Ligová skupina
UŠO > Olomoucký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Dobří bobři Olomouc 16 13 1 0 0 2 0 189 : 100 424 : 267 41
2. Jedlička Prostějov 16 12 0 0 2 2 0 171 : 119 403 : 310 38
3. Machine Šumperk 17 10 1 0 0 6 0 163 : 144 387 : 352 32
4. Arnošt Hranice 16 10 0 0 1 5 0 156 : 133 375 : 334 31
5. Hamerské kladivo 16 9 1 0 1 5 0 167 : 123 387 : 316 30
6. Kupec Tážaly 16 8 1 0 0 7 0 153 : 136 377 : 343 26
7. Darts La Putica Prostějov 16 8 0 0 0 8 0 139 : 149 348 : 365 24
8. Sharks Olomouc 16 7 0 0 1 8 0 139 : 150 340 : 372 22
9. Pomatenci Hranice 16 5 1 0 0 10 0 128 : 161 323 : 388 17
10. Miagi Mohelnice 17 4 2 0 0 11 0 134 : 174 341 : 414 16
11. Panteři Hranice 17 3 0 0 1 13 0 110 : 197 309 : 455 10
12. Žabaři Olomouc 17 2 0 0 1 14 0 122 : 185 330 : 428 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Mička Tomáš Darts La Putica Prostějov 98,7 87,93 64 58 51 76,98 139 107
2. Holub Juraj Dobří bobři Olomouc 98,3 81,82 64 55 45 77,42 124 96
3. Markovský Daniel Machine Šumperk 93,8 81,82 68 66 54 73,58 159 117
4. Kučera Lukáš Arnošt Hranice 84,2 80,00 64 60 48 68,71 147 101
5. Vémola Jiří Hamerské kladivo 78,8 71,19 64 59 42 64,19 148 95
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
28.2.2020 18:00 16. Dobří bobři Olomouc 13 : 5 Miagi Mohelnice
Janků Jiří 28 : 14 Hanich Vladimír
28.2.2020 18:00 16. Žabaři Olomouc 8 : 10 Jedlička Prostějov
Klimša Roman 22 : 25 Malíšek Jiří
28.2.2020 18:00 16. Darts La Putica Prostějov 13 : 5 Panteři Hranice
Vidmuch Dušan 29 : 18 Řehák Tomáš
28.2.2020 18:00 16. Pomatenci Hranice 6 : 12 Machine Šumperk
Bačík Radek 17 : 28 Markovský Daniel
6.3.2020 18:00 17. Darts La Putica Prostějov 8 : 10 Pomatenci Hranice
Vidmuch Dušan 20 : 25 Bačík Radek
6.3.2020 18:00 17. Kupec Tážaly 4 : 14 Dobří bobři Olomouc
Špunda Michal 14 : 31 Janků Jiří
6.3.2020 18:00 17. Panteři Hranice 8 : 10 Miagi Mohelnice
Kuchšová Lucie 22 : 21 Hanich Vladimír
6.3.2020 18:00 17. Arnošt Hranice 11 : 7 Sharks Olomouc
Kučera Lukáš 26 : 20 Novotný Martin
6.3.2020 18:00 17. Jedlička Prostějov 11 : 7 Hamerské kladivo
Julinek Radek 28 : 20 Kazlepka Radek
6.3.2020 18:00 17. Machine Šumperk 11 : 7 Žabaři Olomouc
Markovský Daniel 25 : 18 Klimša Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
20.3.2020 18:00 18. Miagi Mohelnice Darts La Putica Prostějov
20.3.2020 18:00 18. Panteři Hranice Kupec Tážaly
20.3.2020 18:00 18. Dobří bobři Olomouc Arnošt Hranice
20.3.2020 18:00 18. Sharks Olomouc Jedlička Prostějov
20.3.2020 18:00 18. Hamerské kladivo Machine Šumperk
20.3.2020 18:00 18. Žabaři Olomouc Pomatenci Hranice
27.3.2020 18:00 19. Machine Šumperk Sharks Olomouc
27.3.2020 18:00 19. Jedlička Prostějov Dobří bobři Olomouc
27.3.2020 18:00 19. Arnošt Hranice Panteři Hranice
27.3.2020 18:00 19. Kupec Tážaly Miagi Mohelnice
27.3.2020 18:00 19. Pomatenci Hranice Hamerské kladivo
27.3.2020 18:00 19. Žabaři Olomouc Darts La Putica Prostějov
3.4.2020 18:00 20. Darts La Putica Prostějov Kupec Tážaly
3.4.2020 18:00 20. Miagi Mohelnice Arnošt Hranice
3.4.2020 18:00 20. Panteři Hranice Jedlička Prostějov
3.4.2020 18:00 20. Dobří bobři Olomouc Machine Šumperk
3.4.2020 18:00 20. Sharks Olomouc Pomatenci Hranice
3.4.2020 18:00 20. Hamerské kladivo Žabaři Olomouc
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 19:51:10