Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-41/41)
 NáhledTiskNahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

6.8.2022| Karviná - Majáček| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Stadtherr Martin| Hráčů: 41| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Bakoš Tomáš CZE058219CMajáček Karviná
17.Bušfy Luboš CZE062927CBull.íci Český Těšín
17.Bušfyová Blanka CZE060257CBull.íci Český Těšín
25.Donát David CZE048597CLos Muertos Karviná
33.Franková Hana CZE006208CElefant Karviná
33.Kanalošová Anna CZE054258COtečkáři Dětmarovice
9.Kluďák Daniel CZE069577CSlezští rytíři Karviná
33.Korbel Stanislav CZE022935COtečkáři Dětmarovice
13.Macurák Tomáš CZE071769CSlezští rytíři Karviná
17.Maj René CZE061048CMajáček Karviná
17.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová
9.Němeček Dalibor CZE032480COtečkáři Dětmarovice
25.Podgórny Mieczyslav WRD071429CSlezští rytíři Karviná
25.Timčák Petr CZE061046CMajáček Karviná
25.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová
17.Valchoň Juraj CZE069245CMajáček Karviná
33.Bergr Alexander CZE071342BDC Střelci Orlová
13.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
33.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Feichtinger Petr CZE044126BSlezští rytíři Karviná
25.Fiedorová Michaela CZE073022BDC Střelci Orlová
9.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
13.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
5.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
7.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
17.Meisner Pavel CZE069674BDC Profin Orlová
1.Micherda Szymon CZE062144BMajáček Karviná
33.Mokrý Lukáš CZE054620BSlezští rytíři Karviná
3.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
4.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
17.Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová
2.Podbiol Mariusz CZE049178BMajáček Karviná
25.Podgorna Arletta WRD069473BSlezští rytíři Karviná
9.Schimke Robert CZE031558BDC Málka Orlová
7.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
25.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
25.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
13.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
5.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
33.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
33.Mrózek Antonín CZE054679Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 08:26:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement