Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK muži bez ČP

22.1.2022| Frýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 30| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
17.Veverka Martin CZE066667CDC Krakeni Frýdek-Místek
7.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
17.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
4.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
3.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Rumian Libor CZE038511AHrozný střelci Frýdek-Místek
25.Rohoň Róbert CZE050107AŠK Leví Poruba
5.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
25.Mikluš Martin CZE059853DPivnice Základna Ostrava-Zábřeh
13.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
9.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
1.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
5.Koždoň Jan CZE017883Frýdek-Místek
25.Kandl Martin CZE051797Slezští rytíři Karviná
25.Homola Tomáš CZE067970CNevada bar Frýdek-Místek
17.Holeksa Martin CZE054721ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
13.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
25.Haman Jakub CZE067760ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
9.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
13.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
9.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
25.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
17.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
7.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
17.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Brychlec Lukáš CZE060192CDC Krakeni Frýdek-Místek
17.Bojda Rudolf CZE057812Slezští rytíři Karviná
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 15:49:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement