Ligová skupina
UŠO > Olomoucký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Kaspec Libina 22 22 0 0 0 0 0 313 : 83 672 : 259 66
2. Dobří bobři Olomouc 22 18 0 0 1 3 0 262 : 135 580 : 372 55
3. Jedlička Prostějov 22 11 2 0 2 7 0 212 : 188 511 : 480 39
4. Darts La Putica Prostějov 22 11 2 0 1 8 0 199 : 200 482 : 481 38
5. Machine Šumperk 22 10 3 0 0 9 0 179 : 220 445 : 516 36
6. Panteři Hranice 22 9 3 0 2 8 0 224 : 177 521 : 438 35
7. Miagi Mohelnice 22 10 2 0 1 9 0 193 : 206 465 : 489 35
8. Arnošťáci Hranice A 22 9 1 0 3 9 0 201 : 199 489 : 487 32
9. Renegades Olomouc 22 9 1 0 3 9 0 199 : 201 487 : 484 32
10. Žabaři Olomouc 22 7 0 0 1 14 0 183 : 214 453 : 501 22
11. Sharks Olomouc 22 1 0 0 0 21 0 126 : 270 345 : 600 3
12. U Jiřiny Prostějov 22 1 0 0 0 20 1 99 : 297 299 : 642 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Hrtoň Kamil Kaspec Libina 99,9 83,33 88 78 65 75,98 179 136
2. Kašpar Jakub Kaspec Libina 98,8 80,00 88 65 52 73,68 152 112
3. Holub Juraj Dobří bobři Olomouc 96,9 83,13 88 83 69 73,74 198 146
4. Mička Tomáš Darts La Putica Prostějov 94,0 84,62 88 78 66 74,33 187 139
5. Haleňák Marek Kaspec Libina 92,1 78,46 88 65 51 72,00 150 108
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
12.4.2019 18:00 21. Machine Šumperk 6 : 12 Miagi Mohelnice
Kopp Radek 17 : 26 Gruss Radovan
12.4.2019 18:00 21. Jedlička Prostějov 11 : 7 Žabaři Olomouc
Malíšek Jiří 24 : 20 Dostál Jaromír
12.4.2019 18:00 21. Arnošťáci Hranice A 10 : 9 Darts La Putica Prostějov
Ondruch Martin 22 : 24 Vidmuch Dušan
12.4.2019 18:00 21. Dobří bobři Olomouc 5 : 13 Kaspec Libina
Janků Jiří 14 : 30 Válek Dalimil
12.4.2019 18:00 21. Panteři Hranice 13 : 5 Sharks Olomouc
Kuchšová Lucie 27 : 14 Novotný Martin
12.4.2019 18:00 21. U Jiřiny Prostějov 5 : 13 Renegades Olomouc
Vysloužil Josef 16 : 27 Krejčí Tomáš
Čt 18.4.2019 18:00 22. Žabaři Olomouc 5 : 13 Dobří bobři Olomouc
Klimša Roman 11 : 29 Janků Jiří
19.4.2019 18:00 22. Darts La Putica Prostějov 14 : 4 U Jiřiny Prostějov
Vidmuch Dušan 31 : 10 Vysloužil Josef
19.4.2019 18:00 22. Renegades Olomouc 10 : 9 Jedlička Prostějov
Veselý Roman 25 : 25 Malíšek Jiří
19.4.2019 18:00 22. Miagi Mohelnice 10 : 8 Arnošťáci Hranice A
Hanich Vladimír 24 : 24 Ondruch Martin
19.4.2019 18:00 22. Machine Šumperk 12 : 6 Sharks Olomouc
Kopp Radek 27 : 18 Novotný Martin
19.4.2019 18:00 22. Kaspec Libina 14 : 4 Panteři Hranice
Hrtoň Kamil 31 : 11 Kuchšová Lucie
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.8.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.8.2019 18:14:33