Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-32/32)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

22.10.2022| Orlová - Perex| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Markovič Peter| Hráčů: 32| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
25.Wenglarzy Radek CZE006283Lutyně
7.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
17.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná
2.Mihalkanin Josef CZE008011BDC Střelci Orlová
25.Raszyk Jiří CZE023663CLos Muertos Karviná
1.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
13.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
13.Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová
9.Zimný Martin CZE054900BDC Boconi Návsi
9.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
5.Trnka Václav CZE065668ADC Brooklyn Havířov
3.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
5.Jendrulek Jan CZE067852BXPneu Orlová
7.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
4.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
13.Dydowicz Petr CZE069098Orlova
17.Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová
17.Musil Radim CZE069580BDC Málka Orlová
25.Hanzel Miroslav CZE069675BŠipkaři Od Dejva Orlová
17.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
13.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová
25.Bergr Alexander CZE071342BDC Střelci Orlová
25.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová
9.Makula Dalibor CZE071423CŠipkaři Od Dejva Orlová
17.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová
25.Fiedorová Michaela CZE073022BDC Střelci Orlová
25.Livansky Jiří CZE073154Karviná
17.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
17.Kučma Tomáš CZE074003CLos Muertos Karviná
25.Bieniek Petr CZE074026Vratimov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 08:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 09:20:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement