Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

15.10.2022| Ostrava - Miapr| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Schneider Petr| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Záhorčík Zdeněk CZE073699Ostrava Michálkovice
9.Vránová Martina CZE029272BPat.rick Poruba
25.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
9.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
25.Vandlíček Petr CZE049948CZoltan team Ostrava
25.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
17.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
17.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
9.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
9.Pavliska Vladimír CZE069442CŘízci z Výškovic
17.Pavlíček Jiří CZE058437CŘízci z Výškovic
13.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
5.Mihula Daniel CZE011060CŘízci z Výškovic
25.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
17.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
13.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
25.Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
3.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
5.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
7.Kamrád Jan CZE036727BDC Simpsons family Ostrava
25.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
13.Hebda Martin CZE005345CZoltan team Ostrava
7.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
17.Gonsiorová Kamila CZE051547CDarts Bohumín
4.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
25.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
17.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
1.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
13.Blecha Radek CZE064689DWDK Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 07:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 08:02:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement