Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

15.10.2022| Ostrava - Miapr| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Schneider Petr| Hráčů: 31| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
3.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
4.Gehry Jan CZE068755BDC PreDARTors Ostrava
5.Kielbas Josef CZE064185CDC Simpsons family Ostrava
5.Mihula Daniel CZE011060CŘízci z Výškovic
7.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
7.Kamrád Jan CZE036727BDC Simpsons family Ostrava
9.Pavliska Vladimír CZE069442CKLD Ostrava
9.Plonka Jan CZE069317DDC Esa Ostrava
9.Veselý Roman CZE022338BDarts Bohumín
9.Vránová Martina CZE029272BPat.rick Poruba
13.Blecha Radek CZE064689DWDK Ostrava
13.Hebda Martin CZE005345CZoltan team Ostrava
13.Levák Jindřich CZE063856CŠipkaři Meteor Vratimov
13.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
17.Dobrocký Jiří CZE000582BDarts Bohumín
17.Gonsiorová Kamila CZE051547CDarts Bohumín
17.Leváková Andrea CZE070342DSponzoři Ostrava
17.Pavlíček Jiří CZE058437CŘízci z Výškovic
17.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
17.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
17.Záhorčík Zdeněk CZE073699Ostrava Michálkovice
25.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
25.Hipíková Adéla CZE068403DDC Esa Ostrava
25.Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
25.Magula Marian CZE038878BDarts Bohumín
25.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
25.Vandlíček Petr CZE049948DZoltan team Ostrava
25.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 25.9.2023 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 25.9.2023 19:01:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement