Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK muži

19.2.2022| Ostrava - Miapr| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 58| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
3.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
4.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
5.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
5.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
7.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
7.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
9.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
9.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
9.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
13.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
13.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
13.Suszka Daniel CZE062621AAligators Návsí
13.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
17.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Halfar Oldřich CZE049613Kobeřice
17.Holek Kamil CZE000407BMistři Ostrava
17.Kučera Petr CZE019888AŘízci z Výškovic
17.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
17.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
17.Ščotka Jaroslav CZE015510ALudgeřovice D.C.
25.Farhat Mohamed Fakher CZE067116AMaxville Moravská Třebová
25.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
25.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
25.Pavliska Vladimír CZE069442CŘízci z Výškovic
25.Pistovčák Kristián CZE045248BDC Jelen Kyjovice
25.Prokeš David CZE013573Ostrava-Poruba
25.Šmíd Pavel CZE056797ADC Esa Ostrava
25.Zlatuška Antonín CZE069444CŘízci z Výškovic
33.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
33.Gehry Miroslav CZE064194BPat.rick Poruba
33.Gura Miroslav CZE035656BDC Brooklyn Havířov
33.Kedžuch Rudolf CZE070413Výškovice
33.Kosňovský Michal CZE058389ABo.Co Fifejdy
33.Krayzel Lubomír CZE064278DDC Jelen Kyjovice
33.Kreuziger Jan CZE040756ABo.Co Fifejdy
33.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
33.Mihula Daniel CZE011060CŘízci z Výškovic
33.Miko Patrik CZE054832AAligators Návsí
33.Podbiol Mariusz CZE049178BMajáček Karviná
33.Sargánek Marián CZE071154Orlová
33.Sobotka Marek CZE035692BRytíři Ostrava
33.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
33.Šimáček Marek CZE061276ABo.Co Fifejdy
33.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
49.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
49.Boček Jiří CZE071141Kravaře
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 00:52:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement