Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Open oblasti MSK - muži

28.5.2022| Ostrava - Rubín| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 31| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
2.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
3.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
4.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová
5.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
5.Ozdinec Jiří CZE001640BRubín Red Stones Ostrava
7.Bocviňok Bohumil CZE000362CHrozný střelci Frýdek-Místek
7.Čeliga Viktor CZE056635ABabráci z Ostravy
9.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
9.Koudela Marek CZE003648CMichelindart Havířov
9.Staněk David CZE056110CMichelindart Havířov
9.Zezulák Tomáš CZE052123Ostrava
13.Dulava Petr CZE059544CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
13.Gryc Filip CZE067139DRubín Red Stones Ostrava
13.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová
13.Mihula Daniel CZE011060DŘízci z Výškovic
17.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
17.Fiala Patrik CZE061211BBo.Co Fifejdy
17.Kostka Marek CZE055523CPanthers Poruba
17.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
17.Pleva Lukáš CZE043823BRytíři Ostrava
17.Staněk Karel CZE035822BBlechy Petřkovice
17.Staněk Pavel CZE035826BBlechy Petřkovice
17.Vašíček Milan CZE064337DBlechy Petřkovice
25.Čeliga Lukáš CZE056633CBabráci z Ostravy
25.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava
25.Martášek Libor CZE009459CBlechy Petřkovice
25.Ohnheiser Matěj CZE072146Ostrava
25.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
25.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
25.Zezulák Roman CZE008513Moravská Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 17:28:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement