Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Open oblasti MSK - muži

8.10.2022| ostrava - Sport bar Miapr| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vontor Miroslav| Hráčů: 44| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic
2.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
3.Trnka Václav CZE065668ADC Brooklyn Havířov
4.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
5.Grygar Lukáš CZE043971BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
5.Tomáš Marcel CZE031350ATazman Jr. Ostrava
7.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
7.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
9.Gehry Jan CZE068755BDC PreDARTors Ostrava
9.Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
9.Schrom René CZE000881AŘízci z Výškovic
13.Čelovský Jan CZE024285CRytíři Ostrava
13.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
13.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
13.Plonka Jan CZE069317DŠipkaři Blikač Hrabůvka
17.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
17.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
17.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
17.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava
17.Kostka Marek CZE055523BBo.Co Fifejdy
17.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
17.Pawlita Ondřej CZE054678CDC Profin Orlová
17.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná
25.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
25.Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
25.Hanzel Miroslav CZE069675DC Profin Orlová
25.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
25.Saltykov Michal CZE021439CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
25.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
25.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
25.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
33.Bergr Alexander CZE071342BXPneu Orlová
33.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
33.Fiala Patrik CZE061211BBo.Co Fifejdy
33.Kielbas Josef CZE064185CDC Simpsons family Ostrava
33.Levák Jindřich CZE063856CRytíři Ostrava
33.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
33.Lores Juan CZE070473CKLD Ostrava
33.Pavliska Vladimír CZE069442CKLD Ostrava
33.Pleva Lukáš CZE043823CRytíři Ostrava
33.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
33.Šarina Petr CZE011410CDC Profin Orlová
33.Šmíd Pavel CZE056797AŘízci z Výškovic
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 2.6.2023 02:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 2.6.2023 02:53:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement