Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-16/16)
 NáhledTiskNahoru
Klubový open MSK - dvojice

4.3.2023| Ostrava - Miapr| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Schneider Petr| Dvojic: 16| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
9.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
Schneider Petr CZE006860ADC Esa Ostrava
7.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
13.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
Perutková Radka CZE064748CDC Esa Ostrava
13.Lukasík Tomáš CZE035928CDC Simpsons family Ostrava
Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
9.Herda Tomáš CZE056177CKozel Klimkovice
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
7.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
Protivánek Pavel CZE064341Olomouc
5.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava
Niesner Lukáš CZE064414CDC Esa Ostrava
13.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
9.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
Střalková Vendula CZE070694BBabráci z Ostravy
9.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
1.Pisarčík Jaromír CZE048628BRytíři Ostrava
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
2.Pokluda David CZE048550BHrozný střelci Frýdek-Místek
Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic
13.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Saltykov Michal CZE021439CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
4.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
3.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
5.Schrom René CZE000881AŘízci z Výškovic
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 11:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 12:26:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement