic Club Lapač15664 950
49.Smrčková Hana CZE050311Bělkovice-Lašťany11415154 900
49.Vojtková Blanka CZE000027Želešice22444 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.5.2024 07:19:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement