Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

6.8.2022| Karviná - Majáček| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Stadtherr Martin| Hráčů: 41| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Podgórny Mieczyslav WRD071429CSlezští rytíři Karviná
25.Podgorna Arletta WRD069473BSlezští rytíři Karviná
25.Fiedorová Michaela CZE073022BDC Střelci Orlová
17.Mazurová Eliška CZE072338XPneu Orlová
13.Žylka Jaroslav CZE071942CMajáček Karviná
13.Macurák Tomáš CZE071769CSlezští rytíři Karviná
33.Bergr Alexander CZE071342BDC Střelci Orlová
25.Ulík Tomáš CZE070753CElefant Karviná
25.Ullrichová Jana CZE070270XPneu Orlová
33.Durčák Petr CZE070025CXPneu Orlová
17.Meisner Pavel CZE069674CDC Profin Orlová
9.Kluďák Daniel CZE069577CSlezští rytíři Karviná
17.Valchoň Juraj CZE069245CMajáček Karviná
7.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
4.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
7.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
13.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
17.Bušfy Luboš CZE062927CBull.íci Český Těšín
9.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
25.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
1.Micherda Szymon CZE062144BMajáček Karviná
33.Ligus Martin CZE061507BXPneu Orlová
17.Maj René CZE061048CMajáček Karviná
25.Timčák Petr CZE061046CMajáček Karviná
17.Bušfyová Blanka CZE060257CBull.íci Český Těšín
17.Bakoš Tomáš CZE058219Majáček Karviná
33.Mrózek Antonín CZE054679Karviná
17.Pawlita Ondřej CZE054678CDC Profin Orlová
33.Mokrý Lukáš CZE054620BSlezští rytíři Karviná
33.Kanalošová Anna CZE054258COtečkáři Dětmarovice
5.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
2.Podbiol Mariusz CZE049178BMajáček Karviná
25.Donát David CZE048597CLos Muertos Karviná
33.Feichtinger Petr CZE044126Slezští rytíři Karviná
9.Němeček Dalibor CZE032480COtečkáři Dětmarovice
9.Schimke Robert CZE031558BDC Málka Orlová
33.Korbel Stanislav CZE022935COtečkáři Dětmarovice
3.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
13.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
33.Franková Hana CZE006208CElefant Karviná
5.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 9.12.2023 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 9.12.2023 19:22:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement