Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

15.10.2022| Ostrava - Miapr| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Schneider Petr| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Záhorčík Zdeněk CZE073699Ostrava Michálkovice
17.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
9.Pavliska Vladimír CZE069442CŘízci z Výškovic
9.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
4.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
25.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
3.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
13.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
13.Blecha Radek CZE064689DWDK Ostrava
17.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
5.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
13.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
25.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
25.Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
17.Pavlíček Jiří CZE058437CŘízci z Výškovic
17.Gonsiorová Kamila CZE051547CDarts Bohumín
17.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
25.Vandlíček Petr CZE049948CZoltan team Ostrava
1.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
25.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
25.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
25.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
7.Kamrád Jan CZE036727BDC Simpsons family Ostrava
9.Vránová Martina CZE029272BPat.rick Poruba
7.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
9.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
5.Mihula Daniel CZE011060CŘízci z Výškovic
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
13.Hebda Martin CZE005345CZoltan team Ostrava
17.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 06:10:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement