Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/710)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 710 | Turnajů: 695

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice530354939 000
2.Dostál Jaromír CZE021065APohodáři Olomouc4303412434 200
3.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc526313133 900
4.Vaníček David CZE034816CDevils Olomouc330336631 400
5.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice430344730 200
6.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice230324830 100
7.Helis Petr CZE006585Kroměříž 530354030 000
8.Zapletal Milan CZE004517Jedlička Prostějov330335829 400
8.Vaca Jaromír CZE031632Červená lhota330336629 400
10.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc330339329 200
11.Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín 530358728 300
12.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov330334528 100
13.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc530357527 900
14.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany530356326 900
15.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice430344926 500
16.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc530353825 800
17.Klímek Radim CZE030990Morkovice30304325 600
18.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice230325325 500
18.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice130317225 500
20.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov330333324 900
21.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald 330334524 800
22.Zvára Roman CZE020624AThe Rats Šumperk130313824 400
23.Opletal Petr CZE000202AŠilingrák Team Brno29292924 350
24.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek317202023 950
25.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ227292923 350
26.Kainer Radek CZE006734Hulín 30303222 900
27.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk130313722 700
28.Magyar Štěpán 1950CZE029840Olomouc230324322 300
29.Vlček Jiří 1959CZE045884ASport Bar Atláč Přerov30303820 800
30.Dokoupil Aleš 1973CZE001481AŽabaři Olomouc130313820 400
31.Kolář Petr CZE012749AHospoda U Kupce Tážaly321242419 950
32.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov428323219 400
32.Adamec Radek CZE035440Gerlich Fulnek130313119 400
32.Navrátil Lukáš CZE047885Troubky30304219 400
32.Škoda Pavel CZE038348BSherwood Hlubočky230325119 400
36.Králík Jaroslav 1965CZE020303Počenice 30303819 100
37.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka326292918 800
38.Hradil Petr CZE028494AJedlička Prostějov228303018 600
39.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc120212118 300
40.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc130313118 200
41.Ráža Josef CZE031975BŠternberk530355918 100
42.Miler Michal CZE047173O tečku Prostějov30303417 900
43.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice30303117 700
44.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka21212117 450
45.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov24242417 200
45.Smékal Roman CZE004471BRebel Olomouc330335217 200
47.Fitz Daniel CZE001873Přerov 25252517 150
48.Dvořák Petr 1979CZE003261ADarts Prostějov330334517 100
49.Kuchta Karel CZE047086Olomouc130316717 000
50.Veselský Ladislav CZE031157Olomouc330334116 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 23.3.2023 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 23.3.2023 16:26:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement