Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

15.10.2022| Ostrava - Miapr| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Schneider Petr| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
13.Blecha Radek CZE064689DWDK Ostrava
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
1.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
25.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
4.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
17.Gonsiorová Kamila CZE051547CDarts Bohumín
7.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
13.Hebda Martin CZE005345CZoltan team Ostrava
25.Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
7.Kamrád Jan CZE036727BDC Simpsons family Ostrava
5.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
3.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
25.Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
13.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
17.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
25.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
5.Mihula Daniel CZE011060CŘízci z Výškovic
13.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
17.Pavlíček Jiří CZE058437CŘízci z Výškovic
9.Pavliska Vladimír CZE069442CŘízci z Výškovic
9.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
17.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
17.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
25.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
25.Vandlíček Petr CZE049948CZoltan team Ostrava
9.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
25.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
9.Vránová Martina CZE029272BPat.rick Poruba
17.Záhorčík Zdeněk CZE073699Ostrava Michálkovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 13:46:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement