Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství MSK finále muži

30.11.2022| Ostrava - Rubín| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 42| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
2.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
3.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
4.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
5.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
5.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
7.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
7.Šimáček Marek CZE061276ABo.Co Fifejdy
9.Blecha Radek CZE064689DWDK Ostrava
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
9.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
9.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
13.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
13.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
13.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
13.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
17.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
17.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
17.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
17.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
17.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
17.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
17.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
17.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
25.Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
25.Herda Tomáš CZE056177CKozel Klimkovice
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
25.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
25.Ozdinec Jiří CZE001640BRubín Red Stones Ostrava
25.Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová
25.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
25.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
33.Čelovský Jan CZE024285BRytíři Ostrava
33.Gehry Miroslav CZE064194BPat.rick Poruba
33.Gryc Filip CZE067139DRubín Red Stones Ostrava
33.Krulíček Kamil CZE024224DRubín Red Stones Ostrava
33.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
33.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
33.Pospiech Marek CZE051694DHero Ostrava
33.Saltykov Michal CZE021439CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
33.Trnka Václav CZE065668ADC Brooklyn Havířov
33.Varga Jakub CZE068386CCross team Frýdek-Místek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:35:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement